[Регистрация | Вход| · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Рижский форум. Rīgas forums » Поиск людей в Латвии и других странах » Поиск людей в Латвии » Cilvēki, kurus Latvijā oktobrī meklē raidījums 'Gaidi mani'
Cilvēki, kurus Latvijā oktobrī meklē raidījums 'Gaidi mani'
ПоискDatums: Otrdiena, 28.09.2021, 18:55 | Ziņojums # 1
Ģenerālmajors
Grupa: Проверенные
Ziņojumu skaits: 357
Statuss: Offline
Turpinot sadarbību ar starptautiskā raidījuma "Gaidi mani" ("Ždi meņa") pārstāvi Latvijā, jelgavnieku Mārtiņu Ziebergu, portāls "Delfi" aicina atsaukties ļaudis, kuriem varētu būt kas zināms par rakstā nosauktajām personām.

Raidījuma brīvprātīgais darbinieks Mārtiņš palīdz ārvalstniekiem Latvijā meklēt pazudušos radiniekus un draugus. Publicējam sarakstu ar cilvēkiem, kurus cenšas atrast šobrīd. Ja kādam no lasītājiem ir zināms, kur un kā atrodamas nosauktās personas, lūgums zvanīt Ziebergam pa tālruni +37129923833 vai arī sazināties pa e-pastu: martins.ziebergs@inbox.lv.

Jāni Tropu, dzimušu 1943. gadā, un viņa ģimeni meklē Olga. "Meklēju savu vectēvu un pārējos radiniekus," raksta Olga.

Dinu Golovanovu, dzimušu 1971. gadā, meklē Valerijs. "Kopā gājām vienā bērnudārzā un vienā grupā," raksta Valerijs.

Oksanu Miroņjuku, dzimušu 1960. gadā, meklē draudzene Valentīna. "Oksana vasaras pavadīja pie vectēva Bondaru ciemā," raksta Valentīna.

Vitāliju Vovkotrubu, dzimušu 1931. gadā, un viņa ģimeni meklē mazmeita Oļesja.

Fjodoru Maslovu, dzimušu 1931. gadā, un viņa ģimeni meklē Olga. "Aizbrauca uz Latviju, Liepāju, un pazuda," raksta Olga.

Tatjanu Petrovu meklē Irina. "Gribu atrast mammai viņas māsīcu," raksta Irina.

Ludmilu Vovčenko un Petro Vovčenko, kuri var dzīvot Liepājā, Siena ielā, meklē Anatolijs.

Sergeju Flodorovu, dzimušu 1962. gadā, meklē dienesta biedrs Mihails. Abi kopā dienējuši flotē.

Nikolaju Aļoškinu, dzimušu 1931. gadā, un viņa ģimeni, bērnus meklē radiniece Regina.

Vaslavu Janušauskas no Liepājas puses, dzimušu 1955. gadā, meklē Vladimirs. Kopā dienējuši Viņnicas apgabalā.

Natāliju Goitovu, dzimušu 1951. gadā, meklē Gaļina.

Ivanu Barecu, dzimušu 1944. gadā, un viņa ģimeni meklē radinieks Ivans.

Anatoliju Visliju, dzimušu 1937. gadā, un viņa ģimeni meklē Jevgeņija. "Mana vīramāte meklē tēvoci un visu viņa ģimeni."

Tatjanu Katkoviču, dzimušu 1976. gadā, meklē Leonīds. "Es dienēju Liepājā, Tosmārē un draudzējos ar Tatjanas vecākiem. Gribētu atjaunot draudzību," raksta Leonīds.

Sergeju Berezovski, dzimušu 1961. gadā, un viņa ģimeni meklē Aleksandrs. "Sergejs var dzīvot Liepājā, Mirdzas Ķempes ielā," pieļauj Aleksandrs.

Vairu Vitalas, dzimušu 1949. gadā, meklē Aleksandrs. "Meklēju jaunības dienu draudzeni," raksta Aleksandrs.

Ivaru Grantu meklē draugs Sergejs.

Ņinu Volkovu, dzimušu 1952. gadā, meklē Gaļina. "Meklēju savu bērnu krustmāti," raksta Gaļina.

Andreju Jacenko meklē Ludmila. "Dzīvesvietas maiņas dēļ pazuda adrese," raksta sieviete.

Antoņinu Jermolajevu, dzimušu 1958. gadā, meklē draudzene Ludmila. "Pārceļoties pazaudēju adresi," raksta sieviete.

Aleksandru Zeļenovu, dzimušu 1944. gadā, meklē meita Marina. "Varbūt man ir brāļi, māsas," pieļauj sieviete.

Jaroslavu Kuciļu, dzimušu 1953. gadā, un viņa ģimeni cer atrast brālis Stepans. "Pēdējā tikšanās bija 1991. gadā," raksta vīrietis.

Olgu Perederiju, dzimušu 1987. gadā, meklē draudzene Anastasija. "Tāpat no Olgas ziņu gaida arī vecmāmiņa," raksta sieviete.

Ludmilu Kozirevu, dzimušu 1952. gadā, cer atrast māsa no tēva puses Natālija.
Vasiliju Zaderčuku, dzimušu 1942. gadā, un viņa ģimeni cer atrast brālis Ivans. Vasilijam ir meita Svetlana.

Igora Nagornija, dzimuša 1932. gadā, ģimeni, bērnus cer atrast Igora mazmeita Ivelina.

Tamāru Savicku, dzimušu 1943. gadā, un viņas ģimeni meklē māsa Emma.

Bērnības draudzeni Inetu Jansoni, dzimušu 1962. gadā, meklē Valentina.

Tatjanu Viktorovu, dzimušu 1937. gadā, meklē draudzene Svetlana.

Jekaterinu Dabaškinu, dzimušu 1941. gadā, un viņas ģimeni meklē brālis Grigorijs. "Jekaterinas ģimene var dzīvot Liepājā, Vānes iela," pieļauj vīrietis.

https://www.delfi.lv/aculiec....2546897


 
ПоискDatums: Otrdiena, 28.09.2021, 19:56 | Ziņojums # 2
Ģenerālmajors
Grupa: Проверенные
Ziņojumu skaits: 357
Statuss: Offline
Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. septembrī meklē raidījums 'Gaidi mani'

Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. oktobrī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. novembrī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. decembrī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. janvārī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. maijā meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. jūlijā meklē raidījums 'Gaidi mani'

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. augustā meklē raidījums 'Gaidi mani'


 


 
Рижский форум. Rīgas forums » Поиск людей в Латвии и других странах » Поиск людей в Латвии » Cilvēki, kurus Latvijā oktobrī meklē raidījums 'Gaidi mani'
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:
Сегодня в ТОПе




 

Важно! Рижский форум изначально создавался как неполитический проект. Как бы это ни было сложно, мы и сейчас постараемся удержаться вне политики, не занимая ни одну из сторон. Хотя бы ради того, чтобы не раскалывать свою аудиторию и не устраивать битвы в комментариях. «Статья 74.1 Уголовного закона подразумевает ответственность за публичное восхваление преступлений против мира и военных преступлений. В качестве наказания предусмотрен тюремный срок до пяти лет.

В связи с этим администрация сайта просит латвийских граждан или латвийских неграждан в комментариях быть сдержанными и не нарушать закон.

О САЙТЕ. Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников -
имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями
сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях.
Права на материалы принадлежат их владельцам.
Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет.
Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права,
принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщит 
нам

Copyright Рижский портал бесплатных объявлений © 2024


 
Рейтинг@Mail.ru