Правила размещения объявлений

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

  
infoportal.lv
infoportal.lv
 
Bezmaksas sludinājumi. Autorizācija caur sociāliem tīkliem / Рижская бесплатная доска объявлений. Авторизация через соц. сети. Jūsu izsludināšanas būs retranslējamas sociālos tīklos / Ваши объявления будут ретранслироваться в социальные сети.

Ваши объявления BКонтакте

 
 

Infoportal on Twitter

Статистика

Top.LV
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru

Ieejas forma

TranslateKopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Связь с Админом
Связь с Админом

Предложение о сотрудничестве
Предложение о сотрудничестве

Meklēšana

Мы B Facebook

 

Мы в Одноклассниках

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

Galvenie » Sludinājumu dēlis » Mājas un dārza, atpūtas un sporta/Для дома и сада » Для отдыха и спорта

Sludinājumu skaits kategorijā: 626
Parādītie sludinājumi: 1-10
Lappuses: 1 2 3 ... 62 63 »


Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Lejuplādes · Skatījumi
Kurš teica, ka muzejos viss vienmēr ir savās vietās un tur valda pilnīgs kapa klusums? Exitoria kvesta istaba ”Jampadracis muzejā” sagāzīs Jūsu līdzšinējos priekšstatus par kārtīgo muzeju dzīvi kājām gaisā, un ļaus ielūkoties pa atslēgas caurumu tur, kur citiem tas nav atļauts – senajā Latvijas ekspozīcijas dainu skapī.
Taču īstākais haoss sāksies brīdī, kad aci pret aci sastapsieties ar vēsturisko senču kultūru, autentiskajiem priekšmetiem un citiem tautiskajiem aksesuāriem. Kamēr baudījāt muzeja skaisto ekspozīciju, pavisam negaidīti aizcirtās istabas durvis, atstājot Jūs un Jūsu komandas biedrus noslēpumainajā notikumu epicentrā.
Šajā spēlē visu noteiks laiks un loģiskā domāšana, jo Jums būs tikai 60 minūtes, lai pierādītu, ka ziniet savu senču vēsturi un spējiet atminēt visas apslēptās mīklas. Jo tikai savienojot kopā visus pavedienus, Jums izdosies izkļūt brīvībā, un laikā atvērt apmeklētājiem muzeja durvis.
”Jampadracis muzejā” ir izglītojoša un izklaidējoša kvesta spēle vēl neierastā un ļoti mūsdienīgā formātā. Tas ir radošs veids, kā jautri izzināt kultūras vēsturi, un kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar bērniem!
Vairāk informācijas:https://exitoria.com/lv/escape-room-museum-hurly-burly
Для отдыха и спорта | Просмотров: 436 | Дата: 27.09.2016 | Комментарии (0)

Самое теплое место зимой в Европе. Можем помочь подыскать дешевые спаренные полеты, дешевые апартаменты. В ноябре акция на экскурсии по Тенерифе с частным гидом - скидка 20% ! Пишите только на э-майл подробно: желаемые даты, срок, количество людей, возраст, гражданство - это важно при поиске полетов, через Англию не гражданам ЕС нужна транзитная виза, а это дорого и занимает много времени. В этом случае полеты через страны Шенгена.
Для отдыха и спорта | Просмотров: 300 | Дата: 31.10.2017 | Комментарии (0)

My WebPage
Pilnīgi naturāls uztura bagātinātājs, kas nodrošina muskuļu masas pieaugumu. Atbalsta vingrinājumus trenažieru zālē. Tika klīniski izpētīts, satur 50 mg epihidroksitiolano-17-estru vienā devā. Pateicoties testosterona un estrogēna līmeņa kontrolēšanai, ar Probolan 50 palīdzību organisms uzsāks naturālo tauku dedzināšanu un muskulatūras attīstību. Probolan 50 katra sastāvdaļa ir rūpīgi izpētīta ņemot vērā lietošanas drošību un ietekmi uz muskuļu masas pieaugumu. Tas ir vislabākais uztura bagātinātājs spēkam!
Для отдыха и спорта | Просмотров: 438 | Дата: 17.12.2016 | Комментарии (0)

