Правила размещения объявлений

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

  
infoportal.lv
infoportal.lv
 
Bezmaksas sludinājumi. Autorizācija caur sociāliem tīkliem / Рижская бесплатная доска объявлений. Авторизация через соц. сети. Jūsu izsludināšanas būs retranslējamas sociālos tīklos / Ваши объявления будут ретранслироваться в социальные сети.
Mēs Draugiem.lv/Мы в Draugiem.lv

 

Ваши объявления BКонтакте

 

Ваши объявления в Twitter

Статистика

Top.LV
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru

Ieejas forma

TranslateKopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Связь с Админом
Связь с Админом

Предложение о сотрудничестве
Предложение о сотрудничестве

Meklēšana

Мы B Facebook

 

Мы в Одноклассниках

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

Galvenie » Sludinājumu dēlis » Darbs un Bizness/Работа и бизнес » Разное

Sludinājumu skaits kategorijā: 541
Parādītie sludinājumi: 1-50
Lappuses: 1 2 3 ... 10 11 »


Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Lejuplādes · Skatījumi
Я опытный родовой веретник высшего колдовства, меня зовут Александр Богданович, и свою деятельность я активно практикую уже больше 11 лет. Использую только мощные ритуалы, а также могу работать по собственным наработкам в любовной магии. Владею богатым опытом в разном колдовстве и могу предоставить услуги в следующих направлениях:

1. Любовная магия, собственные наработки, темные привороты. Возможно темное венчание, светлый приворот, а также устранение соперниц. Привороты могут быть в формате зомбирования или более мощной привязки объекта.

2. Магия денег, благодаря которой я помогу Вам найти успех в бизнесе и удачу в азартных играх.

3. Разрушительные ритуалы — это порча, подселение объекту негативной программы или сущности.

4. Контрмагия — снятие проклятий, которые на Вас наложил другой маг. Также в этот тип колдовства входит установка защиты против порчи и другого негативного воздействия.

5. Выезд на место ДТП, убийства и другой трагедии для анализа ситуации. Также могу сотрудничать с правоохранительными органами для продвижения дела.

6. Обучение магии и колдовству. Если Вы хотите освоить определенные техники, я готов помочь в этом. Провожу дистанционные и индивидуальные сеансы.

7. Демонология, в которую входят контракты с демонами, их покровительство и защита, Черная Месса и посвящение в братство ночи.

Я гарантирую, что третьи лица не узнают о нашей с Вами работе, все будет конфиденциально. Также ни одна ясновидящая не увидит того, что я с Вами проводил сеанс.

Все ситуации я довожу до нужного результата, контролирую, пока не будет достигнута цель. Также после моей работы у Вас не будет негативных последствий.

Все сеансы и консультации по определенным вопросам проводятся по предварительной записи в удобное для Вас время, лично или дистанционно.

Более подробней о любовной магии, привороте можно узнать на моем сайте htt//privorot-voodoo.ru

Тел +79994663911 (whatsapp, viber, telegram)
Разное | Просмотров: 16 | Дата: 28.12.2021

Drošības jostas darbam augstumā ražotājs izstrādā atbilstoši tam, kāda veida inventāra sistēmām tās ir paredzētas. Ir trīs dažādas inventāra sistēmas – horizontālās, vertikālās un jaukta tipa, kuras tiek pielietotas atbilstoši darba drošības noteikumiem dažādos objektos.

Darbiem uz stabilām plaknēm, piemēram, jumtiem tiek izmantotas vienkāršākas drošības jostas darbam augstumā. Tā kā uz stabilām plaknēm var noturēties bez palīglīdzekļiem, ir mazāks nokrišanas no augstuma risks. Tāpēc prasības pret drošības jostām, strādājot tādos objektos, nav tik komplicētas.

Darbiem uz nestabilām plaknēm, plaknēm ar lielu slīpumu un kāpjot pa vertikālām trepēm vai būvkonstrukcijām, kur turēšanās bez palīglīdzekļiem ir pārāk nedroša, tiek izmantotas sarežģītākas drošības jostas darbam augstumā. Tādiem darbiem ir liels nokrišanas risks, tāpēc drošības jostām jābūt ar augstāku drošības līmeni.

Arī drošības jostas darbam augstumā kā jebkurš inventārs, kas paredzēts drošai bīstamu darbu veikšanai, ir regulāri jāpārbauda. Pirms to lietošanas jānovērtē, vai nav radušies kādi defekti un vismaz reizi gadā jāpārbauda, vai nolietojuma dēļ nav zudusi to izturība.

www.wah.lv/individualie-aizsardzibas-lidzekli/drosibas-jostas-darbam-augstuma/
Разное | Просмотров: 157 | Дата: 24.12.2019

Dūmvadu sistēmas ERFE ar vācu "Wolfshoher tonwerke" keramiku – tās ir universālas un vislabākās dūmvadu sistēmas tirgū. Tās paredzētas ne tikai mūsdienīgām cietā un šķidrā kurināmā krāsnīm ar zemu sadegšanas temperatūru (kad degšanas produktu temperatūra ir zemāka nekā 200°C), bet arī tradicionālajām apkures iekārtām. Trīsslāņu, ar minerālvati pilnībā izolētas dūmvada sistēmas un skursteņu risinājums atbilst visām mūsdienu tehnikas izvirzītajām prasībām. Augstas klases dūmvada keramikas caurules un skursteņi (A1N1/B2N1) ir noturīgas pret sodrēju aizdegšanos, kā arī tās ir noturīgas pret augstas un zemas temperatūras ( no 30°C līdz 600°C) iedarbību.

Par mūsu galevno mērķi mēs allaž uzskatām mūsu klientu vēlmju kvalitatīvu izpildi. Lai to sasniegtu, mēs nodrošinām mūsu izplatītājiem:

- labvēlīgus komerciālos nosacījumus;
- mūsu darbinieku profesionālās konsultācijas.

Mūsu ražotajām sistēmām ir 30 gadu garantija.

Visus materiālus, kā arī katru mūsu izpildīto darbu mēs nodrošinām ar dokumentāciju, kas apstiprina augstu kvalitāti un atbilstību būvniecības standartiem, normām un noteikumiem.

Plašais produktu klāsts garantē mūsu klientiem iespējas izvēlēties vislabākās dūmvadu sistēmas un skursteņus.

https://www.erfe.lv/keramiskie-dumvadi
Разное | Просмотров: 152 | Дата: 23.12.2019

Mūsu specialisti:

Dr. Liāna Miķelsone - sertificēts ārsts-ķirurgs, beigusi Rīgas Medicīnas institūtu 1986. gadā un internatūru ķirurģijā P. Stradiņa Klīniskajā slimnīcā 1989. gadā. Strādājusi Limbažu slimnīcā, P. Stradiņa Klīniskajā slimnīcā un MS "Rūpes" Ķirurģijas nodaļā. No 1995. gada nodarbojas ar vēnu ķirurģiju, stažējusies Lionas "Sant Luisa" klīnikā, kur apguvusi vēnu ķirurģijas krioterapiju. 2000. gadā atvērusi savu praksi ķirurģijā veselības centrā Sadovņikova ielā 20.

Dr. Juris Sproģis - sertificēts ārsts ķirurgs, beidzis Latvijas Medicīnas akadēmiju 1991. gadā un ordinatūru ķirurģijā Jūrmalas Centrālajā slimnīcā 1993. gadā. Strādājis par ķirurgu Rīgas Invalīdu slimnīcā un MS "Rūpes" Ķirurģijas nodaļā. Piecus gadus bijis sertificēts traumatologs-ortopēds. Paralēli no 1994. gada nodarbojas ar sporta medicīnu kā basketbola komandu un dažādu Latvijas nacionālo izlašu ārsts. No 1995. gada nodarbojas ar vēnu ķirurģiju. 2000. gadā atvēris savu praksi ķirurģijā, traumatoloģijā un ortopēdijā veselības centrā Sadovņikova ielā 20. Ķirurģijā strādā arī Rīgas 1. slimnīcā un klīnikā "Premium Medical"

Ķirurģiskajās operācijās mūsu prioritāte ir vēnu operācijas. Ar vēnu operācijām mēs nodarbojamies jau 18 gadus, gadā veicot vairāk nekā 200 operāciju. Mēs operējam ar "franču saldēšanas metodi". Šī metode vēl ir pazīstama ar nosaukumu "krioterapija". Pēc šīs metodes mēs strādājam no 1996. gada.

Mēs piedāvājam konsultācijas ķirurģiskajās slimībās, ambulatorā stacionārā ķirurģiju, vēnu un trūču operācijas, dzimumzīmju noņemšanu, plaukstas ķirurģiju, ortopēdidskās operācijas.

https://www.mskirurgija.lv/
Разное | Просмотров: 141 | Дата: 20.12.2019

Ikviens automašīnas īpašnieks vēlas atrast godīgu, uzticamu un pārbaudītu autoservisu un meistaru, pie kā droši vērsties reizēs, kad personīgais transportlīdzeklis iziet no ierindas.

Tāpat automašīnai ir noteikti nepieciešama regulāra profilaktiskā apkope, lai jau savlaicīgi varētu atklāt un novērst transporta ekspluatācijas laikā radušos bojājumus. Jebkurš laikus neatklāts mazākais defekts var nākotnē radīt arvien nopietnākas auto veiktspējas problēmas un līdz ar to arī lielākas izmaksas par remontdarbiem, kā arī apdraudēt tās īpašnieka un gājēju drošību uz ceļa.

Lai no tā izvairītos, jāatrod labs autoserviss, jo veikt kvalitatīvu diagnostiku un atrast vissīkāko problēmu var tikai un vienīgi kvalificēts un pieredzējis speciālists, kas pārzina katras automašīnas un tās uzbūves īpatnības, izplatītākās problēmas un to, kā tās novērst uz iespējami ilgāku laiku.

https://www.gtgarage.lv/autoserviss-riga
Разное | Просмотров: 153 | Дата: 18.12.2019

SIA EK Sistēmas darbības pamatnozares ir elektrotehnisko iekārtu un materiālu, apgaismes tehnikas vairumtirdzniecība, ēku vadības sistēmu un rūpnieciskās elektronikas risinājumi.

Veicam apgaismojuma aprēķinus izmantojot Dialux, Optiwin, un Eiropic programmas. Nepieciešamības gadījumā idejas izstrādē un aprēķinu veikšana notiek sadarbībā ar gaismas ķermeņu izgatavotājrūpnīcas inženieriem. Aprēķinu veikšana un konsultācijas risinājumu izstrādē ir bez maksas. Piedāvājam veikt apgaismojuma mērījumus izmantojot kalibrētu mēraparatūru. Pieejams plašs gaismas ķermeņu klāsts eksperimentu veikšanai sarežģīti izgaismojamos projektos, lai radītu precīzu priekšstatu par sagaidāmo rezultātu. Sadarbības partneriem šis pakalpojums pieejams bez maksas.

Piedavājam:
- Sabiedrisko un administratīvo telpu izgaismoju;
- Rūpniecisko telpu apgaismojumu;
- Interjera un dizaina gaismekļus;
- Āra apgaismojumu;
- Evakuācijas apgaismojumu;
- Un daudz vairāk!

Vairāk informācijas mūsu mājas lapā!

http://www.eksistemas.lv/
Разное | Просмотров: 139 | Дата: 12.12.2019

MultiUnit piedāvā jaunus aprīkotu biroja un dzīvojamos konteinerus un dzīvojamos moduļus, kā arī WC un dušu sanitāros konteinerus un nepieciešamās pamata mēbeles pēc pieprasījuma:
- krēsli
- gultas
- galdi
- elektriskie kabeļi
- mēbeles moduļu ģērbtuvēm u.c.

Dzīvojamie, biroja un celtnecības konteineri un dzīvojamie moduļi ir aprīkoti ar diviem logiem ar žalūzijām, apgaismojumu, elektroierīcēm un elektrisko konvekcijas sildītāju.

Sanitārie konteineri ir pilnībā aprīkoti ar tualetes vai dušas kabīnēm, ir apgaismojums, elektriskais boileris, kā arī elektriskais konvekcijas sildītājs.

Visi dzīvojamie moduļi mūsu piedāvājumā ir jauni, ir pieejama celtniecības konteineru noma. Konteineri atrodas Vācijā un Rīgā, iespējama piegāde.

https://www.multiunit.lv/dzivojamie_konteineri.html
Разное | Просмотров: 152 | Дата: 14.11.2019

Husis ir Latvijā plašākais un pazīstamākais dārza, meža tehnikas veikalu un servisa centru tīkls. Šo zīmolu pārstāv uzņēmums KONGS SIA, kas ir oficiālais Husqvarna, Jonsered, Gardena un McCULLOCH produkcijas izplatītājs Latvijā.

Visos mūsu veikalos un interneta veikalā. husis.lv Jūs atradīsiet visplašāko meža un dārza tehnikas - zāles pļāvējus, raiderus, trimmerus, motorzāģus, traktorus un daudz vairāk, tehnikas aksesuāru un rezerves daļu klāstu.

husis.lv īpašu uzmanību pievērš tehnikas garantijas un pēc garantijas servisam, tādējādi nodrošinot iegādātās tehnikas savlaicīgu remontu un apkopi. Mūsu servisos strādā servisa meistari, kuri ne tikai daudzu gadu garumā ir uzkrājuši pieredzi, veicot dažādus meža dārza tehnikas remontdarbus, bet arī regulāri papildina kvalifikāciju un zināšanas dažāda veida apmācībās un semināros. Nereti husis.lv darbinieki paši ir profesionāli strādājuši mežizstrādē un teritoriju apzaļumošanā, tādējādi veidojot padziļinātu izpratni par klienta vēlmēm.

https://husis.lv/
Разное | Просмотров: 162 | Дата: 07.11.2019

Digi Media nodrošina mediju uzņēmumu apkalpošanu visās projektu realizācijas un pēcprodukcijas fāzēs. Daži no mūsu pakalpojumiem:

Audiovizuālo failu konvertēšana dažādos formātos
- Blu-ray, DVD un HD izveide un citi konvertāciju risinājumi.
- Konvertāciju risinājumi priekš VOD (pieprasījumvideo) platformām.
- Pakalpojums iekļauj materiālu konvertāciju, izvilkšanu, audio (5.1) izveidi, subtitrus un to rediģēšanu atbilstoši beigu videomateriālam, MENU izveidi, gala produkta (diska vai ISO) nogādāšana līdz klientam.

Darbs ar subtitriem (audiovizuālo materiālu subtitrēšana)
- Tulkošana vairāk nekā 50 valodās, teksta rediģēšana, (TV, 2D, 3D) subtitri, teksta adaptācija, ievadīšana, titru faila sagatavošana. Surdotulkojumi tiešajā ēterā vai konferenču laikā.
- Visi valodnieki ir pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri ir apmācīti izmantot noteiktas programmatūras un metodes satura pārbaudei (interneta resursu izpēte, kontaktēšanas ar muzejiem vai nacionālajām bibliotēkām), lai nodrošinātu pilnīgu subtitrēšanas pakalpojumu. Digi Media nodrošina subtitrēšanas pakalpojumus vairāk nekā 50 valodās televīzijas apraidei, kinoteātriem, DVD, BD, DCP, 3D, mobilajām, VOD un citām tiešsaistes platformām.

Vairāk informācijas mūsu mājas lapā!

https://www.digimedia.lv/pakalpojumi/mediju-pakalpojumi
Разное | Просмотров: 172 | Дата: 04.11.2019

Jūsu ērtībām mēs piedāvājam gatavus attēlu maketus, kurus Jūs varat apskatīt mūsu mājas lapā.

Mūsu komanda jau vairāk nekā trīs gadus izgatavo lāzergravēšanas pasūtījumus uz dažāda veida izstrādājumiem. Pa šo laiku mēs esam uzkrājuši pietiekami lielu pieredzi lāzergravēšanas jomā, bet īpašu vietu aizņem galda piederumu gravēšana.

Mūsu produkti ir izgatavoti ar mūsdienīgas tehnoloģijas palīdzību, kas ļauj saņemt kvalitatīvus izstrādājumus par pieejamu cenu. Tekstu un attēlu gravēšanai mēs izmantojam lāzergravēšanas metodi, kuras laikā gravējamais materiāls tiek pakļauts lāzerstara iedarbībai, kā rezultātā tiek norādīts materiāla virsējais slānis un uz izstrādājumiem parādās vēlamais attēls. Iegravēts teksts vai attēls turas ilgu laiku.

Cilvēki bieži domā par to, ko dāvināt svētkos. Bet viss ģeniālais ir vienkāršs! Mēs esam gatavi palīdzēt Jums. Piedāvājam gravējumu uz suvenīriem un korporatīvās dāvanas. Galda piederumi, pildspalvas, piekariņi, šķiltavas un citi suvenīri, uz kuriem var būt Jūsu logotips, novelējums vai reklāmas informācija, fotogrāfija, kā arī jebkuri citi attēli. Dāvana, kuru Jūs esat izveidojuši paši vēl dārgāk un labāk. Mēs palīdzēsim realizēt Jūsu ideju. Nāciet, zvaniet, palīdzēsim un izdarīsim visu iespējamo. Esam priecīgi katram cilvēkam!

https://karosupasaule.lv/korporativas-davanas/
Разное | Просмотров: 161 | Дата: 25.10.2019

Lielākie sniega fani saka, ka ziema nekad nebeidzas, un, protams, sniegs kaut kur ir...
bet mēs ņemam pauzi no slēpošanas lietām un aicinām jūs būt aktīviem pavasarī / vasarā ar mūsu skrituļslidām!

Pie mums ir pieejami dažādi skrituļslidošanas aksesuāri un rezerves daļas skrituļslidām. Kā arī gultņi un smērvielas gultņiem aizsardzībai pret mitrumu un netīrumiem.

Šajā sezonā:
Rollerblade zīmols ir pārspējis sevi - tik forša kolekcija sen nav redzēta! Golfs - esam gājuši lielu soli uz priekšu, lai piedāvātu saviem klientiem arvien jaunus zīmolus. Un skrejriteņi- tagad pie mums SKI BOX VEIKALĀ! Gan ātrai kustībai no punkta A uz punktu B, gan ekstrēmai atpūtai skeitparkā.

Galvenais paliek nemainīgs - piedāvāt aktīvai sezonai nepieciešamo inventāru - slēpes, skrituļslidas un daudz vairāk, un individuāli konsultēt! ​Tiekamies Ski Box'ā!

http://ski-box.lv/lv/skritulslidas-2/aksesuari-1
Разное | Просмотров: 175 | Дата: 23.10.2019

BFT ir ģimenes uzņēmums, kas tika dibināts 1981. gadā Itālijas pilsētiņā Tjenā. No 2004. gada esam daļa no Somfy grupas. BFT Baltijas filiāle tika atvērta 2014. gadā Rīgā, Latvijā. Šodien BFT ir pārstāvēts visā pasaulē: 20 filiāles, vairāk nekā 530 dīleri, vairāk nekā 120 valstīs.

Vēl kādu laiku atpakaļ vārtu automātika tika uzskatīta par greznību un liecināja par tās īpašnieka prestižo statusu. Taču šodien, kad automatizētās iekārtas pārliecinoši integrējas mūsu dzīvē, automātizācijas risinājumi kļūst arvien pieejamāki un pieprasītāki.

Vārtu automātikas sistēmas uzstāda privātmājās, lauku un dārza īpašumos, garāžās, tirdzniecības un rūpniecības ēku teritorijās, nodrošinot aizsargātu, maksimāli komfortablu un viegli kontrolējamu piekļuvi īpašumam. Turklāt tās krietni samazina slodzi uz vārtu konstrukciju, pagarinot vārtu ekspluatācijas laiku. Daudzie ieguvumi, ko nodrošina vārtu automātika, kļūst acīmredzami jau tūlīt pat pēc uzstādīšanas!

Papildus vārtu motoram pieejamas arī tālvadības pultis un smartphone vadība, signāllampas un fotoelementi, kas automātiski aptur vārtu kustību, ja to ceļā atrodas kāds priekšmets vai cilvēks. Sazinieties ar mums, un mēs parūpēsimies, lai Jums tiktu piemeklēta atbilstošākā vārtu automātika!

https://www.bft-automation.lv/vartu-automatika
Разное | Просмотров: 150 | Дата: 23.10.2019

Наше предприятие занимается ремонтом и продажей разного вида весов и принадлежностей для них. Доставка товаров по всей Латвии в пределах 1 - 2 рабочих дней.

Группы товаров:
- Аналитические электронные весы для лабораторий. Весы имеют проверку и поэтому могут использоваться в любой области применения, где требуется высокая точность.
- Прецизионные весы - позволяют быстро и точно определять массу в лаборатории и промышленности. Доступные модели с проверкой и без проверки.
- Весы автомобильные - устанавливаются на уровне земли или над землей, для использования в промышленных, сельскохозяйственных или коммерческих условиях. Весы предназначены для взвешивания целого автомобиля. Доступны стационарные весы и мобильные весы. Для установки мобильных весов бетонные работы не требуются.
- Весы для поосного взвешивания - платформы, предназначенные для создания весовых станций для крупногабаритных автомобилей, оснащенных двойными колесами или шинами большого размера (автомобильные поезда, тракторные прицепы, транспортные средства для строительных площадок и т. д.); с интегрированными колесами для облегчения транспортировки. Особенно подходит для динамического взвешивания.
- Торговые весы для определения массы и стоимости товара, при совершении торгово-коммерческих операций. Весы имеют проверку в соответствии с требованиями СЕ. Дисплей с обеих сторон. Встроенный аккумулятор.

И многие другие!

https://www.svari1.lv/ru/katalogs/
Разное | Просмотров: 160 | Дата: 21.10.2019

Mežizstrādes apjoms 2010.–2015. gadā vidēji ir ~48 000 m3 no uzņēmumam piederošajiem meža īpašumiem. Gadā tiek atjaunots ap 150 ha meža, kā arī ap 250 ha tiek veikta jaunaudžu kopšana.

Uzņēmums nodrošina cirsmu sagatavošanu mežizstrādes darbiem, koku zāģēšanu, atzarošanu, garumošanu, kokmateriālu transportēšanu uz pārstrādes un realizācijas vietām un pēcizstrādes lokāciju sakārtošanu (apmežošanu, risu aizlīdzināšanu utt.).

Tuvāko gadu laikā uzņēmums plāno palielināt mežizstrādes apjomu, apsaimniekošanas pakalpojumu īpatsvaru savā darbībā un uzsākt klientiem piedāvāt mežu meliorācijas pakalpojumus. Tāpat uzņēmums turpinās pievērst lielu uzmanību savu darbinieku profesionalitātei visās situācijās, lai garantētu kvalitatīvu firmas solījumu izpildi. Mežs ir atjaunojams resurss, kura augšanai ir nepieciešama saule, tīrs ūdens un labvēlīga augsne. Mēs rūpējamies par videi draudzīgu meža apsaimniekošanas ciklu, ņemot vērā ekoloģiskās un sociālās prasības, lai saglabātu dabas kultūrvēsturiskas vērtības mežā, palielinātu mežainu apvidu īpatsvaru un to ieguldījumu Latvijas tautsaimniecībā. Meža izstrādi piedāvājam veikt ar dabai draudzīgām metodēm – rokas motorzāģiem. Meža darbos svarīgi ir iesaistīt profesionālus un apmācītus darbiniekus, kuri pareizi veiks meža darbus. Pareizi veikta ciršana un meža kopšana ir pamats veselīga un ienesīga meža atjaunošanai. SIA "PK Mežs" profesionāli veiks visus mežizstrādes darbus, ievērojot LR normatīvos aktus un jūsu vēlmes.

Mēs garantējam darījuma pārskatāmību un drošību, labāko cenu par Jūsu īpašumu, garantētu un ātru apmaksu kā arī jaunāko informāciju par tirgus tendencēm. Veicot mežizstrādi, ikviens meža īpašnieks ir ieinteresēts gūt pēc iespējas lielāku ekonomisko labumu, un mums ir izstrādāts optimāls modelis šī procesa efektivizācijai.

https://www.pkmezs.lv/mezizstrade
Разное | Просмотров: 182 | Дата: 19.10.2019

AIP Lights specializējas jaunākās paaudzes profesionālā āra LED apgaismojuma jomā sadarbojoties ar vadošajiem ražotājiem Eiropā, Āzijā, ASV.

Mēs piedāvājam āra LED apgaismojumu risinājumus dažādas sarežģītības gaismas objektiem, apvienojot sevī dizainu, praktiskumu un augstu kvalitāti. Mūsu fasādes āra LED apgaismojuma gaismekļi - ideāls risinājums fasādes apgaismojumam. Ir pieejami vairāki modeļi par izdevīgām cenām.

AIP Lights: āra un iekštelpu apgaismojums - inovatīvi risinājumi jebkuras sarežģītības gaismas objektiem, apvieno sevī dizainu, praktiskumu un augstu kvalitāti.

Vairāk informācijas mūsu mājas lapā!

https://aiplights.com/lv/product-category/ara-apgaismojums/
Разное | Просмотров: 182 | Дата: 14.10.2019

Mūsu restorānā Jūrmalā katram ēdienam veltītā radošā pieeja pārsteigs pat pašus prasīgākos gardēžus. Esat Vidusjūras virtuves, eksotisku kombināciju cienītājs vai arī dodat priekšroku tradicionālajiem Eiropas virtuves ēdieniem? Jebkurā gadījumā mūsu ēdienkarte Jūs neatstās vienaldzīgus – plaša picu, ēdienu uz oglēm un pastu izvēle, sātīgas brokastis jebkurai gaumei….

Nebaidieties pazust šajā izvēles pārpilnībā, mūsu personāls vienmēr ar prieku ieteiks ēdienus atbilstoši Jūsu gaumei. Laika gaitā pārbaudītas receptes, augstākās kvalitātes sastāvdaļas un pavāru profesionālās prasmes Jūsu maltīti pārvērtīs par īstu gastronomijas ceļojumu!

https://majorenhoff.lv
Разное | Просмотров: 172 | Дата: 04.10.2019

Kopš 2004. gada piegādājam Latvijā augstas kvalitātes pacēlājus un iekraušanas tehniku, kā arī nodrošinām pilna cikla tehnisko apkalpošanu. Laadur Baltic panākumu pamatā ir klientu vajadzību un darbības apstākļu izzināšana, spēja nokomplektēt un piegādāt iekārtu precīzi saskaņā ar klienta prasībām un pat nedaudz vairāk.

