Правила размещения объявлений

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

  
infoportal.lv
infoportal.lv
 
Bezmaksas sludinājumi. Autorizācija caur sociāliem tīkliem / Рижская бесплатная доска объявлений. Авторизация через соц. сети. Jūsu izsludināšanas būs retranslējamas sociālos tīklos / Ваши объявления будут ретранслироваться в социальные сети.

TranslateKopā Online: 8
Viesi: 8
Lietotāji: 0

Связь с Админом
Связь с Админом

Предложение о сотрудничестве
Предложение о сотрудничестве

Meklēšana

Мы в Twitter

Ieejas forma

Рижский информационный портал infoportal.lv Кинозал сайта infoportal.lv Каталог сайтов Безопасность Авто. Мото. Безопасность. Brigada1. Строительство и ремонт по всему миру. Авто-мото Рига Рижский форум

Мы BКонтакте

 
 

Мы B Facebook

 

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений


JP Solutions - Drošības jostas darbam augstumā
Реклама сайта | 24.12.2019, 12:29
Drošības jostas darbam augstumā ražotājs izstrādā atbilstoši tam, kāda veida inventāra sistēmām tās ir paredzētas. Ir trīs dažādas inventāra sistēmas – horizontālās, vertikālās un jaukta tipa, kuras tiek pielietotas atbilstoši darba drošības noteikumiem dažādos objektos.

Darbiem uz stabilām plaknēm, piemēram, jumtiem tiek izmantotas vienkāršākas drošības jostas darbam augstumā. Tā kā uz stabilām plaknēm var noturēties bez palīglīdzekļiem, ir mazāks nokrišanas no augstuma risks. Tāpēc prasības pret drošības jostām, strādājot tādos objektos, nav tik komplicētas.

Darbiem uz nestabilām plaknēm, plaknēm ar lielu slīpumu un kāpjot pa vertikālām trepēm vai būvkonstrukcijām, kur turēšanās bez palīglīdzekļiem ir pārāk nedroša, tiek izmantotas sarežģītākas drošības jostas darbam augstumā. Tādiem darbiem ir liels nokrišanas risks, tāpēc drošības jostām jābūt ar augstāku drošības līmeni.

Arī drošības jostas darbam augstumā kā jebkurš inventārs, kas paredzēts drošai bīstamu darbu veikšanai, ir regulāri jāpārbauda. Pirms to lietošanas jānovērtē, vai nav radušies kādi defekti un vismaz reizi gadā jāpārbauda, vai nolietojuma dēļ nav zudusi to izturība.

www.wah.lv/individualie-aizsardzibas-lidzekli/drosibas-jostas-darbam-augstuma/
Pievienoja: aslobodjanuks | W | Tālrunis: +37129994784
Skatījumu skaits: 106 | Ievietots līdz: 24.01.2023 | Reitings: 0.0/0


Рижская бесплатная доска объявлений в TelegramРижская бесплатная доска объявлений в Telegram