[Регистрация | Вход| · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Рижский форум. Rīgas forums » Поиск людей в Латвии и других странах » Поиск людей в Латвии » Cilvēki, kurus Latvijā novembrī meklē raidījums 'Gaidi mani'
Cilvēki, kurus Latvijā novembrī meklē raidījums 'Gaidi mani'
ПоискDatums: Otrdiena, 28.09.2021, 18:36 | Ziņojums # 1
Ģenerālmajors
Grupa: Проверенные
Ziņojumu skaits: 357
Statuss: Offline
urpinot sadarbību ar starptautiskā raidījuma "Gaidi mani" ("Ždi meņa") pārstāvi Latvijā, jelgavnieku Mārtiņu Ziebergu, portāls "Delfi" aicina atsaukties ļaudis, kuriem varētu būt kas zināms par rakstā nosauktajām personām.

Raidījuma brīvprātīgais darbinieks Mārtiņš palīdz ārvalstniekiem Latvijā meklēt pazudušos radiniekus un draugus. Publicējam sarakstu ar cilvēkiem, kurus cenšas atrast šobrīd. Ja kādam no lasītājiem ir zināms, kur un kā atrodamas nosauktās personas, lūgums zvanīt Ziebergam pa tālruni +37129923833 vai arī sazināties pa e-pastu: martins.ziebergs@inbox.lv.

Viktoru Prančenko no Daugavpils, dzimušu 1958. gadā, meklē brālis Valerijs.

Ļubovu Boršču, dzimušu 1970. gadā, meklē māsa Olga. "Pēdējā tikšanās ar māsu bija 1997. gadā," raksta Olga.

Svetlanu Babjuku, dzimušu 1956. gadā, kura dzīvo Rīgā, meklē radiniece Ludmila.

Anatoliju Krasiļņikovu, dzimušu 1959. gadā, un viņa ģimeni meklē māsa Jeļena.

Alekseju Čečeļjuku meklē Kirils. "Pēdējā vēstule bija 2006. gadā," raksta Kirils.

Andreju Maslovu no Valles pagasta, dzimušu 1961. gadā, meklē radiniece Olga.

Konstantinu Bondaru, dzimušu 1958. gadā, meklē radiniece Marija.

Genādiju Boltunovu no Liepājas, dzimušu 1958. gadā, meklē māsa Irina. "Mūs izšķīra bērnībā," raksta Irina.

Helēnu Gurinoviču, dzimušu 1964. gadā, meklē māsa Marina. "Sakari ar māsu pazuda pēc pārcelšanās uz Kazahstānu," raksta Marina.

Jekaterinu Toni, dzimušu 1990. gadā, meklē brālis Sergejs. "Katerinas mammu sauca Tatjana Litoško," raksta Sergejs.

Vitāliju Soldatenkovu no Birzgales pagasta, dzimušu 1961. gadā, meklē meita Kitija.

Jevgeņiju Pluginu, dzimušu 1941.-1943. gadā, meklē dienesta biedrs Jurijs Strahovs.

Mihailo Boiko, dzimušu 1941. gadā, un viņa ģimeni meklē dēls Ruslans un mazdēls Ivans.

Igoru Šmeļevu, dzimušu 1949. gadā, meklē un cer atrast meita Tatjana. "Varbūt man ir brāļi, māsas," raksta Tatjana.

Vasiliju Prudņikovu, dzimušu 1960. gadā, un Liliju Prudņikovu no Daugavpils, dzimušu 1963. gadā, meklē brālis Aleksandrs.

Igoru Stirānu, dzimušu 1971. gadā, kurš var dzīvot Rēzeknē, meklē dēls Sergejs. "Savu tēvu esmu redzējis tikai fotogrāfijā," raksta Sergejs.

Savu dvīņumāsu Ludmilu Karginu, dzimušu 1957. gadā, un viņas ģimeni meklē un cer atrast dvīņubrālis Vladimirs.

Savu māti Jeļenu Gromovu, dzimušu 1970. gadā, kura dzīvoja Dobeles pusē meklē dēls Aleksandrs.

Viktoru Mihailovu no Rīgas, dzimušu 1972. gadā, meklē meita Jana. Pēdējā tikšanās bija 1994.-1995. gadā, raksta Jana.

Fjodoru Gorbačovu no Jūrmalas, dzimušu 1945. gadā, meklē meita Jeļena. Tāpat viņa meklē arī pārējos radus.

