Правила размещения объявлений

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

  
infoportal.lv
infoportal.lv
 
Bezmaksas sludinājumi. Autorizācija caur sociāliem tīkliem / Рижская бесплатная доска объявлений. Авторизация через соц. сети. Jūsu izsludināšanas būs retranslējamas sociālos tīklos / Ваши объявления будут ретранслироваться в социальные сети.
Mēs Draugiem.lv/Мы в Draugiem.lv

 

Ваши объявления BКонтакте

 

Ваши объявления в Twitter

Статистика

Top.LV
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru

Ieejas forma

TranslateKopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Связь с Админом
Связь с Админом

Предложение о сотрудничестве
Предложение о сотрудничестве

Meklēšana

Мы B Facebook

 

Мы в Одноклассниках

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

Galvenie » Sludinājumu dēlis » Darbs un Bizness/Работа и бизнес
Требуются [21]Ищу работу [10]Деловые контакты [503]Юридические услуги, аудит [5]
Переводы текстов [4]Интернет-услуги [11]Курсы, образование [10]Разное [541]
Финансовые услуги [30]Таможенные услуги [1]Предложения о сотрудничестве [326]Деловые предложения [379]
Бартер, взаимозачеты [5]

Sludinājumu skaits sadaļā: 625
Parādītie sludinājumi: 11-20
Lappuses: « 1 2 3 4 ... 62 63 »

SIA EK Sistēmas darbības pamatnozares ir elektrotehnisko iekārtu un materiālu, apgaismes tehnikas vairumtirdzniecība, ēku vadības sistēmu un rūpnieciskās elektronikas risinājumi.

Veicam apgaismojuma aprēķinus izmantojot Dialux, Optiwin, un Eiropic programmas. Nepieciešamības gadījumā idejas izstrādē un aprēķinu veikšana notiek sadarbībā ar gaismas ķermeņu izgatavotājrūpnīcas inženieriem. Aprēķinu veikšana un konsultācijas risinājumu izstrādē ir bez maksas. Piedāvājam veikt apgaismojuma mērījumus izmantojot kalibrētu mēraparatūru. Pieejams plašs gaismas ķermeņu klāsts eksperimentu veikšanai sarežģīti izgaismojamos projektos, lai radītu precīzu priekšstatu par sagaidāmo rezultātu. Sadarbības partneriem šis pakalpojums pieejams bez maksas.

Piedavājam:
- Sabiedrisko un administratīvo telpu izgaismoju;
- Rūpniecisko telpu apgaismojumu;
- Interjera un dizaina gaismekļus;
- Āra apgaismojumu;
- Evakuācijas apgaismojumu;
- Un daudz vairāk!

Vairāk informācijas mūsu mājas lapā!

http://www.eksistemas.lv/
Разное | Просмотров: 139 | Дата: 12.12.2019

Наша передовая фирма "Апрель" предлагает всевозможные виды услуг перевода текстов и не только. А именно:
- устные переводы;
- переводы документов;
- технические переводы;
- переводы художественных текстов;
- апостиль и легализация документов;
- нотариальное заверение переведенных документов;
- и др.
Контакты бюро на сайте компании https://www.april.com.ua/
Переводы текстов | Просмотров: 174 | Дата: 06.12.2019

MultiUnit piedāvā jaunus aprīkotu biroja un dzīvojamos konteinerus un dzīvojamos moduļus, kā arī WC un dušu sanitāros konteinerus un nepieciešamās pamata mēbeles pēc pieprasījuma:
- krēsli
- gultas
- galdi
- elektriskie kabeļi
- mēbeles moduļu ģērbtuvēm u.c.

Dzīvojamie, biroja un celtnecības konteineri un dzīvojamie moduļi ir aprīkoti ar diviem logiem ar žalūzijām, apgaismojumu, elektroierīcēm un elektrisko konvekcijas sildītāju.

Sanitārie konteineri ir pilnībā aprīkoti ar tualetes vai dušas kabīnēm, ir apgaismojums, elektriskais boileris, kā arī elektriskais konvekcijas sildītājs.

Visi dzīvojamie moduļi mūsu piedāvājumā ir jauni, ir pieejama celtniecības konteineru noma. Konteineri atrodas Vācijā un Rīgā, iespējama piegāde.

https://www.multiunit.lv/dzivojamie_konteineri.html
Разное | Просмотров: 152 | Дата: 14.11.2019

Husis ir Latvijā plašākais un pazīstamākais dārza, meža tehnikas veikalu un servisa centru tīkls. Šo zīmolu pārstāv uzņēmums KONGS SIA, kas ir oficiālais Husqvarna, Jonsered, Gardena un McCULLOCH produkcijas izplatītājs Latvijā.

Visos mūsu veikalos un interneta veikalā. husis.lv Jūs atradīsiet visplašāko meža un dārza tehnikas - zāles pļāvējus, raiderus, trimmerus, motorzāģus, traktorus un daudz vairāk, tehnikas aksesuāru un rezerves daļu klāstu.

husis.lv īpašu uzmanību pievērš tehnikas garantijas un pēc garantijas servisam, tādējādi nodrošinot iegādātās tehnikas savlaicīgu remontu un apkopi. Mūsu servisos strādā servisa meistari, kuri ne tikai daudzu gadu garumā ir uzkrājuši pieredzi, veicot dažādus meža dārza tehnikas remontdarbus, bet arī regulāri papildina kvalifikāciju un zināšanas dažāda veida apmācībās un semināros. Nereti husis.lv darbinieki paši ir profesionāli strādājuši mežizstrādē un teritoriju apzaļumošanā, tādējādi veidojot padziļinātu izpratni par klienta vēlmēm.

https://husis.lv/
Разное | Просмотров: 162 | Дата: 07.11.2019

Digi Media nodrošina mediju uzņēmumu apkalpošanu visās projektu realizācijas un pēcprodukcijas fāzēs. Daži no mūsu pakalpojumiem:

Audiovizuālo failu konvertēšana dažādos formātos
- Blu-ray, DVD un HD izveide un citi konvertāciju risinājumi.
- Konvertāciju risinājumi priekš VOD (pieprasījumvideo) platformām.
- Pakalpojums iekļauj materiālu konvertāciju, izvilkšanu, audio (5.1) izveidi, subtitrus un to rediģēšanu atbilstoši beigu videomateriālam, MENU izveidi, gala produkta (diska vai ISO) nogādāšana līdz klientam.

Darbs ar subtitriem (audiovizuālo materiālu subtitrēšana)
- Tulkošana vairāk nekā 50 valodās, teksta rediģēšana, (TV, 2D, 3D) subtitri, teksta adaptācija, ievadīšana, titru faila sagatavošana. Surdotulkojumi tiešajā ēterā vai konferenču laikā.
- Visi valodnieki ir pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri ir apmācīti izmantot noteiktas programmatūras un metodes satura pārbaudei (interneta resursu izpēte, kontaktēšanas ar muzejiem vai nacionālajām bibliotēkām), lai nodrošinātu pilnīgu subtitrēšanas pakalpojumu. Digi Media nodrošina subtitrēšanas pakalpojumus vairāk nekā 50 valodās televīzijas apraidei, kinoteātriem, DVD, BD, DCP, 3D, mobilajām, VOD un citām tiešsaistes platformām.

Vairāk informācijas mūsu mājas lapā!

https://www.digimedia.lv/pakalpojumi/mediju-pakalpojumi
Разное | Просмотров: 171 | Дата: 04.11.2019

Jūsu ērtībām mēs piedāvājam gatavus attēlu maketus, kurus Jūs varat apskatīt mūsu mājas lapā.

Mūsu komanda jau vairāk nekā trīs gadus izgatavo lāzergravēšanas pasūtījumus uz dažāda veida izstrādājumiem. Pa šo laiku mēs esam uzkrājuši pietiekami lielu pieredzi lāzergravēšanas jomā, bet īpašu vietu aizņem galda piederumu gravēšana.

Mūsu produkti ir izgatavoti ar mūsdienīgas tehnoloģijas palīdzību, kas ļauj saņemt kvalitatīvus izstrādājumus par pieejamu cenu. Tekstu un attēlu gravēšanai mēs izmantojam lāzergravēšanas metodi, kuras laikā gravējamais materiāls tiek pakļauts lāzerstara iedarbībai, kā rezultātā tiek norādīts materiāla virsējais slānis un uz izstrādājumiem parādās vēlamais attēls. Iegravēts teksts vai attēls turas ilgu laiku.

Cilvēki bieži domā par to, ko dāvināt svētkos. Bet viss ģeniālais ir vienkāršs! Mēs esam gatavi palīdzēt Jums. Piedāvājam gravējumu uz suvenīriem un korporatīvās dāvanas. Galda piederumi, pildspalvas, piekariņi, šķiltavas un citi suvenīri, uz kuriem var būt Jūsu logotips, novelējums vai reklāmas informācija, fotogrāfija, kā arī jebkuri citi attēli. Dāvana, kuru Jūs esat izveidojuši paši vēl dārgāk un labāk. Mēs palīdzēsim realizēt Jūsu ideju. Nāciet, zvaniet, palīdzēsim un izdarīsim visu iespējamo. Esam priecīgi katram cilvēkam!

https://karosupasaule.lv/korporativas-davanas/
Разное | Просмотров: 160 | Дата: 25.10.2019

Lielākie sniega fani saka, ka ziema nekad nebeidzas, un, protams, sniegs kaut kur ir...
bet mēs ņemam pauzi no slēpošanas lietām un aicinām jūs būt aktīviem pavasarī / vasarā ar mūsu skrituļslidām!

Pie mums ir pieejami dažādi skrituļslidošanas aksesuāri un rezerves daļas skrituļslidām. Kā arī gultņi un smērvielas gultņiem aizsardzībai pret mitrumu un netīrumiem.

Šajā sezonā:
Rollerblade zīmols ir pārspējis sevi - tik forša kolekcija sen nav redzēta! Golfs - esam gājuši lielu soli uz priekšu, lai piedāvātu saviem klientiem arvien jaunus zīmolus. Un skrejriteņi- tagad pie mums SKI BOX VEIKALĀ! Gan ātrai kustībai no punkta A uz punktu B, gan ekstrēmai atpūtai skeitparkā.

Galvenais paliek nemainīgs - piedāvāt aktīvai sezonai nepieciešamo inventāru - slēpes, skrituļslidas un daudz vairāk, un individuāli konsultēt! ​Tiekamies Ski Box'ā!

http://ski-box.lv/lv/skritulslidas-2/aksesuari-1
Разное | Просмотров: 175 | Дата: 23.10.2019

BFT ir ģimenes uzņēmums, kas tika dibināts 1981. gadā Itālijas pilsētiņā Tjenā. No 2004. gada esam daļa no Somfy grupas. BFT Baltijas filiāle tika atvērta 2014. gadā Rīgā, Latvijā. Šodien BFT ir pārstāvēts visā pasaulē: 20 filiāles, vairāk nekā 530 dīleri, vairāk nekā 120 valstīs.

Vēl kādu laiku atpakaļ vārtu automātika tika uzskatīta par greznību un liecināja par tās īpašnieka prestižo statusu. Taču šodien, kad automatizētās iekārtas pārliecinoši integrējas mūsu dzīvē, automātizācijas risinājumi kļūst arvien pieejamāki un pieprasītāki.

Vārtu automātikas sistēmas uzstāda privātmājās, lauku un dārza īpašumos, garāžās, tirdzniecības un rūpniecības ēku teritorijās, nodrošinot aizsargātu, maksimāli komfortablu un viegli kontrolējamu piekļuvi īpašumam. Turklāt tās krietni samazina slodzi uz vārtu konstrukciju, pagarinot vārtu ekspluatācijas laiku. Daudzie ieguvumi, ko nodrošina vārtu automātika, kļūst acīmredzami jau tūlīt pat pēc uzstādīšanas!

Papildus vārtu motoram pieejamas arī tālvadības pultis un smartphone vadība, signāllampas un fotoelementi, kas automātiski aptur vārtu kustību, ja to ceļā atrodas kāds priekšmets vai cilvēks. Sazinieties ar mums, un mēs parūpēsimies, lai Jums tiktu piemeklēta atbilstošākā vārtu automātika!

https://www.bft-automation.lv/vartu-automatika
Разное | Просмотров: 150 | Дата: 23.10.2019

Наше предприятие занимается ремонтом и продажей разного вида весов и принадлежностей для них. Доставка товаров по всей Латвии в пределах 1 - 2 рабочих дней.

Группы товаров:
- Аналитические электронные весы для лабораторий. Весы имеют проверку и поэтому могут использоваться в любой области применения, где требуется высокая точность.
- Прецизионные весы - позволяют быстро и точно определять массу в лаборатории и промышленности. Доступные модели с проверкой и без проверки.
- Весы автомобильные - устанавливаются на уровне земли или над землей, для использования в промышленных, сельскохозяйственных или коммерческих условиях. Весы предназначены для взвешивания целого автомобиля. Доступны стационарные весы и мобильные весы. Для установки мобильных весов бетонные работы не требуются.
- Весы для поосного взвешивания - платформы, предназначенные для создания весовых станций для крупногабаритных автомобилей, оснащенных двойными колесами или шинами большого размера (автомобильные поезда, тракторные прицепы, транспортные средства для строительных площадок и т. д.); с интегрированными колесами для облегчения транспортировки. Особенно подходит для динамического взвешивания.
- Торговые весы для определения массы и стоимости товара, при совершении торгово-коммерческих операций. Весы имеют проверку в соответствии с требованиями СЕ. Дисплей с обеих сторон. Встроенный аккумулятор.

И многие другие!

https://www.svari1.lv/ru/katalogs/
Разное | Просмотров: 158 | Дата: 21.10.2019

Mežizstrādes apjoms 2010.–2015. gadā vidēji ir ~48 000 m3 no uzņēmumam piederošajiem meža īpašumiem. Gadā tiek atjaunots ap 150 ha meža, kā arī ap 250 ha tiek veikta jaunaudžu kopšana.

Uzņēmums nodrošina cirsmu sagatavošanu mežizstrādes darbiem, koku zāģēšanu, atzarošanu, garumošanu, kokmateriālu transportēšanu uz pārstrādes un realizācijas vietām un pēcizstrādes lokāciju sakārtošanu (apmežošanu, risu aizlīdzināšanu utt.).

Tuvāko gadu laikā uzņēmums plāno palielināt mežizstrādes apjomu, apsaimniekošanas pakalpojumu īpatsvaru savā darbībā un uzsākt klientiem piedāvāt mežu meliorācijas pakalpojumus. Tāpat uzņēmums turpinās pievērst lielu uzmanību savu darbinieku profesionalitātei visās situācijās, lai garantētu kvalitatīvu firmas solījumu izpildi. Mežs ir atjaunojams resurss, kura augšanai ir nepieciešama saule, tīrs ūdens un labvēlīga augsne. Mēs rūpējamies par videi draudzīgu meža apsaimniekošanas ciklu, ņemot vērā ekoloģiskās un sociālās prasības, lai saglabātu dabas kultūrvēsturiskas vērtības mežā, palielinātu mežainu apvidu īpatsvaru un to ieguldījumu Latvijas tautsaimniecībā. Meža izstrādi piedāvājam veikt ar dabai draudzīgām metodēm – rokas motorzāģiem. Meža darbos svarīgi ir iesaistīt profesionālus un apmācītus darbiniekus, kuri pareizi veiks meža darbus. Pareizi veikta ciršana un meža kopšana ir pamats veselīga un ienesīga meža atjaunošanai. SIA "PK Mežs" profesionāli veiks visus mežizstrādes darbus, ievērojot LR normatīvos aktus un jūsu vēlmes.

Mēs garantējam darījuma pārskatāmību un drošību, labāko cenu par Jūsu īpašumu, garantētu un ātru apmaksu kā arī jaunāko informāciju par tirgus tendencēm. Veicot mežizstrādi, ikviens meža īpašnieks ir ieinteresēts gūt pēc iespējas lielāku ekonomisko labumu, un mums ir izstrādāts optimāls modelis šī procesa efektivizācijai.

https://www.pkmezs.lv/mezizstrade
Разное | Просмотров: 181 | Дата: 19.10.2019

1-10 11-20 21-30 31-40 ... 611-620 621-625Приоритетные объявления
 

Поиск людей в Латвии
Приоритет в показе 
Ražots Latvijā.
Сделано в Латвии
 
Приоритет в показе
Товары и услуги,
оказываемые в Латвии.
Приоритет в показе

 
Бонусы, акции, скидки.
Приоритет в показе
Отдам даром.
Приоритет в показе
 
 Рижская бесплатная доска объявлений в Telegram
Самые популярные публикации, кликай!


Кинозал сайта infoportal.lv
 
Copyright infoportal.lv © 2021 | Яндекс.Метрика