Šausmas, mistērija un citas vārdiem neaprakstāmas parādības rodas brīdī, kad pulkstenis nosit pusnakti! Tas ir laiks, kad asinskārais Drakula Vlads ver vaļā acis un atdzīvina nakti, lai uzsāktu valdīšanu baismīgiem noslēpumiem apsēstajā viduslaiku pilī.
Vienīgais, kas spētu atbrīvot šo pili no vairākiem gadu simtiem nomocītiem lāstiem, ir drosmīgs un bezbailīgs vampīru mednieks. Tāpēc sagatavo visus ”slepenos ieročus” un iedzer pamatīgu tasi melnas kafijas, jo Tevi sagaida biedējoši aizraujoša cīņa ar pašu tumsas pavēlnieku!
Lai uzvarētu Drakulu, Tev jākļūst par viņa lielāko ienaidnieku – gaismu, kas nozīmē tikai vienu – nepadoties, bet izdzīvot, līdz logā uzausīs pirmie saules stari. Esi vērīgs un uzmanies no tumsas pārņemtās pasaku valstības, jo te Tu atradīsi ne tikai veclaicīgas bruņas un sarkofāgus, bet arī baismīgus nocietinājumus un ejas, kas ved uz nekurieni...
”Drakula” ir viena no jaunākajām un intriģējošākajām Exitoria Escape Room kur maģija iet roku rokā ar pārdabiskiem spēkiem un vampīriem. Ikviens, kurš kaut reizi ir vēlējies paskatīties uz pasauli vampīra acīm, ir laipni aicināts uz šaušalīgu kvesta randiņu ar Drakulu!
Vairāk informācijas mājas lapā: https://exitoria.com/lv/escape-room-drakula
Для отдыха и спорта | Просмотров: 388 | Дата: 13.12.2016 | Комментарии (0)

Меня зовут Диана и я являюсь официальным Zumba® Fitness инструктором.
Zumba® Fitness это карусель разных стилей музыки, в которой скрыта кардио-тренировка.
Вам не обязательно нужно уметь танцевать, потому что не важно как вы танцуете, важно только то, что вы двигаетесь и получаете удовольствие. И абсолютно не важно сколько вам лет. Zumba fitness могут заниматься все!
Одно занятие Zumba® Fitness длиться 1 час и в этот час вы можете:
* освободится от стресса и очистить ум
* получит много положительных эмоций
* узнать новые танцевальные движения
* улучшить кровообращения
* укрепить сердце и лёгкие
* потерять от 500-1000 калорий
* сжечь жир и поддержать здоровый вес

Но самое главное получить радость и делится ею!
Поэтому приглашаю вас каждый понедельник и среду ,вечером в 19:00 на занятия в
небольшую и уютную танцевальную студию в Риге, Бривибас гатве 193A, 2-й этаж (VEF район)

Более подробная информация по телефону +371 20200303 или писать diana.strautina@gmail.com
А также дополнительная информация доступна на Facebook странице https://www.facebook.com/zumba.diana.strautina/
Для отдыха и спорта | Просмотров: 436 | Дата: 09.12.2016 | Комментарии (0)

Pierādi, ka esi īstens detektīvs, un palīdzi savam kolēģim Džonam īpašajā misijā – ”Lietā par Antikvāru”. 60 minūšu laikā, kamēr atradīsies baisajā izmeklējumu vietā, Tev būs jāsaliek noslēpumainā detektīva puzle, un jāatšķetina notikuma cēlonis un tā galvenais vaininieks. Tikai viens nepareizs vai iztrūcis puzles gabaliņš, un spēle ir zaudēta, bet cietumā iesēdināts nevainīgs cilvēks.
Tāpēc turi acis un ausis vaļā, jo dažādi negaidīti un interesanti pavērsieni ir ik uz soļa. Situācija kļūst vēl nopietnāka brīdī, kad atklājas, ka slepkava ir viltīgi sajaucis visas šķietami acīmredzamās nozieguma pēdas, bet policija nostājas pret Tevi pašu...
”Lieta par Antikvāru” ir elpu aizraujoša kvesta spēle, kas ļauj izdzīvot spraigu, detektīva cienīgu sižetu īstajā laikā un telpā. Pieredzējušus detektīvromānu cienītājus noteikti piesaistīs atbilstošā kvesta istabas vide un vēsturiskie tēli, savukārt tiem, kas ar šo žanru saskarsies pirmo reizi, draud vēl lielāka iespēja nokļūt ”Antikvāra Lietas” azartiskajā varā... Tāpēc ņemiet talkā radus, draugus vai kolēģus, un stājieties pretī sarežģītajiem pārbaudījumiem, jo tikai kopīgiem spēkiem Jums izdosies gūt uzvaru!
Vairāk informācijas ir iespējams atrast mājas lapā: https://exitoria.com/lv/escape-room-detective
Для отдыха и спорта | Просмотров: 445 | Дата: 20.10.2016 | Комментарии (0)