Katrā preču grupā ir iespēja izvēlēties variantus no vairākiem ražotājiem, no kuriem var piemeklēt piemērotāko, panākot labu cenas un kvalitātes attiecību. Pilns pakalpojumu klāsts iekļauj konsultācijas, projektu izstrādi, piegādi, ieviešanas pasākumus, garantētu pēcpārdošanas apkalpošanu, kā arī iekārtu maiņu vai uzlabošanu.

Mēs izvēlamies piedāvāt jums tikai labāko pārkraušanas tehniku un iekārtas. Iekrāvēji, pacēlāji, četrvirzienu iekrāvēji, sāncēlāji vai citas specializētās mašīnas — mums ir piemērots iekrāvējs jebkādam lietojumam. Viss, kas ir vajadzīgs noliktavās, loģistikas centros, telpās, ārā, nelīdzenā apvidū vai šauros koridoros.

Klientiem ir svarīgi zināt, ka tehnisku problēmu gadījumā tās tiks ātri un kvalitatīvi atrisinātas, lai darbs neapstātos. Mēs to panākam, izmantojot mūsu speciālistu uzkrātās zināšanas un pieredzi, atbilstīgi iekārtotas autodarbnīcas un servisa sistēmu. Liela uzmanība tiek pievērsta komponentu un iekārtu drošībai un kvalitātei. Kvalitatīvs tehniskais atbalsts ir mūsu prioritāte.

Vairāk informācijas mūsu mājas lapā!

https://www.laadur.lv/produkti/pec-uzbuves/iekraveji/
Разное | Просмотров: 188 | Дата: 30.09.2019

Mūsu konsultanti varat atrast kompresoru, kurš piemerots tieši Jūsu vajadzībam.

Mūsu uzņēmums jau vairāk nekā 10 gadus nodarbojas ar vitņu kompresoru un iekārtu piegādi un apkalpošanu. Pie mums jūs vienmēr varat atrast kompresorus, kompresoru stacijas un to rezerves daļas.

Mūsu uzņēmums ir piegādātājs un pasaules vadošais kompresoru ražotāja - GARDNER DENVER koncerna-oficiālais pārstāvis. Mēs piegādājam pilnu kompresoru iekārtu spektru: virzuļu, turbo kompresori, pārvietojamie, klusie, bez eļļas, rotoru un skrūves kompresori.

https://gaisakompresori.eu
Разное | Просмотров: 174 | Дата: 24.09.2019

Piedāvājam plaša dizaina spektra diskus no vairāk kā desmit dažādiem ražotājiem. Sākot no standartizētiem un askētiskiem, beidzot ar krāsainiem plauktiem un milzīgiem izliekumiem. Aizpildi formu zemāk un, pavisam drīz, Tu saņemsi savu lielisko disku piedāvājumu no Mārtiņa!

Tie šoferi, kuri guvuši autovadīšanas pieredzi ar dažādi aprīkotiem spēkratiem, spēj novērtēt, cik svarīgi ir labi diski. Auto modelim atbilstoši diski apvienojumā ar piemērotām riepām spēj būtiski sekmēt auto vadāmību, dinamiku un samazināt degvielas patēriņu. Kvalitatīvi diski ne tikai uzlabo auto veiktspēju, bet arī papildina tā vizuālo tēlu.

Lietie diski izceļas ar zemu svaru, labu izturību pret mehāniskiem bojājumiem un spēju pretoties korozijai. Zemais svars ļauj samazināt degvielas patēriņu. Materiāla elastība padara diskus vieglāk labojamus. Pārdomāts disku dizains dzesē bremzes, tā pagarinot to kalpošanas laiku.
Tā kā ražošanas tehnoloģijas paver plašas dizaina iespējas un krāsojuma variācijas, diski kļuvuši par populāru auto dekorēšanas elementu.

Lietie vieglmetāla diski “Mārtiņa riepu” servisā pieejami no vairāk nekā desmit uzticamiem ražotājiem. Savai gaumei un vajadzībām piemērotu modeli atradīs gan askētiska stila cienītāji, gan tie, kas vēlas būt pamanāmi. Mārtiņa komanda ieteiks piemērotākos diskus gan pilsētas ielu, gan ekstrēmu bezceļu braucējiem.

https://martinariepas.lv/riepas-....a-diski
Разное | Просмотров: 147 | Дата: 19.09.2019

Gaismas kastes katram biznesam pieejamas no plastikāta, alumīnija un kompozītmateriāla. Kvikworks piedāvā gaismas kastes, kas lieliski reklamēs jūsu biznesu. Tradicionāls gaismas reklāmas veids, ko plaši izmanto tā funkcionalitātes, vieglās piemērojamības fasādei un salīdzinoši lētu izgatavošanas un uzturēšanas izmaksu dēļ. Pilnībā izgaismotas gaismas kastes galvenokārt izmanto lieliem reklāmas laukumiem un spilgtai dažādu krāsu informatīvo materiālu reprezentēšanai.

- Nestandarta formai un izmēriem, kas nepārsniedz 2 x 3 m vai 1,5 x 6 m iesakām izgatavot gaismas kastes, kuru korpusu veido plastikāta un metāla rāmis. Plastikāta gaismas kastes izmanto arī nestandarta formas perpendikulārajām gaismas kastēm, kas spīd uz abām pusēm.

- Klasiskas taisnstūra formas gaismas kastēm tradicionāls risinājums ir alumīnija profilu korpuss, priekšējam ekrānam izmantojot organisko stiklu, polikarbonātu ar apdruku vai gaismas filtru. Kastēs ievieto LED diodes, matemātiski aprēķinot un nodrošinot vienmērīgu un viendabīgu izgaismojumu visas kastes laukumam. Kastes ir viegli montējamas, gaismas ekrāni – ērti maināmi.

- Kompozītmateriāla gaismas kastes ir 21. gadsimta stila un funkcionalitātes apvienojums energoefektīvā un āra apstākļos noturīgā gaismas reklāmas risinājumā. Šādas gaismas kastes rāmis ir izgatavots no alumīnija, apšūts ar krāsainu kompozītmateriālu, kurā izfrēzētas logotipa izgaismotās detaļas. Izgaismojot tikai atsevišķas detaļas, vizuāli panāk kontrastainu, spilgtu un vienlaikus viegli nolasāmu ziņojumu. Gaismas devējus izmanto tikai tik daudz, lai izgaismotu nepieciešamās detaļas, nevis visu gaismas kastes laukumu, un tas padara šo risinājumu energoefektīvāku par tradicionālajām gaismas kastēm.

- Nestandarta formu, kā arī lielu izmēru gaismas kastes izgatavo kā banera gaismas kastes. Tām izmanto metāla rāmi, alumīnija nosedzošos paneļus, bet ekrānam – apdrukātu vai ar gaismas filtriem aplīmētu gaismas baneri. Izvēloties banera gaismas kasti, var izgaismot visu gaismas kastes priekšējo laukumu.

https://www.kvikworks.lv/lat....norades
Разное | Просмотров: 188 | Дата: 18.09.2019

ACE Logistics Latvia SIA ir uzņēmums, kas piedāvā kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumus. ACE Logistics zīmola meitas uzņēmumi atrodas visās Baltijas valstīs un Baltkrievijā. ACE pakalpojumus kopumā var uzskatīt par loģistikas risinājumu. Risinājuma saturs būs atkarīgs no konkrēta klienta vajadzībām. Mūsdienās transporta un loģistikas pakalpojumu jomā, līdztekus transportēšanas pakalpojumam, arvien lielāku lomu spēlē pakalpojumu sniedzēja spēja atrast labākos loģistikas risinājumus un apkalpošanas kvalitāte. Šādi pakalpojumi ir iespējami pateicoties plašajam apakšuzņēmēju un partneru lokam, infotehnoloģijām, konkrētas transportēšanas procesā iesaistītās valsts normatīvo aktu un kultūras savdabības pazīšanai un, protams, saviem dedzīgajiem darbu izpildītājiem.

Ir pieejami regulāri auto kravu pārvadājumi no un uz Eiropu, Skandināviju, Baltiju. Pilnās un saliktās kravas no un uz: Albānija, Austrija, Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Horvātija, Igaunija, Īrija, Itālija, Kosova, Lielbritānija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Maķedonija, Montenegro, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Rumānija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Šveice, Ungārija, Vācija, Zviedrija, Somija, Portugāle, Grieķija, Tunisija, Baltkrievija, Andora, Sanmarīno. Nodarbojamies ar regulāru mazo sūtījumu (līdz 2500 kg) auto kravu pārvadāšanu Eiropas valstu robežās. Turklāt mums ir piešķirta atļauja pieņemt un pārvadāt arī bīstamās vielas (ADR).

https://www.ace.lv/kravu-parvadajumi/auto-kravu-parvadajumi/
Разное | Просмотров: 154 | Дата: 18.09.2019

Wedding boutique Fiancee – это мультибрендовый свадебный салон, в котором представлены уникальные, неповторимые, эксклюзивные свадебные платья от европейских дизайнеров после показа на мировых подиумах. Мы гарантируем, что в Латвии нет аналога подобным свадебным платьям. Свадебный салон Fiancee начинает свою историю с 2009 года, когда впервые открылись двери в центре Риги в очень красивом тихом месте – Berga Bazārs. И не случайно, ведь сами представители итальянского бренда Atelier Aimee лично выбирали это место и участвовали в открытии салона. Салон является единственным представителем знаменитого итальянского бренда Atelier Aimee Montenapoleone и единственным представителем известного испанского бренда Matilde Cano. В дополнении к свадебному образу и свадебным платьям мы также предлагаем свадебные аксессуары, фаты, перчатки, болеро, накидки и др.

