Sveicināti Гость! Суббота, 19.08.2017, 21:31Galvenie | Reģistrācija | Ieeja | RSS


 

 
TRANSLATE


Meklēšana

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Рижский форум » Latvijas preces - Сделано в Латвии - Made in Latvia » Отделочные материалы фирмы “OMIS & Co” » GRUNTS-PRAIMERS FINNDISP TPB-5. GATAVA LIETOŠANAI.
GRUNTS-PRAIMERS FINNDISP TPB-5. GATAVA LIETOŠANAI.
OMISДата: Четверг, 23.02.2017, 02:16 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 217
Статус: Offline


Tehniskais apraksts


Pielietojums: Paredzēta betona grīdu un sienu pirmapstrādei dzīvojamās un ražošanas telpās.

Objekti: Ar šo dispersiju var pārklāt grīdu un sienu virsmas vai ievadīt betona vai šķīdumu maisījumu sastāvā (5-10 % no cementa svara). Ievadot Finndisp TPB-5 betonā vai šķīdumos, uzlabojas to plastiskums un adhēzija ar dažādām virsmām. Finndisp TPB-5 kavē virsmu plaisāšanu, rada pret putekļu efektu. Celtniecības šķīdumi ar Finndisp TPB-5 ir ļoti plastiski, labi aizpilda spraugas un plaisas, nostiprina brūkošās sienu virsmas. Ūdens šķīdumu Finndisp TPB-5 uzklāšana uz betona grīdu virsmām, ķīmiskās reakcijas rezultātā ar cementa putekļiem (t.i. atputekļo grīdas) nostiprina šīs virsmas, pastiprina to izturību pret nolietojumu un sārmu. Uz virsmām, kas apstrādātas ar Finndisp TPB-5, var klāt visu veidu apdares materiālus.

Izžūšanas laiks: 1,5-2,5 stundas pie temperatūras +20ºС.Тurpmākā virsmu apstrāde tiek veikta tikai pēc pilnīgas grunts izžūšanas.
Darba instrumentus mazgāt ar ūdeni uzreiz pēc gruntēšanas darbiem.

Uzglabāšana: Uzglabāt pie temperatūras virs +5°С .Sargāt no stipras uzkaršanas un tiešiem saules stariem.

Patēriņš: 80-200 g/m2, atkarībā no gruntējamās virsmas.
Garantijas laiks 12 mēneši no ražošanas datuma.
ES valstīs pieļaujamā GOS satura maksimālā robežvērtība šim produktam (kat A/g) :30 g/l (2010).Šī produkta sastāvā ir < 30 g/l gaistošo organisko savienojumu. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem.Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Iepakojuma veids 1l, 3l, 5l, 10l, 20l, 25l PET kannas
Прикрепления: 8292721.jpg(156Kb)
 
OMISДата: Четверг, 23.02.2017, 02:43 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 217
Статус: Offline
 GRUNTS-PRAIMERS FINNDISP TPB-5. GATAVA LIETOŠANAI. DZIĻĀ GRUNTS. KONCENTRĀTS DARBIEM IEKŠTELPĀS UN ĀRPUS TELPĀM DZIĻĀ GRUNTS DARBIEM IEKŠTELPĀS UN ĀRPUS TELPĀM DEKOR-GRUNTS ZEM DEKORATĪVĀ APMETUMA AKRILA GRUNTS ANTIBAKTERIĀLAIS UNIVERSĀLĀ LĪME GRĪDAI ŪDENSIZTURĪGA LĪME KOKAM UN KOKA IZSTRĀDĀJUMIEM D3 PUTUPLASTA IZSTRĀDĀJUMIEM LĪME PVA D1 FLĪŽU LĪME GRĪDAS KRĀSA BALTA MATĒTA ŪDENSIZTURĪGA AKRILA KRĀSA SIENAM UN GRIESTIEM BALTA MATĒTA KRĀSA SIENĀM UN GRIESTIEM AKRILA FASĀDES KRĀSA ANTIPIRĒNS LĪDZEKLIS CEMENTA PĀRPALIKUMU UN CELTNIECĪBAS ŠĶĪDUMU NOŅEMŠ KRĪTA PASTA KANALIZĀZIJAS CAURUĻU TĪRĪTĀJS BIOPROTEKT LĪDZEKLIS SĒNĪTES UN PELĒJUMA LIKVIDĒŠANAI АКРИЛОВАЯ КРАСКА БЕЛАЯ МАТОВАЯ ВОДОСТОЙКАЯ Просмотреть/cкачать прайс-лист продукции фирмы “OMIS & Co” Клей фирмы “OMIS & Co” Шпаклёвка фирмы “OMIS & Co” Фирма “OMIS & Co”. Контакты Фирма “OMIS & Co”. Магазин Фирма “OMIS & Co”. О Нас Краски фирмы “OMIS & Co” Гидроизоляция фирмы “OMIS & Co” Средства, пасты и очистители фирмы “OMIS & Co” Влияние цвета интерьера на человека
 
Рижский форум » Latvijas preces - Сделано в Латвии - Made in Latvia » Отделочные материалы фирмы “OMIS & Co” » GRUNTS-PRAIMERS FINNDISP TPB-5. GATAVA LIETOŠANAI.
Страница 1 из 11
Поиск:

Top.LV
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru