Sveicināti Гость! Четверг, 17.08.2017, 22:08Galvenie | Reģistrācija | Ieeja | RSS


 

 
TRANSLATE


Meklēšana

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Рижский форум » Latvijas preces - Сделано в Латвии - Made in Latvia » Отделочные материалы фирмы “OMIS & Co” » BALTA MATĒTA ŪDENSIZTURĪGA AKRILA KRĀSA SIENAM UN GRIESTIEM
BALTA MATĒTA ŪDENSIZTURĪGA AKRILA KRĀSA SIENAM UN GRIESTIEM
ADMINДата: Среда, 22.02.2017, 22:48 | Сообщение # 1
Главный администратор
Группа: Администраторы
Сообщений: 1756
Статус: Offline


Tehniskais apraksts

Tips

Balta, matēta akrila krāsa, kas paredzēta darbiem iekštelpās ar paaugstinātu mitruma pakāpi. Krāsotā virsma ir izturīga pret mitrumu un mazgāšanu. Ātri žūstoša.

Apstrādājamie objekti
Krāsa paredzēta sienu un griestu krāsošanai iekštelpās. Var izmantot apmestu, betona, ķieģeļu, koka, ģipškartona virsmu un tapešu krāsošanai.

Uzklāšanas instrukcija

Pirms lietošanas krāsu rūpīgi samaisīt!
Virsmas sagatavošana: krāsu uzklāt uz tīras, nogruntētas (rekomendēts izmantot firmas „Omis & Co” ražotās gruntis ”Antikrīts”, ”Antibakteriālā”, ”Dziļā grunts iekšdarbiem un ārdarbiem”) virsmas. Uzklāšana krāsu klāt ar otu, rullīti vai pulverizatoru 1ā - 2ās kārtās. Pie nepieciešamības, krāsu var atšķaidīt ar ūdeni (max 5% no krāsas apjoma). Iespējama krāsas tonēšana ar jebkuru krāsvielu uz ūdens bāzes (A bāze).Krāsošanas darbus ieteicams veikt pie gaisa temperatūras virs +5°С.
Krāsas izžūšanas laiks pie gaisa temperatūras virs +20°C – 2 līdz 4 stundas.

Krāsa: balta

Atšķaidītājs: Ūdens

Patēriņš: 1l līdz 8 m², klājot vienā kārtā uz nogruntētas virsmas.

Darba instrumentus uzreiz pēc lietošanas noskalot ar ūdeni.

Garantijas laiks
Produkta glabāšanas laiks oriģinālajā, neatvērtajā ražotāja iepakojumā no izgatavošanas datuma ir 12 mēneši.

Uzglabāšana un transportēšana
Uzglabāt sausā telpā pie temperatūras virs +0°С . Sargāt no stipras uzkāršanas un tiešiem saules stariem. Turēt noslēgtu. Sargāt no bērniem. Ja norīts-nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

ES valstīs pieļaujamā GOS satura maksimālā robežvērtība šim produktam (kat A/a) :30 g/l (2010). Šī produkta sastāvā GOS ir < 30 g/l .


Iepakojuma veids: 1L, 3L, 5L un 10L PET spaiņi.
Прикрепления: 9308647.jpg(149Kb)


VIDEO PHOTO Spēles/Онлайн игры Testi KONTAKTI
 
OMISДата: Четверг, 23.02.2017, 02:58 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 217
Статус: Online
 GRUNTS-PRAIMERS FINNDISP TPB-5. GATAVA LIETOŠANAI. DZIĻĀ GRUNTS. KONCENTRĀTS DARBIEM IEKŠTELPĀS UN ĀRPUS TELPĀM DZIĻĀ GRUNTS DARBIEM IEKŠTELPĀS UN ĀRPUS TELPĀM DEKOR-GRUNTS ZEM DEKORATĪVĀ APMETUMA AKRILA GRUNTS ANTIBAKTERIĀLAIS UNIVERSĀLĀ LĪME GRĪDAI ŪDENSIZTURĪGA LĪME KOKAM UN KOKA IZSTRĀDĀJUMIEM D3 PUTUPLASTA IZSTRĀDĀJUMIEM LĪME PVA D1 FLĪŽU LĪME GRĪDAS KRĀSA BALTA MATĒTA ŪDENSIZTURĪGA AKRILA KRĀSA SIENAM UN GRIESTIEM BALTA MATĒTA KRĀSA SIENĀM UN GRIESTIEM AKRILA FASĀDES KRĀSA ANTIPIRĒNS LĪDZEKLIS CEMENTA PĀRPALIKUMU UN CELTNIECĪBAS ŠĶĪDUMU NOŅEMŠ KRĪTA PASTA KANALIZĀZIJAS CAURUĻU TĪRĪTĀJS BIOPROTEKT LĪDZEKLIS SĒNĪTES UN PELĒJUMA LIKVIDĒŠANAI АКРИЛОВАЯ КРАСКА БЕЛАЯ МАТОВАЯ ВОДОСТОЙКАЯ Просмотреть/cкачать прайс-лист продукции фирмы “OMIS & Co” Клей фирмы “OMIS & Co” Шпаклёвка фирмы “OMIS & Co” Фирма “OMIS & Co”. Контакты Фирма “OMIS & Co”. Магазин Фирма “OMIS & Co”. О Нас Краски фирмы “OMIS & Co” Гидроизоляция фирмы “OMIS & Co” Средства, пасты и очистители фирмы “OMIS & Co” Влияние цвета интерьера на человека
 
Рижский форум » Latvijas preces - Сделано в Латвии - Made in Latvia » Отделочные материалы фирмы “OMIS & Co” » BALTA MATĒTA ŪDENSIZTURĪGA AKRILA KRĀSA SIENAM UN GRIESTIEM
Страница 1 из 11
Поиск:

Top.LV
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru