[Регистрация | Вход| · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Рижский форум. Rīgas forums » Поиск людей в Латвии и других странах » Поиск людей в Латвии » Cilvēki, kurus Latvijā janvārī meklē raidījums 'Gaidi mani'
Cilvēki, kurus Latvijā janvārī meklē raidījums 'Gaidi mani'
ПоискDatums: Otrdiena, 28.09.2021, 18:29 | Ziņojums # 1
Ģenerālmajors
Grupa: Проверенные
Ziņojumu skaits: 357
Statuss: Offline
Turpinot sadarbību ar starptautiskā raidījuma "Gaidi mani" ("Ždi meņa") pārstāvi Latvijā, jelgavnieku Mārtiņu Ziebergu, portāls "Delfi" aicina atsaukties ļaudis, kuriem varētu būt kas zināms par rakstā nosauktajām personām.

Raidījuma brīvprātīgais darbinieks Mārtiņš palīdz ārvalstniekiem Latvijā meklēt pazudušos radiniekus un draugus. Publicējam sarakstu ar cilvēkiem, kurus cenšas atrast šobrīd. Ja kādam no lasītājiem ir zināms, kur un kā atrodamas nosauktās personas, lūgums zvanīt Ziebergam pa tālruni +37129923833 vai arī sazināties pa e-pastu: martins.ziebergs@inbox.lv.

Savu tēvoci Ēriku Dovženko, dzimušu 1965. gadā, kurš agrāk dzīvoja Rīgā, Lāčplēša ielā, un viņa ģimeni meklē radinieks Aleksandrs.

Savu brāli Vasiliju Mazuru, dzimušu 1943. gadā, kurš dzīvoja Rīgā, Saulcerītes ielā, un viņa ģimeni meklē brālis Nikolajs.

Savu brāli Oļegu Širjajevu, dzimušu 1960.-1961. gadā, kurš dzīvo Daugavpilī, meklē brālis Igors.

Romualdu Osipenko, dzimušu 1993. gadā, kura dzīvo Daugavpils pusē, meklē māsa Margarita. "Mūs izšķīra maziņas," raksta māsa.

Brālēnu Anatoliju Sagalajevu no Rīgas, dzimušu 1960. gadā, meklē Dmitrijs.

Brāli Igoru Orešņikovu, dzimušu 1959. gadā, meklē māsa Irina. "Pēdējā mūsu tikšanās bija 1990. gadā," raksta Irina.

Savu labāko draudzeni Larisu Aļeksejevu, dzimušu 1955. gadā, meklē Larisa.

Savu draugu Valeriju Markovu no Mārupes novada, dzimušu 1954. gadā, meklē Viktors.

Labāko draudzeni Natāliju Lancetovu no Jūrmalas, dzimušu 1959. gadā, meklē Svetlana.

Māsīcu Veru Kolosovu no Jēkabpils, dzimušu 1952. gadā, meklē māsīca Valentīna.

Draudzeni Jeļenu Hovrinu, dzimušu 1965. gadā, meklē Irina.

Pjotru Prisjažniju, dzimušu 1947. gadā, un viņa ģimeni meklē brālēns Pjotrs.

Ludmilu Suvorovu un viņas ģimeni, kura dzīvo Rīgā, meklē māsa Gaļina. "Sakari ar māsu pazuda 1980.-1981. gadā," raksta Gaļina.

Valentīnu Dralovu no Liepājas, dzimušu 1972. gadā, meklē brālēns Ruslans.

Vladimiru Ševeļevu, dzimušu 1950. gadā, meklē Natālija. "Meklēju brāli, kuru nekad neesmu redzējusi," raksta sieviete.

Jekaterinu Jevdokimovu no Rīgas, dzimušu 1989. gadā, meklē Natālija. "Meklēju savu māsu no tēva puses," raksta Natālija.

Aigaru Fridlandu no Rīgas, dzimušu 1966. gadā, meklē Valerijs. "Meklēju savu bioloģisko tēvu," raksta dēls.

Liliju Petrovu, dzimušu 1960. gadā, meklē Viktors. "Meklēju māsīcu, pēdējā tikšanās bija 1977. gadā," raksta Viktors.

Innu Gelbi, dzimušu 1961. gadā, meklē radiniece Skaidra. "Pēdējā tikšanās bija brāļa Pētera bērēs," raksta Skaidra.

Savu tēvoci Ediku Štrauss meklē radinieks Garijs.

Aleksandru Bariņkinu, dzimušu 1950. gadā, meklē Sergejs. "Aizbrauca uz Rīgu un sakari ar Aleksandru pazuda," raksta Sergejs.

Savu tēvoci Valdi Šenbergu, dzimušu 1940.-1944. gadā, un pārējos radiniekus meklē Jevgenijs.

Aleksandru Palamarčuku, dzimušu 1990. gadā, meklē māsa no tēva puses, Kristīne. "Ļoti gribu atrast savu māsiņu," raksta Kristīne.

Mariju Bravcku, dzimušu 1938. gadā, un viņas ģimeni meklē māsa Tatjana.

Irinu Galustjanu, kura varētu dzīvot Rīgā, Maskavas ielā, dzimušu 1969. gadā, meklē māsa Ira. Sakari abām pazuda 2001. gadā.

Leonīdu Formanicki no Ogresgala, dzimušu 1967. gadā, meklē draugs Arnis. Pēdējā tikšanās bija 2005. gadā.