Наша цель всегда остаётся неизменной – исполнить мечты самых прекрасных невест! Наша миссия – подчеркнуть уникальность каждой невесты, выделить индивидуальность и достоинства, создав неповторимый свадебный образ. Видеть, как Вы улыбаетесь и как сияют Ваши глаза является для нас самой большой ценностью! Мы хотим, чтобы Выбор свадебного платья был праздником! Сделаем всё возможное для Вашего Счастья!

С нетерпением ждём Вас в нашем салоне!

https://fiancee.lv/ru/svadebnye-platya/
Разное | Просмотров: 153 | Дата: 16.09.2019

Klīnika "Patello Ltd" pastāv jau kopš 1998 gada. Atrodamies pašā Rīgas centrā, tādēļ mūsu pacientiem ir ērti mūs atrast, ērta satiksme. Klīnika atrodas pirmajā stāvā ar ieeju no ielas, tāpēc ir pieejama personām ar funkcionāliem traucējumiem. Ir iespēja norēķināties maksājumu kartēm, ar pārskaitījumu, kā arī iegādāties dāvanu kartes. Sadarbojamies ar populārākajiem apdrošināšanas uzņēmumiem. Mūsu pakalpojumi: zobu ārstēšana, protezēšana, restaurācija, ķirurģija, implantoloģija, higiēna, zobu balināšana.

Runājot par implantāciju, mūsu klīnikā mēs izmantojam augstas kvalitātes zviedru firmas "Astra Tech" dentālos implantus. Lai precizētu zobu implantācijas iespējas un izmaksas (katram pacientam tās ir individuālas) - nepieciešama konsultācija ar savu zobārstu.

Kas ir zobu implanti?
Implants atveido „mākslīgi zoba sakni”. Vietā, kur agrāk sakne balstīja zobu, kaulā tiek ievietota „mākslīgā” sakne. Tā ir izgatavota no tīra, pilnīgi biosaderīga titāna, kuru tad arī sauc par implantu. Tā pat kā dabīgās saknes balsta zobus, arī implanti pilnvērtīgi kalpo kronīšiem, tiltveida protēzēm, un protēzēm, kas aizvieto visus zobus vienam žoklim. Tādā veidā Jūs iegūstat jaunu, izturīgu zobu slodzēm, trūkstošā zoba vietā.

No kā implanti izgatavoti?
Mūsdienās implanti tiek ražoti tikai no tīra medicīniska titāna. Titāns ir bioinerts materiāls, tas ir pilnābā savienojams ar cilvēka audiem.

Kādas ir zobu implantu cenas?
Lai arī implanti ir izplatīti visā pasaulē, kā progresīva un veiksmīga ārstēšanas forma, tomēr tā ir salīdzinoši dārgāka procedūra, nekā parasta protezēšana. Apdrošināšanas kompānijas implantus neapmaksā. Tomēr nav pareizi teikt, ka implantācijas cenas ir augstas. Ir jāzina, ko un uz cik ilgu laiku Jūs vēlaties iegūt.

http://www.patello.lv/
Разное | Просмотров: 143 | Дата: 10.09.2019

NOSAUKUMA "INOXBOLT" NOZĪME IR NERŪSĒJOŠA TĒRAUDA SKRŪVES.

Uzņēmums nodrošina nerūsējoša tērauda A2; A4(AISI 304;316) stiprinājumus (skrūves, uzgriežņi, paplāksnes, vītņustieņi, kniedes, jahtu aprīkojums, utt) un to elementu piegādi saskaņā ar Eiropas standartiem (DIN EN,ISO un citiem). Mūsu sortimentā ietilpst – bultskrūves, paplāksnes, uzgriežņi, vītņustieņi, naglas, jumta skrūves, karsti cinkoti stiprinājumi, ģipškartona skrūves un skrūves kokam, dībeļi, dībeļnaglas un enkuri, ķīmiskie enkuri, būvkalumi, leņķi, caurumplates un lentas, stiprinājumi ar CE marķējumu, SB bultskrūves, savilcējs ROBUST, bultskrūve ar smalko vītni, kā arī kniedes. Kniedes ir nagu forma, ko izmanto, lai savienotu divas daļas (vai sastāvdaļas) ar caurumu caurumu un vāciņu vienā galā. Kniedētās daļās ir saistītas ar pašdeformāciju vai traucējumiem. Ir dažādi kniedes veidi, un tie ir neformāli. Ir pieejamas dažāda veida skrūves: skrūves ar metrisko vītni, skrūves ar cilindrisku galvu, skrūves ar gremdgalvu, skrūves ar noapaļotu cilindrisku galvu, skrūve ar pusapaļu galvu un sešstūra iedobi, kā arī skrūves eļļošanai.

Mūšu uzņēmuma sadarbības partneri ir vadošie Eiropas ražotāji un vairumtidzniecības uzņēmumi. Uzņēmuma galvenais darbības princips ir profesionālas konsultācijas un klientu apkalpošanas kvalitāte un serviss.

http://www.inoxbolt.lv
Разное | Просмотров: 151 | Дата: 10.09.2019

Firma ELIKSS strādā savas nozares tirgū kopš 1997.gada 24.aprīļa. ELIKSS ir autorizēta firmas DSC (Kanāda) dīleru pārstāvniecība Latvijā.

Firmas darbības pamatā — kvalitatīvas preces plus ilgstoša sadarbība ar Latvijas valsts un privātajām apsardzes struktūrām ugunsdrošības, videonovērošanas un apsardzes jomā. Pēc pārdoto preču apgrozījuma firma ELIKSS ieņem augstu vietu Dīleru parstāvniecību reitingā starp Austrumeiropas valstīm.

Ugunsdrošība ir svarīga visiem, gan rūpējoties par savu privāto īpašumu, gan uzņemoties atbildību par cilvēkiem sabiedriskās telpās, iestādēs, uzņēmumos un ražotnēs. Lai ikviens varētu pasargāt sevi un savu īpašumu no ugunsnelaimes, jau kopš 1997. gada darbojamies nozarē, piedāvājot kvalitatīvas un pārbaudītas ierīces no tādiem uzticamiem ražotājiem kā “Bentel”, “Inim” un “Teletek”.

Par laimi ugunsdrošība kļūst efektīvāka, jo, attīstoties tehnoloģijām, plašāks kļūst arī pieejamais produktu klāsts gan tiem, kuru telpu aprīkojumam jāatbilst Ugunsdrošības noteikumiem, gan tiem, kuri vēlas savā dzīvesvietā augstāku drošības līmeni. Ikviens var atrast viņa prasībām un telpu specifikai atbilstošas pretugunsgrēka ierīces. Mājsaimniecībām un telpām, kur ugunsdrošība ir mazāk apdraudēta, pieejamas vienkāršākas ierīces. Sarežģītas ugunsaizsardzības sistēmas ir paredzētas ražotnēm un citām vietām, kur noris ugunsbīstami darbi, atrodas ugunsnedroši materiāli vai ir apgrūtināta liela cilvēku skaita operatīva evakuācija ugunsgrēka gadījumā.

Pirms ugunsdrošības ierīču izvēles, ieteicams izvērtēt konkrētās telpas ugunsbīstamību, lai atrastu piemērotāko produktu. Tāpat noteikti vajadzētu iepazīties ar aktuālajiem Ministru kabineta Ugunsdrošības noteikumiem, lai gūtu pārliecību un iegādātos prasībām atbilstošu aprīkojumu.

https://elikss.lv/product-cat/ugunsdrosiba
Разное | Просмотров: 167 | Дата: 09.09.2019

SIA Raed Lock ir 2009. gadā dibināts uzņēmums - autorizētais ABLOY produkcijas dīleris. Firmā strādājošiem cilvēkiem ir liela darba pieredze un zināšanas ASSA ABLOY produkcijā. Šī pieredze iegūta vairāku gadu garumā strādājot citos uzņēmumos ar ASSA ABLOY produkciju.

SIA Raed Lock galvenais pamatnovirziens ir vairumtirdzniecība (tai skaitā celtniecības objekti, tirdzniecības tīkli) ar Abloy, ASSA ABLOY produkciju no tiešā ražotāja līdz gala patērētājam, līdz uzstādīšanai klienta objektos. Mūsu pārdevējiem ir profesionāla pieredze un zināšanas darbā ar objektu projektēšanu risinot dažādas sarežģītības pakāpes slēgšanas sistēmas (dzīvojamo ēku jaunbūvju, industriāliem, ofisu, veikalu u.t.t. objektiem). Projektējam daudzpakāpju slēgšanas sistēmas, kā arī durvju furnitūras projektu izstrādāšana pēc durvju tipa un pielietojamības prasībām. Tas ir: aizsardzības pakāpes, piekļuves kontroles sistēmas, ēku evakuācijas izejas, Master Key sistēmas, nestandarta risinājumi u.t.t., kā arī to profesionāla montāža, iestrādāšana nestandarta variantos un atslēgu izgatavošana.

