[Регистрация | Вход| · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Рижский форум. Rīgas forums » Поиск людей в Латвии и других странах » Поиск людей в Латвии » Cilvēki, kurus Latvijā maijā meklē raidījums 'Gaidi mani'
Cilvēki, kurus Latvijā maijā meklē raidījums 'Gaidi mani'
ПоискDatums: Otrdiena, 28.09.2021, 18:07 | Ziņojums # 1
Ģenerālmajors
Grupa: Проверенные
Ziņojumu skaits: 357
Statuss: Offline
Turpinot sadarbību ar starptautiskā raidījuma "Gaidi mani" ("Ždi meņa") pārstāvi Latvijā – jelgavnieku Mārtiņu Ziebergu, portāls "Delfi" aicina atsaukties cilvēkus, kuriem varētu būt kas zināms par rakstā nosauktajām personām.

Raidījuma brīvprātīgais darbinieks Mārtiņš palīdz ārvalstniekiem Latvijā meklēt pazudušos radiniekus un draugus. Publicējam sarakstu ar cilvēkiem, kurus cenšas atrast šobrīd. Ja kādam no lasītājiem ir zināms, kur un kā atrodamas nosauktās personas, lūgums zvanīt Ziebergam pa tālruni +37129923833 vai arī sazināties pa e-pastu: martins.ziebergs@inbox.lv.

Ilmārs Melius no Gruzijas meklē savus bioloģiskos vecākus. "Es piedzimu 1972. gada maijā Ogrē. Māte no manis atteicās, un mani adoptēja gruzīnu ģimene," raksta Ilmārs.

Savu radinieci Gunitu Ieklāvu, dzimušu 1970. gadā, kura var dzīvot mežsargu ģimenē Jūrmalā, meklē radiniece Hermīne.

Margu (Maigu) Zvaguli, dzimušu 1967. gadā, un Aiju Zvaguli, dzimušu 1969. gadā, meklē māsas Daina, Rasma, Gunta un Ligita.

Tāpat tiek meklēta Aija Mel(n)ace, dzimusi 1969. gadā, kura var dzīvot Rīgā, Slokas ielā.

Nadeždu Soldatenkovu (Lazarevu), dzimušu 1957. gadā, kura dzīvo Ganību dambī, meklē draudzene no Ukrainas, Valentīna.

Svetlanu Parfirjevu (Pertsovu), dzimušu 1965. gadā, cer atrast dēls Vitālijs.

Marinu Bērziņu (Kitajevu), dzimušu 1960. gadā, meklē māsa Jekaterina.

Viktoru Paegli, dzimušu 1955. gada decembrī, meklē meita Kristīne. "Mani vecāki izšķīrās, kad man bija trīs gadiņi. Tēti, lūdzu atsaucies," raksta Kristīne.

Juriju Kravcovu no Salaspils, dzimušu 1958. gadā, meklē meita Ludmila. "Vecāki izšķīrās, kad man bija gadiņš", raksta Ludmila.

Natāliju Deņisenko (Golubevu), dzimušu 1974. gadā, meklē brālis Sergejs no tēva puses.

Tamāru Šostko, dzimušu 1950. gadā, meklē māsa Raisa.

Savu māti Maiju Ustinovu, dzimušu 1946. gadā, meklē meita Svetlana. "Es piedzimu 1967. gadā, un māte no manis atteicās. Mani adoptēja armēņu ģimene. Varbūt man ir brāļi, māsas," raksta Svetlana.

Aīdu Bobrovu, dzimušu 1969. gadā, meklē radiniece Marina. Pēdējie sakari abām bija 1983. gadā.

Jeļenu Gerasimovu no Jūrmalas, dzimušu 1964. gadā, meklē tēvs Aleksejs. Sakari abiem pazuda 2006. gadā.

Igoru Griboku no Auces puses, dzimušu 1975. gadā, meklē tēvs Mihails.

Nikolaju Semjonovu, dzimušu 1959. gadā, meklē dēls Aigars.

Marinu Vorožeikinu no Bauskas puses, dzimušu 1948. gadā, un viņas dēlus, Aleksandru un Oļegu, meklē Marinas brālis Pjotrs.

Viktoru Belousovu, dzimušu 1950. gadā, meklē radiniece Anastasija.

Leonīdu Suharevu, dzimušu 1946. gadā, un viņa ģimeni meklē Pjotrs.

Valeriju Mitinu, dzimušu 1948. gadā, un viņa ģimeni meklē māsa Gaļina.

https://www.delfi.lv/aculiec....3248469


 
ПоискDatums: Otrdiena, 28.09.2021, 19:58 | Ziņojums # 2
Ģenerālmajors
Grupa: Проверенные
Ziņojumu skaits: 357
Statuss: Offline
Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. septembrī meklē raidījums 'Gaidi mani'

Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. oktobrī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. novembrī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. decembrī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. janvārī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. maijā meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. jūlijā meklē raidījums 'Gaidi mani'

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. augustā meklē raidījums 'Gaidi mani'


 


 
Рижский форум. Rīgas forums » Поиск людей в Латвии и других странах » Поиск людей в Латвии » Cilvēki, kurus Latvijā maijā meklē raidījums 'Gaidi mani'
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:
Сегодня в ТОПе




 

Важно! Рижский форум изначально создавался как неполитический проект. Как бы это ни было сложно, мы и сейчас постараемся удержаться вне политики, не занимая ни одну из сторон. Хотя бы ради того, чтобы не раскалывать свою аудиторию и не устраивать битвы в комментариях. «Статья 74.1 Уголовного закона подразумевает ответственность за публичное восхваление преступлений против мира и военных преступлений. В качестве наказания предусмотрен тюремный срок до пяти лет.

В связи с этим администрация сайта просит латвийских граждан или латвийских неграждан в комментариях быть сдержанными и не нарушать закон.

О САЙТЕ. Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников -
имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями
сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях.
Права на материалы принадлежат их владельцам.
Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет.
Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права,
принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщит 
нам

Copyright Рижский портал бесплатных объявлений © 2024


 
Рейтинг@Mail.ru