Тайский бокс (муай тай) для начинающих!
Запишись на первое пробное бесплатное занятие. Районы Пурвциемс и Иманта
Группа для тех, кто:
никогда не занимался спортом или занимался очень давно;
старше 40 лет

В программе:
основы тайского бокса
самооборона
ОФП

Почему тайский бокс?
нормализуется вес
снижается уровень стресса
повышается самооценка и уверенность в себе
улучшается общее самочувствие

Тренер Александр Кулак

Muay Thai (taizemes bokss) iesācējiem!
Pirmā iepazīšanas nodarbība BEZMAKSAS! Pieraksties !

Jaunā grupa vīriešiem un sievietēm:
kas nekad nenodarbojās ar sportu vai nodarbojās ļoti sen;
treniņi piemēroti arī tiem, kam pāri 40.

Treniņu programmā:
muay thai bāzes tehnika;
pašaizsardzības apmācība;
vispārēja fiziskā sagatavotība

Kāpēc taizemes bokss?
normalizējās svars;
samazinās stress;
paaugstinās pašcieņa un pārliecība par sevi;
uzlabojas veselība

Treneris Aleksandrs Kulaks
Для отдыха и спорта | Просмотров: 470 | Дата: 24.05.2016 | Комментарии (0)

новый!находится в эстонии! Купальник не выступал в Эстонии!!! Подходит для девочки на рост 122-134! На фото девочка 122! Оклоло 2000 кристаллов dmc.
Для отдыха и спорта | Просмотров: 731 | Дата: 05.10.2015 | Комментарии (0)

Лучшая Цена! Сialis 10шт(40мг)-35€
Приём всего одной таблетки Сиалиса поможет Вам не только получить удовольствие от секса, но и по-настоящему поверить в свои силы.
ЗАКАЗЫВАЙТЕ сиалис по лучшим ценам в Латвии - у нас. Цена дженерик Cialis: 1-9 шт. – 5€/шт., 10 – 45€., 20 – 80€, 30 – 105€, 50 – 105€. Доставка Сиалис по Риге - бесплатно, по Латвии и прибалтике - по договоренности.
Для отдыха и спорта | Просмотров: 451 | Дата: 25.09.2015 | Комментарии (0)

Левитра (Levitra) –препарат, для лечения и профилактики признаков мужского бессилия.
Левитра демонстрирует высокий результат у мужчин начиная уже с самого первого приема, и он совершенно не зависит от возраста. Левитра в 10 раз активнее Виагры и в 13 раз активнее Сиалиса. Приняв всего одну таблетку препарата, вы гарантированно обеспечиваете себе здоровую эрекцию в течение 5-6 часов (эрекция не возникает непроизвольно, а только при достаточном уровне сексуальной стимуляции). Цены на дженерик Левитры у нас - 1-3шт - 7€ за шт, 4 - 24€, 12 - 60€, 24 - 108€, 48 - 192€… Доставка по Риге более 4 таб. бесплатно, доставка по Латвии по договоренности. Звоните по телефону, заходите на сайт, делайте заказ, и дарите женщинам нескончаемое удовольствие!
Для отдыха и спорта | Просмотров: 424 | Дата: 15.09.2015 | Комментарии (0)

1-10 11-20 21-30 ... 611-620 621-626


Приоритетные объявления
 

Поиск людей в Латвии
Приоритет в показе 
Ražots Latvijā.
Сделано в Латвии
 
Приоритет в показе
Товары и услуги,
оказываемые в Латвии.
Приоритет в показе

 
Бонусы, акции, скидки.
Приоритет в показе
Отдам даром.
Приоритет в показе
 
 


Mēs Draugiem.lv/Мы в Draugiem.lv

 
Jūsu Sludinājumi ir Twitter/Ваши объявления в Twitter