Правила размещения объявлений

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

  
infoportal.lv
infoportal.lv
 
Bezmaksas sludinājumi. Autorizācija caur sociāliem tīkliem / Рижская бесплатная доска объявлений. Авторизация через соц. сети. Jūsu izsludināšanas būs retranslējamas sociālos tīklos / Ваши объявления будут ретранслироваться в социальные сети.
Mēs Draugiem.lv/Мы в Draugiem.lv

 

Ваши объявления BКонтакте

 

Ваши объявления в Twitter

Статистика

Top.LV
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru

Ieejas forma

TranslateKopā Online: 9
Viesi: 9
Lietotāji: 0

Связь с Админом
Связь с Админом

Предложение о сотрудничестве
Предложение о сотрудничестве

Meklēšana

Мы B Facebook

 

Мы в Одноклассниках

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

Galvenie » Sludinājumu dēlis » Darbs un Bizness/Работа и бизнес
Требуются [26]Ищу работу [10]Деловые контакты [502]Юридические услуги, аудит [5]
Переводы текстов [4]Интернет-услуги [11]Курсы, образование [10]Разное [541]
Финансовые услуги [30]Таможенные услуги [1]Предложения о сотрудничестве [326]Деловые предложения [378]
Бартер, взаимозачеты [5]

Sludinājumu skaits sadaļā: 628
Parādītie sludinājumi: 11-20
Lappuses: « 1 2 3 4 ... 62 63 »

Dūmvadu sistēmas ERFE ar vācu "Wolfshoher tonwerke" keramiku – tās ir universālas un vislabākās dūmvadu sistēmas tirgū. Tās paredzētas ne tikai mūsdienīgām cietā un šķidrā kurināmā krāsnīm ar zemu sadegšanas temperatūru (kad degšanas produktu temperatūra ir zemāka nekā 200°C), bet arī tradicionālajām apkures iekārtām. Trīsslāņu, ar minerālvati pilnībā izolētas dūmvada sistēmas un skursteņu risinājums atbilst visām mūsdienu tehnikas izvirzītajām prasībām. Augstas klases dūmvada keramikas caurules un skursteņi (A1N1/B2N1) ir noturīgas pret sodrēju aizdegšanos, kā arī tās ir noturīgas pret augstas un zemas temperatūras ( no 30°C līdz 600°C) iedarbību.

Par mūsu galevno mērķi mēs allaž uzskatām mūsu klientu vēlmju kvalitatīvu izpildi. Lai to sasniegtu, mēs nodrošinām mūsu izplatītājiem:

- labvēlīgus komerciālos nosacījumus;
- mūsu darbinieku profesionālās konsultācijas.

Mūsu ražotajām sistēmām ir 30 gadu garantija.

Visus materiālus, kā arī katru mūsu izpildīto darbu mēs nodrošinām ar dokumentāciju, kas apstiprina augstu kvalitāti un atbilstību būvniecības standartiem, normām un noteikumiem.

Plašais produktu klāsts garantē mūsu klientiem iespējas izvēlēties vislabākās dūmvadu sistēmas un skursteņus.

https://www.erfe.lv/keramiskie-dumvadi
Разное | Просмотров: 81 | Дата: 23.12.2019

Mūsu specialisti:

Dr. Liāna Miķelsone - sertificēts ārsts-ķirurgs, beigusi Rīgas Medicīnas institūtu 1986. gadā un internatūru ķirurģijā P. Stradiņa Klīniskajā slimnīcā 1989. gadā. Strādājusi Limbažu slimnīcā, P. Stradiņa Klīniskajā slimnīcā un MS "Rūpes" Ķirurģijas nodaļā. No 1995. gada nodarbojas ar vēnu ķirurģiju, stažējusies Lionas "Sant Luisa" klīnikā, kur apguvusi vēnu ķirurģijas krioterapiju. 2000. gadā atvērusi savu praksi ķirurģijā veselības centrā Sadovņikova ielā 20.

Dr. Juris Sproģis - sertificēts ārsts ķirurgs, beidzis Latvijas Medicīnas akadēmiju 1991. gadā un ordinatūru ķirurģijā Jūrmalas Centrālajā slimnīcā 1993. gadā. Strādājis par ķirurgu Rīgas Invalīdu slimnīcā un MS "Rūpes" Ķirurģijas nodaļā. Piecus gadus bijis sertificēts traumatologs-ortopēds. Paralēli no 1994. gada nodarbojas ar sporta medicīnu kā basketbola komandu un dažādu Latvijas nacionālo izlašu ārsts. No 1995. gada nodarbojas ar vēnu ķirurģiju. 2000. gadā atvēris savu praksi ķirurģijā, traumatoloģijā un ortopēdijā veselības centrā Sadovņikova ielā 20. Ķirurģijā strādā arī Rīgas 1. slimnīcā un klīnikā "Premium Medical"

Ķirurģiskajās operācijās mūsu prioritāte ir vēnu operācijas. Ar vēnu operācijām mēs nodarbojamies jau 18 gadus, gadā veicot vairāk nekā 200 operāciju. Mēs operējam ar "franču saldēšanas metodi". Šī metode vēl ir pazīstama ar nosaukumu "krioterapija". Pēc šīs metodes mēs strādājam no 1996. gada.

Mēs piedāvājam konsultācijas ķirurģiskajās slimībās, ambulatorā stacionārā ķirurģiju, vēnu un trūču operācijas, dzimumzīmju noņemšanu, plaukstas ķirurģiju, ortopēdidskās operācijas.

https://www.mskirurgija.lv/
Разное | Просмотров: 74 | Дата: 20.12.2019

Ikviens automašīnas īpašnieks vēlas atrast godīgu, uzticamu un pārbaudītu autoservisu un meistaru, pie kā droši vērsties reizēs, kad personīgais transportlīdzeklis iziet no ierindas.

Tāpat automašīnai ir noteikti nepieciešama regulāra profilaktiskā apkope, lai jau savlaicīgi varētu atklāt un novērst transporta ekspluatācijas laikā radušos bojājumus. Jebkurš laikus neatklāts mazākais defekts var nākotnē radīt arvien nopietnākas auto veiktspējas problēmas un līdz ar to arī lielākas izmaksas par remontdarbiem, kā arī apdraudēt tās īpašnieka un gājēju drošību uz ceļa.

Lai no tā izvairītos, jāatrod labs autoserviss, jo veikt kvalitatīvu diagnostiku un atrast vissīkāko problēmu var tikai un vienīgi kvalificēts un pieredzējis speciālists, kas pārzina katras automašīnas un tās uzbūves īpatnības, izplatītākās problēmas un to, kā tās novērst uz iespējami ilgāku laiku.

https://www.gtgarage.lv/autoserviss-riga
Разное | Просмотров: 85 | Дата: 18.12.2019

SIA EK Sistēmas darbības pamatnozares ir elektrotehnisko iekārtu un materiālu, apgaismes tehnikas vairumtirdzniecība, ēku vadības sistēmu un rūpnieciskās elektronikas risinājumi.

Veicam apgaismojuma aprēķinus izmantojot Dialux, Optiwin, un Eiropic programmas. Nepieciešamības gadījumā idejas izstrādē un aprēķinu veikšana notiek sadarbībā ar gaismas ķermeņu izgatavotājrūpnīcas inženieriem. Aprēķinu veikšana un konsultācijas risinājumu izstrādē ir bez maksas. Piedāvājam veikt apgaismojuma mērījumus izmantojot kalibrētu mēraparatūru. Pieejams plašs gaismas ķermeņu klāsts eksperimentu veikšanai sarežģīti izgaismojamos projektos, lai radītu precīzu priekšstatu par sagaidāmo rezultātu. Sadarbības partneriem šis pakalpojums pieejams bez maksas.

Piedavājam:
- Sabiedrisko un administratīvo telpu izgaismoju;
- Rūpniecisko telpu apgaismojumu;
- Interjera un dizaina gaismekļus;
- Āra apgaismojumu;
- Evakuācijas apgaismojumu;
- Un daudz vairāk!

