Sveicināti Гость! Четверг, 17.08.2017, 08:45Galvenie | Reģistrācija | Ieeja | RSS


 

 
TRANSLATE


Meklēšana

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Рижский форум » Latvijas preces - Сделано в Латвии - Made in Latvia » Отделочные материалы фирмы “OMIS & Co” » DZIĻĀ GRUNTS DARBIEM IEKŠTELPĀS UN ĀRPUS TELPĀM
DZIĻĀ GRUNTS DARBIEM IEKŠTELPĀS UN ĀRPUS TELPĀM
OMISДата: Четверг, 23.02.2017, 00:34 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 217
Статус: Offline


Tehniskais apraksts

Tips:
Gatava lietošanai. Grunts paredzēta darbiem iekštelpās un ārpus telpām ar nelīdzenām, neizturīgām un stipri iesūcošām virsmām. Tiek lietota pirms visu veidu krāsu uzklāšanas., kā arī pirms špakteles, līmes, dažādu dekoratīvo materiālu u.c. uzklāšanas. Maksimālu saķeri ar virsmu nodrošina ultrasīku daļiņu, kas spēj iekļūt visšaurākās spraugās, klātbūtne grunts sastāvā. Grunts pielietošana ļauj sasniegt augstu gala virsma izturību un ilgmūžību.

Pielietojums
Pielieto gruntēšanai pirms betona, apmestām, ķieģeļu, ģipškartona, koka un citu poraino celtniecības virsmu krāsošanas iekšdarbiem un ārdarbiem.Bez smaržas, viegli klājas, ātri žūst, veidojot „elpojošu” virsmu. Tai piemīt lieliska adhēzija ar betona, špakteļa, koka, ķieģeļu, cementa apmetuma un citām virsmām. Uguns un sprādzienu droša.Noturīga pret temperatūras un mitruma izmaiņām. Nelabvēlīgu atmosfēras parādību iedarbībā, palielina apdares materiālu adhēziju ar virsmu. Nostiprina virsmas pirms apstrādes. Palielina apmestu virsmu kalpošanas laiku. Dziļi iekļūst minerālvirsmu porās.

Uzklāšanas instrukcija
Pirms pielietošanas grunti jāsamaisa. Uzklāt 1-2 kārtās ar otu, rullīti, krāsas pulverizatoru. Uzklāt līdz pilnīgai virsmas saslapināšanai pie gaisa un virsmas temperatūras virs +8°C.
Darba instrumentus uzreiz pēc lietošanas noskalot ar ūdeni.

Patēriņš: 80 – 200 gr/ m² atkarībā no virsmas porainības un nostiprināmās kārtas biezuma.

Izžūšanas laiks: 1,5 – 2,5 stundas pie +20°C temperatūras un gaisa mitruma līdz 80%.

Garantijas laiks: produkta glabāšanas laiks oriģinālajā, neatvērtajā ražotāja iepakojumā no izgatavošanas datuma ir 12 mēneši.

Uzglabāšana un transportēšana
Uzglabāt sausā telpā pie temperatūras virs 0°С . Sargāt no stipras uzkāršanas un tiešiem saules stariem. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem. Ja norīts-nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Iepakojuma veids: 1l PET pudele, 3l, 5l, 10l, 25l PET kannas
Прикрепления: 5542528.jpg(152Kb)
 
OMISДата: Четверг, 23.02.2017, 02:53 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 217
Статус: Offline
 GRUNTS-PRAIMERS FINNDISP TPB-5. GATAVA LIETOŠANAI. DZIĻĀ GRUNTS. KONCENTRĀTS DARBIEM IEKŠTELPĀS UN ĀRPUS TELPĀM DZIĻĀ GRUNTS DARBIEM IEKŠTELPĀS UN ĀRPUS TELPĀM DEKOR-GRUNTS ZEM DEKORATĪVĀ APMETUMA AKRILA GRUNTS ANTIBAKTERIĀLAIS UNIVERSĀLĀ LĪME GRĪDAI ŪDENSIZTURĪGA LĪME KOKAM UN KOKA IZSTRĀDĀJUMIEM D3 PUTUPLASTA IZSTRĀDĀJUMIEM LĪME PVA D1 FLĪŽU LĪME GRĪDAS KRĀSA BALTA MATĒTA ŪDENSIZTURĪGA AKRILA KRĀSA SIENAM UN GRIESTIEM BALTA MATĒTA KRĀSA SIENĀM UN GRIESTIEM AKRILA FASĀDES KRĀSA ANTIPIRĒNS LĪDZEKLIS CEMENTA PĀRPALIKUMU UN CELTNIECĪBAS ŠĶĪDUMU NOŅEMŠ KRĪTA PASTA KANALIZĀZIJAS CAURUĻU TĪRĪTĀJS BIOPROTEKT LĪDZEKLIS SĒNĪTES UN PELĒJUMA LIKVIDĒŠANAI АКРИЛОВАЯ КРАСКА БЕЛАЯ МАТОВАЯ ВОДОСТОЙКАЯ Просмотреть/cкачать прайс-лист продукции фирмы “OMIS & Co” Клей фирмы “OMIS & Co” Шпаклёвка фирмы “OMIS & Co” Фирма “OMIS & Co”. Контакты Фирма “OMIS & Co”. Магазин Фирма “OMIS & Co”. О Нас Краски фирмы “OMIS & Co” Гидроизоляция фирмы “OMIS & Co” Средства, пасты и очистители фирмы “OMIS & Co” Влияние цвета интерьера на человека
 
Рижский форум » Latvijas preces - Сделано в Латвии - Made in Latvia » Отделочные материалы фирмы “OMIS & Co” » DZIĻĀ GRUNTS DARBIEM IEKŠTELPĀS UN ĀRPUS TELPĀM
Страница 1 из 11
Поиск:

Top.LV
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru