Правила размещения объявлений

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

  
infoportal.lv
infoportal.lv
 
Bezmaksas sludinājumi. Autorizācija caur sociāliem tīkliem / Рижская бесплатная доска объявлений. Авторизация через соц. сети. Jūsu izsludināšanas būs retranslējamas sociālos tīklos / Ваши объявления будут ретранслироваться в социальные сети.

Ваши объявления BКонтакте

 
 

Infoportal on Twitter

Статистика

Top.LV
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru

Ieejas forma

TranslateKopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Связь с Админом
Связь с Админом

Предложение о сотрудничестве
Предложение о сотрудничестве

Meklēšana

Мы B Facebook

 

Мы в Одноклассниках

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

Galvenie » Sludinājumu dēlis » Darbs un Bizness/Работа и бизнес » Разное

Indutek
Реклама сайта | По всей Риге 18.08.2019, 19:22
Indutek LV Latvijas tirgū darbojas jau vairāk kā 20 gadus. Mēs ietilpstam tirdzniecības grupā Indutrade, kurā pārstāvēti vairāk kā 200 uzņēmumi no 26 valstīm. Ilggadīgā pieredze palīdz nodrošināt visiem Indutek LV klientiem optimālu tehnisko risinājumu katrā uzņēmuma darbības jomā, katrā no tām savu kompetenci un profesionalitāti apliecina augstas klases speciālisti, kuri izveidojuši plašu piegādātāju loku un piedāvā ikviena klienta individuālajām prasībām atbilstošus produktus.

Mums ir risinājumi ūdensapgādei un aprikojums kanalizācijai um ūdensvadam, rūpnieciskiem cauruļvadiem un caurulēm, kā arī veidgabaliem, virsmu apstrādei un ražošanai, piemēram, rūpnieciskā noslēgarmatūra, virsmu iekārtas, strūklošanas iekārtas dažāda izmēra un tipa, rūpnieciskās ventilācijas risinājumi, tādi kā gaisa attīrīšanas iekārtas, gaisa filtrācijas iekārtas, gaisa kompresori un saspiestā gaisa sausinātāji. Mēs piedāvājam diafragmas un augstspiediena industriālos sūkņus. Mēs projektējam, montējam un sniedzam servisa un konsultāciju pakalpojumus.

Ārpus tā ir risinājumi pazemes un virszemes ugunsdzēsības hidrantiem ūdens ņemšanai no ūdensvada tīkla. Sniedzam ugunsdzēsības hidrantu montāžai un lietošanai ugunsdzēsības hidrantu papildaprīkojums.

Pie mums ir iespējams iegādāties pulvera krāsošanas iekārtas. Unikālie kaskādes uzlādes raksturlīknes iestatījumi, kā arī savietojamība ar Tribostatisko sistēmu, piedāvā lielisku elastību, pielietojot ikvienu pulvera krāsas tipu.

https://www.indutek.lv/


Pievienoja: aslobodjanuks | E W | Tālrunis: +37129468202 | Atslēgvārdi: gaisa filtrācijas iekārtas, saspiestā gaisa sausinātāji, rūpnieciskā ventilācija, krāsošanas iekārtas, gaisa kompresori, rūpnieciskā noslēgarmatūra, Sūkņi, ūdensapgāde, caurules, ūdensapgāde un kanalizācija, aprīkojums kanalizācijai, aprīkojums ūdensvadam, gaisa attīrīšanas iekārtas
Skatījumu skaits: 38 | Ievietots līdz: 18.12.2023 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0

avatar


Приоритетные объявления
 

Поиск людей в Латвии
Приоритет в показе 
Ražots Latvijā.
Сделано в Латвии
 
Приоритет в показе
Товары и услуги,
оказываемые в Латвии.
Приоритет в показе

 
Бонусы, акции, скидки.
Приоритет в показе
Отдам даром.
Приоритет в показе
 
 


Mēs Draugiem.lv/Мы в Draugiem.lv

 
Jūsu Sludinājumi ir Twitter/Ваши объявления в Twitter