Sludinājumu skaits kategorijā: 22
Parādītie sludinājumi: 1-22Не дай себя обмануть! Жалобы на работодателей, исполнителей и ... дальнобойщиков

Apģērbs / Apavi Одежда- обувь | Просмотров: 181 | Дата: 29.10.2023 | Комментарии (0)

220.lv - slikts servis
Labdien, esmu šī veikala klients. Iegādājos maizes cepamo mašīnu Guzannti GZ-621,taču, atverot iepakojumu, es atradu instrukciju, kopa ar receptēm, rietumslāvu valodās. Lūdzu pārtulkot. Pārtulkoja tikai instrukciju, no recepšu tulkošanas atteicās Taču produktu daudzums un kādā secībā tos ievieto pannā ir ļoti svarīgi. Man apgalvoja, ka daudzi esot iegādājušies šīs krāsniņas un neviens neesot sūdzējies.Neticu, jo taisni tādas pašas instrukciju-recepšu grāmatiņas ir arī modelī GZ-620, turklāt, instrukciju ir grūtāk iztulkot kā receptes, Ūdens, milti un raugs ir gandrīz visās receptēs un katra poļu,čehu saimniece bez pūlēm iztulkos produktu nosaukumus. Esmu invalīds un man nav neierobežotu līdzekļu liekiem tēriņiem, tāpat nevēlos meklēt palīdzību valodas inspekcijā vai televīzijā, tāpēc nevajadzētu mani uz turieni dzīt. Uzskatu, ka man tika pārdota nenokomplektēta prece, Ceru uz izpratni - Uldis Bārītis.

Последние 25 жалоб на Sūdzības.lv
3
Apģērbs / Apavi Одежда- обувь | Просмотров: 657 | Дата: 15.10.2021 | Комментарии (0)

Maxima - Slikts serviss,
Šovakar, iepērkoties Tukumā, Kurzemes ielā 36, ejot maksāt par preci kasē blakus cigarešu stendam, man atteicās skenēt preci, jo biju paņemusi minerālūdens iepakojumu, tas esot par smagu. Dīvaini, ja reiz pārdevējai minerālūdens iepakojums ir par smagu, lai to noskenētu, tad varbūt ieteicams mainīt darba vietu.


Последние 25 жалоб на Sūdzības.lv
Apģērbs / Apavi Одежда- обувь | Просмотров: 700 | Дата: 27.07.2019 | Комментарии (0)

Rimi - Bojāta prece
Pirmdien es nopirku centrālā stancija RIMi sieru, kurš ir derīgs līdz 05.08.2019. Šodien viņš jau ir bojāts. Atgriezt sieru atpakaļ veikalā es nemēģināju, čeka man vairs nav un es šaubos, ka nauda man tiktu atdota, jo prece nebija dārga, bet tā nav pirmā reize, kad kaut kas tāds notiek ar veikalā RIMi iegādātiem produktiem. Produktu derīguma termiņi tiek uzrakstīti nepareizi.
Последние 25 жалоб на Sūdzības.lv
Apģērbs / Apavi Одежда- обувь | Просмотров: 654 | Дата: 27.07.2019 | Комментарии (0)

Жалоба на Appetite

Полный список жалоб на Appetite

Appetite

Опубликовано: 
 Ramman Nov 23, 2012
Лучше там не работать.
Информация о компании:
Appetite
Rīga
T/C Dole
Хозяин(болгарин,типа очень приветливый-внешне) изводит работников.Постоянные придирки,постоянно держит в психологическом напряжении,следит за работниками по пол дня-не даёт продохнуть.Помимо нагрузки от работы в самом торговом центре(специфика такова,что отойти можно только в туалет 3 раза за 13 часов,ни пить не есть нельзя и можно лишь стоять)-постоянное недовольство хозяина очень "грузит".Он просматривает записи с камер наблюдения,ему доносят охранники-кто сколько раз говорил по телефону.Звонит постоянно на выходных-будто ты не так что то сделал, пугает.Доводит до слёз.Короче-абсолютный психологический вампир,оставляющий впечатление лицемерного человека с "неожиданными пакостями в кармане".
Увольнялась работница-обвинив в том, что она много говорит по телефону не выплатил зарплату.
Если же не поддаваться на давление -такой человнк его не устраивает.
Кому охота головной боли и бессонницы может идти работать к нему.Кому не надо проблем-НЕ ХОДИТЕ РАБОТАТЬ А "АППЕТИТЕ".

 Читать комментарии Магазины / Торговля