Vairāk informācijas mūsu mājas lapā!

http://www.eksistemas.lv/
Разное | Просмотров: 72 | Дата: 12.12.2019

Наша передовая фирма "Апрель" предлагает всевозможные виды услуг перевода текстов и не только. А именно:
- устные переводы;
- переводы документов;
- технические переводы;
- переводы художественных текстов;
- апостиль и легализация документов;
- нотариальное заверение переведенных документов;
- и др.
Контакты бюро на сайте компании https://www.april.com.ua/
Переводы текстов | Просмотров: 103 | Дата: 06.12.2019

MultiUnit piedāvā jaunus aprīkotu biroja un dzīvojamos konteinerus un dzīvojamos moduļus, kā arī WC un dušu sanitāros konteinerus un nepieciešamās pamata mēbeles pēc pieprasījuma:
- krēsli
- gultas
- galdi
- elektriskie kabeļi
- mēbeles moduļu ģērbtuvēm u.c.

Dzīvojamie, biroja un celtnecības konteineri un dzīvojamie moduļi ir aprīkoti ar diviem logiem ar žalūzijām, apgaismojumu, elektroierīcēm un elektrisko konvekcijas sildītāju.

Sanitārie konteineri ir pilnībā aprīkoti ar tualetes vai dušas kabīnēm, ir apgaismojums, elektriskais boileris, kā arī elektriskais konvekcijas sildītājs.

Visi dzīvojamie moduļi mūsu piedāvājumā ir jauni, ir pieejama celtniecības konteineru noma. Konteineri atrodas Vācijā un Rīgā, iespējama piegāde.

https://www.multiunit.lv/dzivojamie_konteineri.html
Разное | Просмотров: 85 | Дата: 14.11.2019

Husis ir Latvijā plašākais un pazīstamākais dārza, meža tehnikas veikalu un servisa centru tīkls. Šo zīmolu pārstāv uzņēmums KONGS SIA, kas ir oficiālais Husqvarna, Jonsered, Gardena un McCULLOCH produkcijas izplatītājs Latvijā.

Visos mūsu veikalos un interneta veikalā. husis.lv Jūs atradīsiet visplašāko meža un dārza tehnikas - zāles pļāvējus, raiderus, trimmerus, motorzāģus, traktorus un daudz vairāk, tehnikas aksesuāru un rezerves daļu klāstu.

husis.lv īpašu uzmanību pievērš tehnikas garantijas un pēc garantijas servisam, tādējādi nodrošinot iegādātās tehnikas savlaicīgu remontu un apkopi. Mūsu servisos strādā servisa meistari, kuri ne tikai daudzu gadu garumā ir uzkrājuši pieredzi, veicot dažādus meža dārza tehnikas remontdarbus, bet arī regulāri papildina kvalifikāciju un zināšanas dažāda veida apmācībās un semināros. Nereti husis.lv darbinieki paši ir profesionāli strādājuši mežizstrādē un teritoriju apzaļumošanā, tādējādi veidojot padziļinātu izpratni par klienta vēlmēm.

https://husis.lv/
Разное | Просмотров: 99 | Дата: 07.11.2019

Digi Media nodrošina mediju uzņēmumu apkalpošanu visās projektu realizācijas un pēcprodukcijas fāzēs. Daži no mūsu pakalpojumiem:

Audiovizuālo failu konvertēšana dažādos formātos
- Blu-ray, DVD un HD izveide un citi konvertāciju risinājumi.
- Konvertāciju risinājumi priekš VOD (pieprasījumvideo) platformām.
- Pakalpojums iekļauj materiālu konvertāciju, izvilkšanu, audio (5.1) izveidi, subtitrus un to rediģēšanu atbilstoši beigu videomateriālam, MENU izveidi, gala produkta (diska vai ISO) nogādāšana līdz klientam.

Darbs ar subtitriem (audiovizuālo materiālu subtitrēšana)
- Tulkošana vairāk nekā 50 valodās, teksta rediģēšana, (TV, 2D, 3D) subtitri, teksta adaptācija, ievadīšana, titru faila sagatavošana. Surdotulkojumi tiešajā ēterā vai konferenču laikā.
- Visi valodnieki ir pieredzējuši un profesionāli speciālisti, kuri ir apmācīti izmantot noteiktas programmatūras un metodes satura pārbaudei (interneta resursu izpēte, kontaktēšanas ar muzejiem vai nacionālajām bibliotēkām), lai nodrošinātu pilnīgu subtitrēšanas pakalpojumu. Digi Media nodrošina subtitrēšanas pakalpojumus vairāk nekā 50 valodās televīzijas apraidei, kinoteātriem, DVD, BD, DCP, 3D, mobilajām, VOD un citām tiešsaistes platformām.

