Sludinājumu skaits kategorijā: 3
Parādītie sludinājumi: 1-3

Aptamil bērnu piens - vairumtirdzniecības piegādātāji

Aptamil Follow On piens ir uztura ziņā pielāgots, lai papildinātu atšķiršanas diētu mazulim no 6 līdz 12 mēnešiem.
Aptamil Follow On piens 900 g pulvera sastāvdaļas:
Laktoze (no piena), augu eļļas (palmu eļļa, rapšu eļļa, kokosriekstu eļļa, saulespuķu eļļa, vienšūnu eļļa), maltodekstrīns, vājpiens, sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (no piena), Galacto-oligosaharīdi (GOS) (no piena), Fruktooligosaharīdi (FOS), kalcija karbonāts, zivju eļļa, kālija citrāts, C vitamīns, kalcija hlorīds, holīna hlorīds, taurīns, emulgators (sojas lecitīns), dzelzs sulfāts, kalcija fosfāts, magnija hlorīds, inozitols, E vitamīns, cinka sulfāts, L-triptofāns, Uridīna 5'-monofosfāta nātrija sāls, Citidīna 5'-monofosfāts, Adenozīna 5'-monofosfāts, Inozīna 5'-monofosfāta nātrija sāls, Nikotinamīds, L-Karnitīns, Guanozīna 5'-monofosfāta nātrija sāls, Pantotēnskābe, Folijs skābe, vara sulfāts, A vitamīns, biotīns, tiamīns, D3 vitamīns, B12 vitamīns, B6 vitamīns, riboflavīns, mangāna sulfāts, kālija jodīds, K1 vitamīns, nātrija selenīts.
Alerģijas padomi: Attiecībā uz alergēniem pirms lietošanas skatīt sastāvdaļas.
Aptamil Follow On piens 200 ml un 1 litra atkārtoti aizverama pudele: nav piemēroti veģetārai vai vegāniskai diētai un nav apstiprināti Halal.
Aptamil Follow On piens 900 g pulvera: ir Halal apstiprināts, bet nav piemērots veģetārai vai vegāniskai diētai.
200 ml pudele
Ideāli lietošanai, kad esat ārpus mājas. Viegli atvērt un ielej parastajā barošanas pudelē vai vārglāzē.
900 g EaZypack pulvera
Ideāli lietošanai mājās.
800g pulvera alvas
Ideāli lietošanai mājās.
1 litra pudele
Viegli ielej. Pēc atvēršanas uzglabāt vertikāli ledusskapī līdz 48 stundām.
Mēs esam gatavi piegādāt visu Aptamil bērnu piena, speciālā piena, graudaugu un pārtikas klāstu neatkarīgi no jūsu vēlamā daudzuma. Skatiet mūsu piegādes diapazonu zemāk:

Aptamil pirmais piens kopš dzimšanas
Aptamil Follow On piens 6? 12 mēnešus
Aptamil Piena audzēšana 1-2 gadi 12? 24 mēneši
Aptamil Piena audzēšana 2-3 gadi No 24 mēnešiem
Aptamil izsalcis piens no dzimšanas
Viss, kas jums jādara, ir tūlīt sazināties ar mums un iesniegt savu konkrēto pieprasījumu.
Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mums
Sazinieties ar mums pa e-pastu vai Whatsapp, lai iegūtu sīkāku informāciju un pirkuma pasūtījumu.
Whatsapp: +27656755537 E-pasts: globaltradingd@gmail.com
Aksesuāri, ēdiens/Аксессуары и питание | Skatījumu skaits: 488 | Datums: 14.10.2021 | Komentāri (0)Pampers Premium Protection Nappies vairumtirdzniecība piegādātājiem

Mēs piegādājam Pampers Premium Protection Active Fit autiņus visā pasaulē. Šim izcilajam pamperam ir unikālas maģiskās pākstis, kas absorbē kanālus, kas palīdz vienmērīgi sadalīt mitrumu.
Kad jūsu mazulis sāk plātīties, jūs nevēlaties, lai kaut kas viņu palēninātu. Pampers Premium Protection Active Fit autiņbiksītēm ir unikālas Magical Pods, kas absorbē kanālus, kas palīdz vienmērīgi sadalīt mitrumu, tāpēc tie paliek sausāki un neslīd kā nākamais vadošais zīmols. Turklāt, pateicoties zīdainam maigumam un 3 virzienu elastīgam stiprinājumam, jūsu mazulim būs iespēja brīvi pāriet uz savu ritmu pilnīgā ērtībā, tāpēc nekas netraucēs viņu kustībām.
Pampers Premium Protection Active Fit ir pieejami 3., 4., 4., 5., 5. un 6. izmērā.
Unikālas burvju pākstis, kas absorbē kanālus, kas vienmērīgi sadala mitrumu, lai tie nenokļūtu, Absorbējošās mikropērles: Absorbē līdz 30 reizes lielāku svaru un palīdz labāk bloķēt mitrumu nekā parastās autiņbiksītes, 3-Way Fit: pielāgojas jostasvietā, kājās un apakšā, lai ērti pārvietotos ar savu bērnu, zīdaini maigums: ietin jūsu mazuli ērti, kad viņi iepazīst savu pasauli

Kad jūsu mazulis sāk plātīties, jūs nevēlaties, lai kaut kas viņu palēninātu. Pampers Premium Protection Active Fit autiņi paliek sausāki un neslāpst kā nākamais vadošais zīmols. Tie ir veidoti ar pirmajām un vienīgajām maģiskajām pākstīm, absorbējot kanālus, kas palīdz vienmērīgi sadalīt mitrumu. Zīdaini maigums ietin jūsu bērnu zīdaini mīkstos materiālos. Mūsu unikālie mikropērles dziļi autiņā absorbē un aizsprosto mitrumu. Un 3 Way Fit stiepjas jostasvietā, kājās un apakšā. Tāpēc tagad nekas netraucē jūsu mazulim un viņu kustībām.

informācija par produktu
Bērns un bērns / Autiņi / 4. izmērs (7 - 18 kg)
Zīmoli: Pampers
Veidi: Autiņi / Bikses
Autiņu izmērs: 4. izmērs
Iepakojuma veids:
Kaste (satur no 136 līdz 176 iepakojumiem)
Cena = 1 kaste (satur 176 iepakojumus)
Sazinieties ar mums pa e-pastu vai Whatsapp, lai iegūtu sīkāku informāciju un pirkuma pasūtījumu.
Whatsapp: +27656755537 E-pasts: globaltradingd@gmail.com
Aksesuāri, ēdiens/Аксессуары и питание | Skatījumu skaits: 473 | Datums: 14.10.2021 | Komentāri (0)

Palutiniet bērnu ar salveti - vairumtirdzniecības piegādātāji

Mēs piegādājam un pārdodam Pampers jutīgas mazuļa mitrās salvetes, kas ir īpaši izstrādātas, ņemot vērā mazuļa ādas vajadzības. Šī augstākās kvalitātes palīdz novērst ādas kairinājumu un uzturēt dabisko ādas pH līmeni. Pamperu jutīgās bērnu salvetes ir pārbaudītas dermatoloģiski, un tajās nav fenoksietanola, parabēnu, smaržu un alkohola, lai maigi koptu mazuļa ādu.
Pampers jutīgās bērnu salvetes palīdz novērst ādas kairinājumu, līdzsvarots pH līmenis, pārbaudīts dermatoloģiski, 0% fenoksietanols, parabēns, smaržas un alkohols. Pierādīts, ka tas ir tikpat maigs kā vate un ūdens. Ieteicams no British Skin Foundation.

Pieejamie veidi:
Sensitīvs
Jauns mazulis
Dabiski tīrs
Svaigi tīrs.
Ražotājs
Procter & Gamble, Lielbritānija
Iepakojums:
Kaste: 1 kaste (satur no 312 līdz 1200 iepakojumiem).
Brīdinājums par drošību: Lai izvairītos no nosmakšanas un / vai nožņaugšanas draudiem, turiet visu iepakojuma materiālu prom no zīdaiņiem un bērniem.
Sastāvdaļas: Ūdens, Citronskābe, PEG-40 hidrogenēta rīcineļļa, Nātrija citrāts, Sorbitāna kaprilāts, Nātrija benzoāts, Dinātrija Edta, Bis-PEG / PPG-16/16 PEG / PPG-16/16 Dimetikons, Ksantāna sveķi, Pentadekalaktons, Dipropilēns Glikols, kaprila / kapra triglicerīds
Minimālais pasūtījuma daudzums = 100 kastes
Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mums
Sazinieties ar mums pa e-pastu vai Whatsapp, lai iegūtu sīkāku informāciju un pirkuma pasūtījumu.
Whatsapp: +27656755537 E-pasts: globaltradingd@gmail.com
Aksesuāri, ēdiens/Аксессуары и питание | Skatījumu skaits: 388 | Datums: 18.01.2021 | Komentāri (0)