Mēs nodarbojamies ar atslēgu izgatavošanu Rīgā par izdevīgām cenām. Atslēgu pievīlēšana un kopiju izgatavošana pēc parauga ārdurvīm, iekšdurvīm, metāla durvīm un seifiem. Pie mums arī var iegadāties dažādas slēdzenes - mēbeļu slēdzenes, piekaramās atslēgas un augstas kvalitātes durvju mehānismus. Piedāvājam slēdzenes mēbelēm- atslēgu depozīti, depozītu slēdzenes un slēdžatslēgas.

Vairāku gadu garumā gūstot pieredzi, kā vienus no mūsu lielākajiem klientiem un pabeigtajiem objektiem varam minēt: „Bowlero” boulinga un izklaides centrs, SIA „Linstow” tirdzniecības centrs „ORIGO”, SIA „Rimi Latvia” SIA „PRISMA” veikalu tīkli visā Latvijā, A/S Latvenergo administratīvā ēka, Liepājas Olimpiskā halle, Līvu akvaparks, Iekšlietu Ministrijas ēka Rīga, Čiekurkalna 1, līnija 1, Gaujas ielā 15, Statoil Latvia, Narvesen tirdzniecības tīkli, dažādas bankas, tirdzniecības un atpūtas komplekss „Rīga Plaza”, Bērnu Klīniskās Universitātes Slimnīca, LR Prokuratūra NILLND Rīga, Raiņa bulvāris 15, Dzīvojamo ēku komplekss „Skanstes Virsotnes”, „Latvijas Nacionālā Bibliotēka” Rīgā, Mūkusalas ielā 3 un daudzi citi objekti.

https://raedlock.lv/
Разное | Просмотров: 171 | Дата: 09.09.2019

Virzot SIA TENAPORS darbības politiku uz nepārtrauktu kvalitātes un klientu apmierinātības rādītāju uzlabošanu, apvienojot savā komandā labākos ražošanas nozares speciālistus, uzņēmums jau vairāk kā 20 gadus ir stabils, uzticams partneris saviem klientiem un piegādātājiem. Uzņēmuma darbības pamatvirziens ir vērsts uz vides kvalitātes uzlabošanu, kā Latvijas, tā arī citu pasaules valstu tirgū piedāvājot energotaupošus būvizstrādājumus, kuru pielietošana nodrošina efektīvu enerģijas izmantošanu. Visos uzņēmuma darbības posmos – gan slēdzot līgumus ar klientiem un piegādātājiem, gan arī jaunu produktu izstrādē, ražošanā, produktu piegādē klientiem, tiek ievērotas pastāvošās likumdošanas normas gan attiecībā uz vidi, gan arī ievērojot klientu īpašās prasības attiecībā uz produktu sertifikācijas procesiem.

Dāži no mūsu risinājumiem:

- Siltas grīdas, jeb grīdas siltumizolācija. Pie mums jūs varāt iegādāties siltinātos pārseguma veidņus, kuri ir domāti priekš parastām grīdām, ka arī atrast risinājumus priekš grīdām virs nesiltināta pagraba - šādi risinājumi var tikt izmantoti gan vietās ar nesiltinātu pagrabu, gan nesiltinātu bēniņu gadījumā. Atkarībā no situācijas ir 2 dažādi siltināšanas materiālu nostiprināšanas tehnoloģijas.

- Pamatu siltināšana no ārpuses, kura ir nepieciešama nesošo konstrukciju pasargāšanai no mitruma un sala ietekmes. Visbiežāk pielietotās lentveida pamatu konstrukcijas tiek veidotas vai nu no dzelzsbetona vai ķieģeļiem. Abiem materiālu veidiem ir noteikta salizturība un tajos iekļūstot ūdenim un tam sasalstot šo materiālu salizturība var tikt ievērojami samazināta. Pareizi pamatus siltinot no ārpuses un vienlaicīgi veidojot hidroizolācijas slāni tie var tikt pasargāti no priekšlaicīga slodzes noturības zuduma.

Vairāk informācijas par šiem un vairākiem risinājumiem Jūs varat atrast mūsu mājas lapā.

https://www.tenapors.lv/lv/
Разное | Просмотров: 148 | Дата: 06.09.2019

Mēs esam labākais un drošākais iekštelpu peintbola parks Baltijā! Mūsu peintbola parkā tiek izmantotas otrreizēji lietojamajās peintbola lodītes. Tās atšķiras no ierastā peintbola ar to, ka bumbiņas nav pildītas ar krāsu, bet ir izveidotas no lateksa un trāpījuma gadījumā neatstāj nekādus traipus, trāpījumu cilvēks vienkārši sajūt. Tāpēc mūsu parkā papildus lodītes ir BEZ MAKSAS! Darba laiks 24/7 (pēc iepriekšēja pieraksta).

Peintbola iespējas:

- Vienlaicīgi spēles laukumā var atrasties līdz 16 spēlētājiem, bet ieteicamais maksimālais skaits ir 32.
- Profesionāli augstākās klases elektroniskie peintbola markeri (ieroči) Planet Eclipse ETEK5, kā arī uzticamie Tippmann 98 mehāniskie peintbola markeri.
- Vairāk spēles – ierasto 5-10 spēļu vietā (ko nospēlēsiet āra parkos), mūsu paintball parkā spēļu skaits 2h ilgās cīņās variēs no 30-60 spēlēm, jo mūsu peintbola parkā nav nepieciešamības pēc trāpījumu notīrīšanas, nākamo spēli var sākt neizejot no laukuma! Tātad vairāk spēles prieka un neviens no mūsu parka nedosies prom bez trāpījuma.

Pie mums var organizēt korporatīvo pasākumu iekštelpu peintbola parkā - Rīgā, VEFā! Peintbols ir lielisks veids, komandas darba attīstīšanai un komandas saliedēšanai, jo peintbols ir komandas spēle un peintbols palīdzēs Jūsu kolektīvā pilnveidot komunikācijas prasmes,savstarpējo uzticēšanos, ātru lēmumu pieņemšanu u.c. īpašības, kuras noderēs Jūsu uzņēmuma darbībā!

Vēlies iepriecināt savu atvasi ar neaizmirstamu ballīti? Peintbola Ballīte! Tas ir tieši tas, kas Jūsu censonim ir vajadzīgs! Vai tā ir bērnu dzimšanas dienas ballīte, vārda dienas svinības vai vienkārša draugu ballīte, Jūs kopā ar ģimeni un draugiem jautri pavadīsiet laiku un iegūsiet neaizmirstamas emocijas! Īpaši mazajiem jubilāriem un viņu draugiem – iespējams lodītes trieciena spēku noregulēt tā, lai izvairītos no lielām sāpēm un zilumiem! Ieteicamais spēlētāju vecums no 7 gadu vecuma, bet jaunākais dalībnieks līdz šim mūsu parkā ir bijis tikai 4 gadus vecs!

http://pbtelpa.lv/
Разное | Просмотров: 171 | Дата: 28.08.2019

SIA “Gates 4 you” izveidots 1999. Gadā, un jau vairāk kā 15. gadu veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū. Esam vienīgie, reālie, visu veidu žogu, vārtu un vārtu automātikas ražotāji Latvijā.

Vārtu automātika iedalās pēc vārtu veidiem: ir veramie vārti, bīdāmie vārti un paceļamie sekciju vārti. Tieši tāpat iedalās vārtu automātika: veramo vārtu automātika, bīdāmo vārtu automātika un paceļamo vārtu automātika.

Bīdāmie vārti - populārākais vārtu izgudrojums. Lieliski iederas jebkuras sētas vai žoga projektēšanā. Piedāvājam pilnībā nokomplektētus bīdāmos vārtus.

Pateicoties uzņēmīgai, un profesionālai darbībai, esam guvuši plašu atzinību, un popularitāti Latvijā. Produkcija izceļas ar lielu daudzveidību, un tieši tādēļ mūsu uzņemuma vadošie speciālisti, un inžinieri, labprāt kunsultēs, un ieteiks vislabāko risinājumu tieši Jūsu situācijā!

http://www.vartuveikals.lv/produkcija/vartu-automatika
Разное | Просмотров: 135 | Дата: 28.08.2019

SBS Group ir vairumtirdzniecības uzņēmums būvniecības palīgmateriālu tirgū ar profesionālu komandu un pievilcīgām produkcijas cenām. Kā vieni no galvenajiem produktiem, ko izplata uzņēmums ir dažādi stiprinājumi - dībeļi, leņķi, skrūves, kā arī urbji, abrazīvie diski, dažādi slīpdiski, zāģripas, ventilācijas stiprinājumi, eņģes, sieti, plēves, silikoni, montāžas celtniecības putas, ķīmiskie enkuri, reģipša profili, industriālais papīrs, līmlentes un daudz citu produktu, kas nepieciešami, lai Jūsu uzņēmums varētu pilnvērtīgi nodrošināt celtniecības darbus vai ražošanas procesu.

Skrūves ir viens no klasiskākajiem būvniecības elementiem. To vēsture sākusies jau pirms mūsu ēras, bet būtība līdz mūsdienām nav mainījusies – tās aizvien ir stiprinājuma veids dažādu elementu savienošanai. Attīstoties būvniecībai un veidojoties jauniem būvniecības materiāliem un paņēmieniem, notikusi arī skrūvju evolūcija. Šodien tās ir pieejamas lielā daudzveidībā, lai kalpotu konkrētiem mērķiem un specifiskiem materiāliem.

Pie mums atradīsiet plaša pielietojuma koka un Cutter tipa skrūves, kuras nodrošina precīzu ieskrūvēšanu, neplēšot dēli. Piedāvājam koka skrūves DIN603 un cinkotas, karsti cinkotas un nerūsējošā tērauda DIN571. Pieejamas arī finiera skrūves – parastās un lentēs.

https://www.sbsgroup.lv/produktu-katalogs/skruves
Разное | Просмотров: 146 | Дата: 26.08.2019

Žalūzijas mūsdienās paliek arvien populārākas, jo tiem ir daudz priekšrocību. Mēs to zinam, jo mūsu kompānijas darbības pamatveids ir sauli necaurlaidīgu sistēmu izgatavošana, pārošana un montāžas veikšana. Mēs rūpējamies par to, lai mūsu sistēmas ne tikai aizsargā pret saules stariem, bet arī izskatās atbilstoši ēkai, kur tie tika uzstādīti. Piedāvājam košus printējumus uz viegli mazgājama materiāla bērnu istabas žalūzijām, bieza materiāla solīdas sistēmas ar spēcīgu aizsardzību pret saules stariem Jūsu birojam, vai romantiskas pasteļu sistēmas guļamistabai. Tā kā kompānijas sortiments ir daudzveidīgs, Jūs viegli varēsiet izvēlēties kvalitatīvas žalūzijas jebkuras telpas logiem. Visi mūsu klienti paliek apmierināti, jo mēs zinām ko darām. Izmantojiet mūsu BEZMAKSAS uzmērītāja pakalpojumu un novērtējiet arī Jūs mūsu kvalitāti un izpildies termiņus.

Gaidām Jūsu zvanu!

https://rimsizaluzijas.lv/rullo-zaluzijas/
Разное | Просмотров: 158 | Дата: 22.08.2019

Компания "БелПожАрсенал" - г. Минск, специализируется на оказании услуг в области противопожарной безопасности. Нашим приоритетным направлением деятельности является перезарядка и ремонт огнетушителей всех видов (сертифицированных в Республике Беларусь). Наша компания имеет все необходимые лицензии для выполнения вышеперечисленных работ.
Разное | Просмотров: 154 | Дата: 20.08.2019

Viss Jūsu uzņēmuma atpazīstamības veicināšanai - prezentreklāma, dažāda veida poligrāfijas pakalpojumi, vizuālā reklāma, gravēšana, zīmogi, vizītkartes.

LGV ir tiešais ražotājs reklāmas un poligrāfijas materiāliem ar vairāk 20 gadu pieredzi Latvijā. Esam viss vienā sākot no idejas, klienta vēlmes beidzot ar paša produkta ražošanu, un piegādāšanu līdz Jūsu durvīm. Esam plaša spektra speciālisti un varam pilnībā nodrošināt veiksmīgu un atpazīstamu firmas tēla izveidi!
Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

- Dažāda veida Poligrāfijas pakalpojumi - bukleti, brošūras, grāmatas, plakāti, kalendāri, vizīkartes, veidlapas, piezīmju bloknoti, aploksnes, iesaiņojumi, ēdienkartes, etiķetes, uzlīmes, galda kartes, žurnāli, dienasgrāmatas, mapes, diplomi, diplomvāki, sertifikāti.
- Vizītkaršu druka īsos termiņos un vizītkaršu dizaina izstrāde pēc Jūsu vēlmēm. Augstas kvalitātes papīru apdruka digitālajā pilnkrāsu drukā. Vizītkarte ir lieta, bez kuras neiztiek neviens uzņēmējs, un tas ir pirmais iespaids par uzņēmumu kopumā. Vizītkartes dizainam – formātam, krāsām, materiāliem un tehnoloģijām – nav robežu. Atšķiries un esi pamanīts, mēs realizēsim labāko Jūsu uzņēmuma pirmo iespaidu.
- Vizuālā Reklāma - izkārtnes un plāksnītes, lielformāta druka, gaismas reklāma, prezentreklāma, nozīmītes un krūšu kartes, Cosign kabinetu plāksnes, stendi un norādes.
- Gravēšana - lāzergravēšana, ķīmiskā gravēšana vai kodināšana, mehāniskā gravēšana.
- Zīmogu izgatavošana, spiedogi.
- Nodarbojamies arī ar Prezentreklāmu.

https://www.lgv.lv/poligrafija/vizitkartes/
Разное | Просмотров: 158 | Дата: 20.08.2019

Katru dienu piedāvājam gardas pusdienas steidzīgajiem garāmbraucējiem un biroju darbiniekiem, bet baudītājiem - īpašo restorāna ēdienkarti!

Rīgas Motormuzeja apmeklētāji un garāmbraucošie gardēži tiek aicināti nobaudīt īpašo dienas ēdienkarti un pusdienu piedāvājumu, kā arī restorāna ēdienus pēc pasūtījuma! Piedāvājam gan tradicionālos latviešu ēdienus, gan arī cittautu garšas baudījumu! Mūsu vērtības ir kvalitāte, atbildība, daudzveidība un veselība.

Pie mums ir pieejams pilns banketu serviss! Mēs noorganizēsim korporatīvas vai privātas svinības un banketu pēc Jūsu vēlmēm! Lepojamies ar vairāku gadu pieredzi banketu servisa nodrošināšanā un galdu klāšanā. Mūsu restorānos pieejama gardu ēdienu izlase ļoti plašā izvēlē siltajam un aukstajam galdam. Gatavojam gan sātīgas zupas un biezzupas, gan sulīgus cepešus, veselīgus salātus, aukstās uzkodas un lieliskus saldos ēdienus. Piedāvājam gan izbraukuma banketus, gan banketus mūsu restorānu mājīgajās telpās. Ēdienus gatavojam gan kāzu banketiem, gan svinībām, konferencēm un dažādiem semināriem.

https://www.mmcafe.lv/banketi/galerija
Разное | Просмотров: 161 | Дата: 19.08.2019

Virzot SIA TENAPORS darbības politiku uz nepārtrauktu kvalitātes un klientu apmierinātības rādītāju uzlabošanu, apvienojot savā komandā labākos ražošanas nozares speciālistus, uzņēmums jau vairāk kā 20 gadus ir stabils, uzticams partneris saviem klientiem un piegādātājiem. Uzņēmuma darbības pamatvirziens ir vērsts uz vides kvalitātes uzlabošanu, kā Latvijas, tā arī citu pasaules valstu tirgū piedāvājot energotaupošus būvizstrādājumus, kuru pielietošana nodrošina efektīvu enerģijas izmantošanu. Visos uzņēmuma darbības posmos – gan slēdzot līgumus ar klientiem un piegādātājiem, gan arī jaunu produktu izstrādē, ražošanā, produktu piegādē klientiem, tiek ievērotas pastāvošās likumdošanas normas gan attiecībā uz vidi, gan arī ievērojot klientu īpašās prasības attiecībā uz produktu sertifikācijas procesiem.

Dāži no mūsu risinājumiem:

- Siltas grīdas, jeb grīdas siltumizolācija. Pie mums jūs varāt iegādāties siltinātos pārseguma veidņus, kuri ir domāti priekš parastām grīdām, ka arī atrast risinājumus priekš grīdām virs nesiltināta pagraba - šādi risinājumi var tikt izmantoti gan vietās ar nesiltinātu pagrabu, gan nesiltinātu bēniņu gadījumā. Atkarībā no situācijas ir 2 dažādi siltināšanas materiālu nostiprināšanas tehnoloģijas.

- Pamatu siltināšana no ārpuses, kura ir nepieciešama nesošo konstrukciju pasargāšanai no mitruma un sala ietekmes. Visbiežāk pielietotās lentveida pamatu konstrukcijas tiek veidotas vai nu no dzelzsbetona vai ķieģeļiem. Abiem materiālu veidiem ir noteikta salizturība un tajos iekļūstot ūdenim un tam sasalstot šo materiālu salizturība var tikt ievērojami samazināta. Pareizi pamatus siltinot no ārpuses un vienlaicīgi veidojot hidroizolācijas slāni tie var tikt pasargāti no priekšlaicīga slodzes noturības zuduma.

