Sveicināti Гость! Четверг, 17.08.2017, 22:07Galvenie | Reģistrācija | Ieeja | RSS


 

 
TRANSLATE


Meklēšana

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Рижский форум » Latvijas preces - Сделано в Латвии - Made in Latvia » Отделочные материалы фирмы “OMIS & Co” » FLĪŽU LĪME
FLĪŽU LĪME
OMISДата: Среда, 22.02.2017, 23:12 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 217
Статус: Online


Tehniskais apraksts

Tips
Gatava lietošanai dispersijas līme sienu flīzēšanai iekštelpās. Paredzēta visa veida flīžu pielīmēšanai. Nav paredzēta flīžu līmēšanai uz virsmām, kuras ir ilgstošā un pastāvīgā saskarē ar ūdeni, piemēram, baseinos. Mitrumizturīga.

Pielietojums
Flīzes var tikt līmētas uz betona virsmas, skaidu plāksnēm, ģipškartona plāksnēm, finiera plāksnēm u.c. veida virsmām.

Uzklāšanas instrukcija
Virsmas sagatavošana: virsmai jābūt cietai, sausai, tīrai, bez eļļas un tauku paliekām. Visas plaisas un caurumus iepriekš aizšpaktelēt ar špakteli un noslīpēt. Virsmas ar stipru uzsūkšanās pakāpi un drūpošu segumu, iepriekš apstrādāt grunti (rekomendēts izmantot firmas „Omis & Co” ražotās gruntis ”Antikrīts”, ”Antibakteriālā”, ”Dziļā grunts iekšdarbiem un ārdarbiem”).
Uzklāšana: ar robotās ķelles roboto malu uz sagatavotās virsmas vienmērīgi uzklāj līmi. Pēc tam liek flīzes un stipri piespiež. Ieteicams ar līmi noklāt tikai to virsmas laukumu, uz kura 15 minūšu laikā tiks liktas flīzes. Šuves ieklāt tikai pēc līmes sacietēšanas (4-6 stundas pie temperatūras +20ºС). Līmes pārpalikumus notīrīt uzreiz pēc darbu pabeigšanas ar mitru lupatiņu. Gaisa un virsmas temperatūra uzklāšanas un cietēšanas laikā nedrīkst būt zemāka par +5ºС.
Darba instrumentus uzreiz pēc lietošanas noskalot ar ūdeni.

Patēriņš: 300 – 700 g/m2, atkarībā no virsmas

Krāsa: beša

Garantijas laiks: produkta glabāšanas laiks oriģinālajā, neatvērtajā ražotāja iepakojumā no izgatavošanas datuma ir 12 mēneši.

Uzglabāšana un transportēšana
Uzglabāt sausā telpā pie temperatūras virs 0°С . Sargāt no stipras uzkāršanas un tiešiem saules stariem. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem. Ja norīts-nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Iepakojuma veids: 0.3L bundža, 1L, 3L, 5L un 10L PET spaiņi
Прикрепления: 4347547.jpg(157Kb)
 
OMISДата: Четверг, 23.02.2017, 02:46 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 217
Статус: Online
 GRUNTS-PRAIMERS FINNDISP TPB-5. GATAVA LIETOŠANAI. DZIĻĀ GRUNTS. KONCENTRĀTS DARBIEM IEKŠTELPĀS UN ĀRPUS TELPĀM DZIĻĀ GRUNTS DARBIEM IEKŠTELPĀS UN ĀRPUS TELPĀM DEKOR-GRUNTS ZEM DEKORATĪVĀ APMETUMA AKRILA GRUNTS ANTIBAKTERIĀLAIS UNIVERSĀLĀ LĪME GRĪDAI ŪDENSIZTURĪGA LĪME KOKAM UN KOKA IZSTRĀDĀJUMIEM D3 PUTUPLASTA IZSTRĀDĀJUMIEM LĪME PVA D1 FLĪŽU LĪME GRĪDAS KRĀSA BALTA MATĒTA ŪDENSIZTURĪGA AKRILA KRĀSA SIENAM UN GRIESTIEM BALTA MATĒTA KRĀSA SIENĀM UN GRIESTIEM AKRILA FASĀDES KRĀSA ANTIPIRĒNS LĪDZEKLIS CEMENTA PĀRPALIKUMU UN CELTNIECĪBAS ŠĶĪDUMU NOŅEMŠ KRĪTA PASTA KANALIZĀZIJAS CAURUĻU TĪRĪTĀJS BIOPROTEKT LĪDZEKLIS SĒNĪTES UN PELĒJUMA LIKVIDĒŠANAI АКРИЛОВАЯ КРАСКА БЕЛАЯ МАТОВАЯ ВОДОСТОЙКАЯ Просмотреть/cкачать прайс-лист продукции фирмы “OMIS & Co” Клей фирмы “OMIS & Co” Шпаклёвка фирмы “OMIS & Co” Фирма “OMIS & Co”. Контакты Фирма “OMIS & Co”. Магазин Фирма “OMIS & Co”. О Нас Краски фирмы “OMIS & Co” Гидроизоляция фирмы “OMIS & Co” Средства, пасты и очистители фирмы “OMIS & Co” Влияние цвета интерьера на человека
 
Рижский форум » Latvijas preces - Сделано в Латвии - Made in Latvia » Отделочные материалы фирмы “OMIS & Co” » FLĪŽU LĪME
Страница 1 из 11
Поиск:

Top.LV
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru