Pampers Premium Protection Nappies vairumtirdzniecība piegādātājiem
Продам | Latviešu valoda, Русский язык, English, Other language 14.10.2021, 19:26


Pampers Premium Protection Nappies vairumtirdzniecība piegādātājiem

Mēs piegādājam Pampers Premium Protection Active Fit autiņus visā pasaulē. Šim izcilajam pamperam ir unikālas maģiskās pākstis, kas absorbē kanālus, kas palīdz vienmērīgi sadalīt mitrumu.
Kad jūsu mazulis sāk plātīties, jūs nevēlaties, lai kaut kas viņu palēninātu. Pampers Premium Protection Active Fit autiņbiksītēm ir unikālas Magical Pods, kas absorbē kanālus, kas palīdz vienmērīgi sadalīt mitrumu, tāpēc tie paliek sausāki un neslīd kā nākamais vadošais zīmols. Turklāt, pateicoties zīdainam maigumam un 3 virzienu elastīgam stiprinājumam, jūsu mazulim būs iespēja brīvi pāriet uz savu ritmu pilnīgā ērtībā, tāpēc nekas netraucēs viņu kustībām.
Pampers Premium Protection Active Fit ir pieejami 3., 4., 4., 5., 5. un 6. izmērā.
Unikālas burvju pākstis, kas absorbē kanālus, kas vienmērīgi sadala mitrumu, lai tie nenokļūtu, Absorbējošās mikropērles: Absorbē līdz 30 reizes lielāku svaru un palīdz labāk bloķēt mitrumu nekā parastās autiņbiksītes, 3-Way Fit: pielāgojas jostasvietā, kājās un apakšā, lai ērti pārvietotos ar savu bērnu, zīdaini maigums: ietin jūsu mazuli ērti, kad viņi iepazīst savu pasauli

Kad jūsu mazulis sāk plātīties, jūs nevēlaties, lai kaut kas viņu palēninātu. Pampers Premium Protection Active Fit autiņi paliek sausāki un neslāpst kā nākamais vadošais zīmols. Tie ir veidoti ar pirmajām un vienīgajām maģiskajām pākstīm, absorbējot kanālus, kas palīdz vienmērīgi sadalīt mitrumu. Zīdaini maigums ietin jūsu bērnu zīdaini mīkstos materiālos. Mūsu unikālie mikropērles dziļi autiņā absorbē un aizsprosto mitrumu. Un 3 Way Fit stiepjas jostasvietā, kājās un apakšā. Tāpēc tagad nekas netraucē jūsu mazulim un viņu kustībām.

informācija par produktu
Bērns un bērns / Autiņi / 4. izmērs (7 - 18 kg)
Zīmoli: Pampers
Veidi: Autiņi / Bikses
Autiņu izmērs: 4. izmērs
Iepakojuma veids:
Kaste (satur no 136 līdz 176 iepakojumiem)
Cena = 1 kaste (satur 176 iepakojumus)
Sazinieties ar mums pa e-pastu vai Whatsapp, lai iegūtu sīkāku informāciju un pirkuma pasūtījumu.
Whatsapp: +27656755537 E-pasts: globaltradingd@gmail.com
Pievienoja: globaltradingd | Kontaktpersona: mihai keco E
Skatījumu skaits: 408 | Ievietots līdz: 14.10.2022 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0avatarРижская бесплатная доска объявлений

Рижская бесплатная доска объявлений