Vairāk informācijas par šiem un vairākiem risinājumiem Jūs varat atrast mūsu mājas lapā.

https://www.tenapors.tenaxpanel.lv/lv/
Разное | Просмотров: 169 | Дата: 19.08.2019

Indutek LV Latvijas tirgū darbojas jau vairāk kā 20 gadus. Mēs ietilpstam tirdzniecības grupā Indutrade, kurā pārstāvēti vairāk kā 200 uzņēmumi no 26 valstīm. Ilggadīgā pieredze palīdz nodrošināt visiem Indutek LV klientiem optimālu tehnisko risinājumu katrā uzņēmuma darbības jomā, katrā no tām savu kompetenci un profesionalitāti apliecina augstas klases speciālisti, kuri izveidojuši plašu piegādātāju loku un piedāvā ikviena klienta individuālajām prasībām atbilstošus produktus.

Mums ir risinājumi ūdensapgādei un aprikojums kanalizācijai um ūdensvadam, rūpnieciskiem cauruļvadiem un caurulēm, kā arī veidgabaliem, virsmu apstrādei un ražošanai, piemēram, rūpnieciskā noslēgarmatūra, virsmu iekārtas, strūklošanas iekārtas dažāda izmēra un tipa, rūpnieciskās ventilācijas risinājumi, tādi kā gaisa attīrīšanas iekārtas, gaisa filtrācijas iekārtas, gaisa kompresori un saspiestā gaisa sausinātāji. Mēs piedāvājam diafragmas un augstspiediena industriālos sūkņus. Mēs projektējam, montējam un sniedzam servisa un konsultāciju pakalpojumus.

Ārpus tā ir risinājumi pazemes un virszemes ugunsdzēsības hidrantiem ūdens ņemšanai no ūdensvada tīkla. Sniedzam ugunsdzēsības hidrantu montāžai un lietošanai ugunsdzēsības hidrantu papildaprīkojums.

Pie mums ir iespējams iegādāties pulvera krāsošanas iekārtas. Unikālie kaskādes uzlādes raksturlīknes iestatījumi, kā arī savietojamība ar Tribostatisko sistēmu, piedāvā lielisku elastību, pielietojot ikvienu pulvera krāsas tipu.

https://www.indutek.lv/
Разное | Просмотров: 174 | Дата: 18.08.2019

JD MĀRKETINGS jau kopš 2000. gada nodarbojas ar celtniecības inventāra nomu, pārdošanu, piegādi objektā, montāžu un demontāžu. Sniedzam profesionālas konsultācijas par inventāra pielietojuma iespējām, optimāliem risinājumiem un izmaksām.

Kopš 2003. gada JD MĀRKETINGS ir firmas ALTRAD MOSTOSTAL celtniecības sastatņu un stalažu, pārvietojamo alumīnija torņu, kāpņu torņu, pagaidu jumtu, skatuvju un tribīņu ekskluzīvs izplatītājs Latvijas Republikā.

Mūsu uzņēmuma prioritāte uz kvalitatīviem pakalpojumiem un abpusēju izdevīgumu balstīta ilgtermiņa sadarbība ar klientu.

https://www.sastatnes.lv/
Разное | Просмотров: 152 | Дата: 15.08.2019

Pareiza autoservisa izvēle ir galvenais priekšnoteikums, kas palīdzēs nodrošināt tava auto ilgmūžību un atbilstošu veiktspēju. Tavam auto nepieciešami autoserviss Rīgā, kas savu darbu veic profesionāli un atbildīgi. Latvijas skarbais ceļa segums, tāpat arī automašīnas nolietojums pieprasa īpašas rūpes un uzmanību. Tu vari uz mums paļauties! Mūsu autoserviss Rīgā piedāvā iepazīsties ar mūsu piedāvāto darbu klāstu un cenām - būsi patīkami pārsteigts. Automeistars nodrošinās tava auto remontu un apkopi visaugstākajā līmenī:

* Mēs strādājam ar modernu tehnisko aprīkojumu, kas ļauj paveikt darbus autoservisā ātri un kvalitatīvi.
* Vienmēr parādīsim tev auto bojātās detaļas un detalizēti izskaidrosim veicamos remontdarbus, piemēram, savirzes regulēšanu, un attiecināmās izmaksas.
* Mūsu autoservisā darbojas profesionāli auto remonta speciālisti, kas spēs atrast piemērotāko risinājumu arī sarežģītākajos remontdarbos.

Atbrauc ciemos uz Automeistars autoservisu Rīgā, Teikā pārliecinies par to klātienē!

https://automeistars.lv/lv/autoserviss-riga/automobilu-remonts
Разное | Просмотров: 178 | Дата: 15.08.2019

Проектирование интерьеров в автомобильном стиле для кафе, баров, ресторанов, торговых центров, клиентских зон автосалонов, автосервисов, тюнинг ателье и т.д.– новое и весьма интересное направление в современном дизайне, которое в последнее время начало стремительно развиваться.

Посмотреть образцы можно здесь: http://artmetal.infoportal.lv/

Готов к сотрудничеству с автосервисами города Риги в плане налаживания изготовления и сбыта подобной продукции. Контакты для связи со мной указаны ниже.


Заказать изготовление скульптуры или мебели из частей автомобилей можно по этой ссылке >>>

Фотографии для примера (не моё)Фотографии используются как образцы 

Внимание! С 1 сентября на все художественные работы
сезонная скидка от 30 до  50 процентов!Другие мои работы:Изготовление садовых скульптур, альпийских горок и горок для бассейнов, декоративных водопадов и прочих полезных и занятных нестандартных элементов оформления садового участка.

 
Скульптуры и барельефы в интерьере и садовые скульптуры, вплоть до конных статуй :)
 Роспись стен

  
  
 
Услуги дизайнера (диплом), специалиста по раскрутке и продвижению сайтов (в том числе и с помощью этого сайта), генератора идей... да все мои умения и достоинства и не перечислишь... С присущей мне врождённой скромностью претендую на относительно скромную, но достойную оплату.
Согласен на сезонную работу или на неполный рабочий день. График любой (могу работать в выходные и праздничные дни, по вечерам и ночью). По Риге и по всей Латвии. И дальше в любом направлении :)
 
 
Если возникли вопросы
Контакты: моб. тел. +371 29821874 
Электронная почта: admin@infoportal.lv
Заказать по акции


Обратная связь

Связь с Админом через форму обратной связи


SIA "Elkora E” является официальным распространителем заводов B-Meters и SVM Metering на территории стран Прибалтики. Предлагаем сотрудничество строительным компаниям оптовым сетям.
 • Установка, замена, ремонт, верификация счетчиков воды и счетчиков тепла.
 • Предлагаем обслуживание счетчиков воды и тепла в квартирах и многоквартирных домах.
 • Устанавливаем счетчики воды класса C.
 • Предлагаем счетчики воды B-METERS, METRIMA, ZENNER и MINOL.
 • Работы проводятся качественно и с гарантией.
 • Скидки малообеспеченным и пенсионерам.
 • Работаем в Риге и Рижском районе.
 • Мастер придет в удобное для Вас время.

 • Сантехнические работы всех видов.
 • Установка, замена радиаторов.
 • Устанавливаем панельные радиаторы.
 • Сантехнические работы проводятся качественно, с гарантией.
 • Скидки малообеспеченным и пенсионерам.
 • Работаем в Риге и Рижском районе.
 • Мастер придет в удобное для Вас время.

 • Реновация теплоузлов.
 • Реновация зданий.
 • Обслуживание домов.
 • Аварийная служба.
 • Верификация, калибровка и ремонт измерительного оборудывания.
 • Предлагаем сотрудничество домоуправлениям и кооперативам.
 • При заключении договора предлагаются специальные договорные цены.

Sia "Elkora E”  Latvia, Riga, Maskavas 261, LV-1063 (2. stāva) Tālr.: +371 26774799, +37127874752, +371 67140544
Email: info@meter.lv
Компании | Просмотров: 1093 | Дата: 22.07.2013

Предлагаем стационарное оборудование для переработки кровельных отходов в масштабах города. На выходе получаются рулонные наплавляемые материалы, чистый битум, различные мастики и материал для дорожного строительства. Производительность - переработка от 450 тонн кровельных отходов в месяц. Возможно обсуждение вопроса о предоставлении эксклюзивных прав на город или регион.

Телефон: +79022527818

Емейл: inekovir2012@gmail.com

Сайт: http://inecomplex.ru
Разное | Просмотров: 423 | Дата: 07.12.2012

1-50 51-100 101-150 ... 451-500 501-541


Приоритетные объявления
 

Поиск людей в Латвии
Приоритет в показе 
Ražots Latvijā.
Сделано в Латвии
 
Приоритет в показе
Товары и услуги,
оказываемые в Латвии.
Приоритет в показе

 
Бонусы, акции, скидки.
Приоритет в показе
Отдам даром.
Приоритет в показе
 
 Рижская бесплатная доска объявлений в Telegram
Самые популярные публикации, кликай!


Кинозал сайта infoportal.lv
 
Copyright infoportal.lv © 2021 | Яндекс.Метрика