Valentīnu Gorlaču, dzimušu 1949. gadā, un viņas ģimeni, kā arī Annu Koliničenko, dzimušu 1939. gadā, un viņas ģimeni meklē Vasilijs. Abas ir no Daugavpils.

Alekseju Ivčenko no Daugavpils, dzimušu 1980. gadā, meklē radiniece Ludmila.

Savu brāli Aleksandru Smirnovu no Daugavpils, dzimušu 1993. gadā, meklē brālis Oļegs, māsa Aļona un Irina.

Radinieci Veru Medvecku no Rīgas, dzimušu 1955. gadā, meklē radiniece Vera.

Savu tēvoci Česlavu Žaleiko, dzimušu 1940. gadā, un viņa ģimeni meklē Vladimirs

Savu māsu Oksanu Frici, dzimušu 1965. gadā, kuru nekad nav redzējis, meklē Tahirs.

Oļegu Gaidamaku, dzimušu 1959. gadā, un Anželu Gaidamaku, kuri dzīvo Ogrē, meklē Julians. "Meklēju savu tēvu un tanti," raksta radinieks.

Vladimiru (Mihailovu) Žvirbli no Tukuma, dzimušu 1958. gadā, meklē meita Valerija. "Varbūt man ir arī māsas, brāļi," pieļauj Valerija.

Pjotru Čekaniškinu no Jelgavas puses, dzimušu 1951. gadā, meklē Tatjana. Pēdējā tikšanās bija 1987. gadā.

Natāliju Naumovu no Daugavpils, dzimušu 1966. gadā, meklē māsa no tēva puses, Jeļena.

Tatjanu Putriņš, dzimušu 1962. gadā, meklē Aleksandrs.

Marinu Cvetkovu no Bauskas meklē Valentina.

https://www.delfi.lv/aculiec....2887659


 
ПоискDatums: Otrdiena, 28.09.2021, 19:54 | Ziņojums # 2
Ģenerālmajors
Grupa: Проверенные
Ziņojumu skaits: 357
Statuss: Offline
Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. septembrī meklē raidījums 'Gaidi mani'

Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. oktobrī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. novembrī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. decembrī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. janvārī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. maijā meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. jūlijā meklē raidījums 'Gaidi mani'

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. augustā meklē raidījums 'Gaidi mani'


 


 
onaldmcdowellDatums: Pirmdiena, 11.10.2021, 11:10 | Ziņojums # 3
Ierindnieks
Grupa: Пользователи
Ziņojumu skaits: 1
Statuss: Offline
thank you for sharing and wish you a happy existence

https://www.myarticlereviews.com
 
ВакансииDatums: Pirmdiena, 10.10.2022, 17:42 | Ziņojums # 4
Seržants
Grupa: Проверенные
Ziņojumu skaits: 24
Statuss: Offline


Германия: Места работы, фирмы, организации, места воинской службы, учебные заведения, места отдыха, поиск людей в Германии



Поиск людей в Латвии и из Латвии (список за январь 2022 года)

Поиск людей в Латвии и из Латвии (список за июнь 2022 года)


Розыск людей в Германии и за границей
 
ADMINDatums: Ceturtdiena, 13.10.2022, 18:39 | Ziņojums # 5
Главный администратор
Grupa: Администраторы
Ziņojumu skaits: 3937
Statuss: Offline


Поиск людей. База данных людей по всем странам


Поиск людей в Латвии и из Латвии (списки за 2022 год)



Поиск людей в Латвии и из Латвии (список за январь 2022 года)



Поиск людей в Латвии и из Латвии (список за июнь 2022 года)



Поиск людей в Латвии и из Латвии (списки за 2020 год)

Поиск людей в Латвии и из Латвии (списки за 2019 год)

Поиск людей в Латвии и из Латвии (список за декабрь 2021 года)



Поиск людей в Латвии и из Латвии (список за октябрь 2021 года)



Поиск людей в Латвии и из Латвии
(список за сентябрь 2021 года)




Поиск людей в Латвии и из Латвии
(список за май 2021 года)




Поиск людей в Латвии и из Латвии
(список за апрель 2021 года)




Поиск людей в Латвии и из Латвии
(список за февраль 2021 года)




Поиск людей в Латвии,
январский, 2021 года, список



 
Рижский форум. Rīgas forums » Поиск людей в Латвии и других странах » Поиск людей в Латвии » Cilvēki, kurus Latvijā janvārī meklē raidījums 'Gaidi mani'
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:
Сегодня в ТОПе




 

Важно! Рижский форум изначально создавался как неполитический проект. Как бы это ни было сложно, мы и сейчас постараемся удержаться вне политики, не занимая ни одну из сторон. Хотя бы ради того, чтобы не раскалывать свою аудиторию и не устраивать битвы в комментариях. «Статья 74.1 Уголовного закона подразумевает ответственность за публичное восхваление преступлений против мира и военных преступлений. В качестве наказания предусмотрен тюремный срок до пяти лет.

В связи с этим администрация сайта просит латвийских граждан или латвийских неграждан в комментариях быть сдержанными и не нарушать закон.

О САЙТЕ. Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников -
имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями
сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях.
Права на материалы принадлежат их владельцам.
Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет.
Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права,
принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщит 
нам

Copyright Рижский портал бесплатных объявлений © 2024


 
Рейтинг@Mail.ru