VBTAI - Bērnu un jauniešu drošība internetā - APSMIEKLS - filma

00:03:48
Просмотры: 1 Добавил: Legions-lv Legions-lv 
Описание материала:

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) uzticības tālruņa darbinieki pēdējā laikā satraucoši bieži saņem zvanus no bērniem un jauniešiem, kuri kļuvuši par šantāžas un izspiešanas upuriem interneta vidē, ar – kā vēlāk izrādās – viltotu sociālo tīklu profilu īpašniekiem daloties ar privātu, intīma rakstura informāciju. Statistika ir biedējoša – 2015. gada 11 mēnešu laikā saņemti apmēram 1000 anonīmi zvani – un šim skaitlim ir tendence strauji augt.

Šis ir brīdinājums un atgādinājums bērniem un jauniešiem nedarīt muļķības – un gadījumā, ja sanācis paveikt ko neapdomātu, nebaidīties, nekautrēties un necensties visu atrisināt pašu spēkiem, bet vērsties pēc palīdzības pie vecākiem vai citas uzticības personas!

Šis ir arī aicinājums jauniešu vecākiem un tuviniekiem – esiet savu bērnu draugi, esiet tie, pie kuriem var vērsties ar būtiskiem jautājumiem, kas atbalsta un palīdz rast risinājumu grūtās situācijās – esiet tie, kam jaunietis izšķirošā brīdī VAR uzticēties, nebaidoties no nopēluma!

Video pēc VBTAI pasūtījuma veidoja „JUMP Studio”
Režija – Aija Strazdiņa
Operators – Ivo Skanstiņš
Video montāža – Santa Skutele, Aija Strazdiņa
Audio režija – Jānis Lērums

Язык: Русский
Длительность материала: 00:03:48
Автор: JUMPstudioLATVIA
Всего комментариев: 0
avatar