Leonīdu Tereščenko, dzimušu 1956. gadā, meklē un cer atrast meita Oksana un dēls Pāvels.

Romanu Krugļjakovu, dzimušu 1962. gadā, meklē meita Marianna. "Manu mammu sauc Gaļina," raksta Marianna.

Savu draudzeni Jekaterinu Griņko, dzimušu 1949. gadā, meklē Ņina.

Irinu Žemaiti, dzimušu 1960. gadā, kura var dzīvot Maskavas ielā Rīgā, meklē radiniece Irina.

Pēteri Mitinu, dzimušu 1950. gadā, meklē meita Irina. "Manu mammu sauc Marija. Vecāki izšķīrās, kad dzīvojām Šķēdē," raksta Irina.

Jeļenu Jacenko, dzimušu 1971. gadā, meklē Ļuda.

Alekseju Aļeiņikovu, dzimušu 1962. gadā, meklē Vladimirs. "Meklēju radiniekus."

Violu Rostoku no Limbažiem, dzimušu 1960. gadā, meklē Lidija. "Meklēju savas mazmeitas krustmāti," raksta Lidija.

Viktoru Jeskovu, dzimušu 1954. gadā, un Irinu Jeskovu, dzimušu 1958. gadā, meklē māsa Oksana. "Pēdējā vēstule bija 2000. gadā," raksta Oksana.

Ļubovu Smirnovu, dzimušu 1956. gadā, meklē māsīca Nadežda. "Sakari pazuda 1975. gadā," raksta Nadežda.

Vladimiru Sokoļņikovu, dzimušu 1974. gadā, un pārējos radiniekus meklē brālis Andrejs.

Anitu Ivanovu, dzimušu 1971.-1974. gadā, meklē un cer atrast māsa Daiga. "Mūs izšķīra un ievietoja katru savā bērnu namā," raksta Daiga.

Aleksandru Grišinu, dzimušu 1955. gadā, un viņa ģimeni meklē māsa Olga. "Mammas jaunības uzvārds bija Bačinska," raksta Olga.

Vasiliju Moskaļenko, dzimušu 1966. gadā, meklē meita Jūlija. "Pēdējā tikšanās bija 1990. gadā".

Vladimiru Kotu, dzimušu 1943. gadā, un viņa ģimeni meklē meita Irina.

Margaritu Pūci, dzimušu 1963.-1966. gadā, meklē un cer atrast meita Irina.

https://www.delfi.lv/aculiec....2671045


 
ПоискDatums: Otrdiena, 28.09.2021, 19:57 | Ziņojums # 2
Ģenerālmajors
Grupa: Проверенные
Ziņojumu skaits: 357
Statuss: Offline
Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. septembrī meklē raidījums 'Gaidi mani'

Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. oktobrī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. novembrī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2020. g. decembrī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. janvārī meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. maijā meklē raidījums 'Gaidi mani' 

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. jūlijā meklē raidījums 'Gaidi mani'

Cilvēki, kurus Latvijā 2021. g. augustā meklē raidījums 'Gaidi mani'


 


 
Рижский форум. Rīgas forums » Поиск людей в Латвии и других странах » Поиск людей в Латвии » Cilvēki, kurus Latvijā novembrī meklē raidījums 'Gaidi mani'
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:
Сегодня в ТОПе




 

Важно! Рижский форум изначально создавался как неполитический проект. Как бы это ни было сложно, мы и сейчас постараемся удержаться вне политики, не занимая ни одну из сторон. Хотя бы ради того, чтобы не раскалывать свою аудиторию и не устраивать битвы в комментариях. «Статья 74.1 Уголовного закона подразумевает ответственность за публичное восхваление преступлений против мира и военных преступлений. В качестве наказания предусмотрен тюремный срок до пяти лет.

В связи с этим администрация сайта просит латвийских граждан или латвийских неграждан в комментариях быть сдержанными и не нарушать закон.

О САЙТЕ. Все материалы на данном сайте взяты из открытых источников -
имеют обратную ссылку на материал в интернете или присланы посетителями
сайта и предоставляются исключительно в ознакомительных целях.
Права на материалы принадлежат их владельцам.
Администрация сайта ответственности за содержание материала не несет.
Если Вы обнаружили на нашем сайте материалы, которые нарушают авторские права,
принадлежащие Вам, Вашей компании или организации, пожалуйста, сообщит 
нам

Copyright Рижский портал бесплатных объявлений © 2024


 
Рейтинг@Mail.ru