Vairāk informācijas mūsu mājas lapā!

https://www.digimedia.lv/pakalpojumi/mediju-pakalpojumi
Разное | Просмотров: 105 | Дата: 04.11.2019

Jūsu ērtībām mēs piedāvājam gatavus attēlu maketus, kurus Jūs varat apskatīt mūsu mājas lapā.

Mūsu komanda jau vairāk nekā trīs gadus izgatavo lāzergravēšanas pasūtījumus uz dažāda veida izstrādājumiem. Pa šo laiku mēs esam uzkrājuši pietiekami lielu pieredzi lāzergravēšanas jomā, bet īpašu vietu aizņem galda piederumu gravēšana.

Mūsu produkti ir izgatavoti ar mūsdienīgas tehnoloģijas palīdzību, kas ļauj saņemt kvalitatīvus izstrādājumus par pieejamu cenu. Tekstu un attēlu gravēšanai mēs izmantojam lāzergravēšanas metodi, kuras laikā gravējamais materiāls tiek pakļauts lāzerstara iedarbībai, kā rezultātā tiek norādīts materiāla virsējais slānis un uz izstrādājumiem parādās vēlamais attēls. Iegravēts teksts vai attēls turas ilgu laiku.

Cilvēki bieži domā par to, ko dāvināt svētkos. Bet viss ģeniālais ir vienkāršs! Mēs esam gatavi palīdzēt Jums. Piedāvājam gravējumu uz suvenīriem un korporatīvās dāvanas. Galda piederumi, pildspalvas, piekariņi, šķiltavas un citi suvenīri, uz kuriem var būt Jūsu logotips, novelējums vai reklāmas informācija, fotogrāfija, kā arī jebkuri citi attēli. Dāvana, kuru Jūs esat izveidojuši paši vēl dārgāk un labāk. Mēs palīdzēsim realizēt Jūsu ideju. Nāciet, zvaniet, palīdzēsim un izdarīsim visu iespējamo. Esam priecīgi katram cilvēkam!

https://karosupasaule.lv/korporativas-davanas/
Разное | Просмотров: 100 | Дата: 25.10.2019

Lielākie sniega fani saka, ka ziema nekad nebeidzas, un, protams, sniegs kaut kur ir...
bet mēs ņemam pauzi no slēpošanas lietām un aicinām jūs būt aktīviem pavasarī / vasarā ar mūsu skrituļslidām!

Pie mums ir pieejami dažādi skrituļslidošanas aksesuāri un rezerves daļas skrituļslidām. Kā arī gultņi un smērvielas gultņiem aizsardzībai pret mitrumu un netīrumiem.

Šajā sezonā:
Rollerblade zīmols ir pārspējis sevi - tik forša kolekcija sen nav redzēta! Golfs - esam gājuši lielu soli uz priekšu, lai piedāvātu saviem klientiem arvien jaunus zīmolus. Un skrejriteņi- tagad pie mums SKI BOX VEIKALĀ! Gan ātrai kustībai no punkta A uz punktu B, gan ekstrēmai atpūtai skeitparkā.

Galvenais paliek nemainīgs - piedāvāt aktīvai sezonai nepieciešamo inventāru - slēpes, skrituļslidas un daudz vairāk, un individuāli konsultēt! ​Tiekamies Ski Box'ā!

http://ski-box.lv/lv/skritulslidas-2/aksesuari-1
Разное | Просмотров: 114 | Дата: 23.10.2019

1-10 11-20 21-30 31-40 ... 611-620 621-628Приоритетные объявления
 

Поиск людей в Латвии
Приоритет в показе 
Ražots Latvijā.
Сделано в Латвии
 
Приоритет в показе
Товары и услуги,
оказываемые в Латвии.
Приоритет в показе

 
Бонусы, акции, скидки.
Приоритет в показе
Отдам даром.
Приоритет в показе
 
 Рижская бесплатная доска объявлений в Telegram

Derīgas padomes pa drošību
Полезные советы по безопасности

Bērnu drošība
Безопасность детей
Jaunumi
Новости

Krimināls video
Криминальное видео
Pie kam vērsties, kam pažēloties
К кому обратиться, кому пожаловаться
Šodienas krimināli jaunumi
Сегодняшние криминальные новости

 
Copyright infoportal.lv © 2020 | Яндекс.Метрика