Правила размещения объявлений

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

  
infoportal.lv
infoportal.lv
 
Bezmaksas sludinājumi. Autorizācija caur sociāliem tīkliem / Рижская бесплатная доска объявлений. Авторизация через соц. сети. Jūsu izsludināšanas būs retranslējamas sociālos tīklos / Ваши объявления будут ретранслироваться в социальные сети.

TranslateKopā Online: 5
Viesi: 5
Lietotāji: 0

Связь с Админом
Связь с Админом

Предложение о сотрудничестве
Предложение о сотрудничестве

Meklēšana

Мы в Twitter

Ieejas forma

Рижский информационный портал infoportal.lv Кинозал сайта infoportal.lv Каталог сайтов Безопасность Авто. Мото. Безопасность. Brigada1. Строительство и ремонт по всему миру. Авто-мото Рига Рижский форум

Мы BКонтакте

 
 

Мы B Facebook

 

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений


GT Garage - autoserviss
Реклама сайта | 18.12.2019, 14:08
Ikviens automašīnas īpašnieks vēlas atrast godīgu, uzticamu un pārbaudītu autoservisu un meistaru, pie kā droši vērsties reizēs, kad personīgais transportlīdzeklis iziet no ierindas.

Tāpat automašīnai ir noteikti nepieciešama regulāra profilaktiskā apkope, lai jau savlaicīgi varētu atklāt un novērst transporta ekspluatācijas laikā radušos bojājumus. Jebkurš laikus neatklāts mazākais defekts var nākotnē radīt arvien nopietnākas auto veiktspējas problēmas un līdz ar to arī lielākas izmaksas par remontdarbiem, kā arī apdraudēt tās īpašnieka un gājēju drošību uz ceļa.

Lai no tā izvairītos, jāatrod labs autoserviss, jo veikt kvalitatīvu diagnostiku un atrast vissīkāko problēmu var tikai un vienīgi kvalificēts un pieredzējis speciālists, kas pārzina katras automašīnas un tās uzbūves īpatnības, izplatītākās problēmas un to, kā tās novērst uz iespējami ilgāku laiku.

https://www.gtgarage.lv/autoserviss-riga
Pievienoja: aslobodjanuks | W
Skatījumu skaits: 99 | Ievietots līdz: 18.01.2023 | Reitings: 0.0/0


Рижская бесплатная доска объявлений в TelegramРижская бесплатная доска объявлений в Telegram