close

15:35
JAZZ MASQUERADE. Jaungada sagaidīšanas balle Rīgas cirkā
Foto: allevents.in

Foto: Shutterstock
Kad un cik daudz?  31.decembrī plkst.22.00
Kur?  Rīgas cirks
Cena:  26 - 71 EURPēc divu gadu pārtraukuma Rīgas cirka telpās atgriežas pieredzējusī Jaungada svinību organizēšanas komanda - kultūras un izklaides notikumu vieta "K. K. fon Stricka villa" un producentu apvienība "Piétro", šoreiz aicinot uz grandiozu 2023. gada sagaidīšanas balli - Jazz Masquerade atjaunotajās Rīgas cirka telpās (Merķeļa iela 4).

Viens no mūsu ikdienas galvenajiem noteicējiem ir laiks - tas pats, kurš ar ierastu saspringumu diktē (un reizēm bojā) jaunā gada sagaidīšanas brīdi. Kur svinēt, kā ģērbties, cikos jābūt? Galve-nais nenokavēt! Pasākuma rīkotāji, kuri līdz šim sadarbojušies īstenojot tādus neaizmirstamus notikumus kā "Kvartirnik", "Balkan Wedding Circus", "Piena svētki 17/18 topošajā mākslas centrā Zuzeum" un citus, piedāvā atrisināt visus šos jautājumus jūsu vietā, uzņemoties draudzīgu komunikāciju ar laiku, un aicina Jaungada nakti pavadīt grandiozās noskaņās Rīgas cirka atjaunotajās telpās.

Jazz Masquerade būs augstvērtīga dzīvās mūzikas, mākslas un cirka sinerģija. Balles naratīvs ir improvizācija jeb spēles ar laiku, to vienlaikus pakļaujot un pilnībā atdodoties tam. Rīgas cirka telpās darbosies vairākas deju zāles, kā arī chill zona Ziloņu zālē. Lielajā arēnā laiku noturēs Raita Ašmaņa bigbends, kā arī solisti Kristīne Prauliņa un Žoržs Siksna. Ar īpašu muzikālu performanci jaungada svinētājus priecēs leģendārais hiphop izpildītājs Ozols. Vakara garumā būs iespējams baudīt elektronisko un hiphop mūziku, par ko rūpēsies dīdžeji Mareks Ameriks, Mixmaster Raitis un Jazzy Marky & Nick Ustinov Jr, u.c.

Sagaidot pusnakti, balles viesiem būs iespēja vērot unikālas, īpaši jaunajai cirka telpai un svētku scenogrāfijai atbilstošas performances, kuras veidojuši starptautiska mēroga un vietējie cirka mākslinieki. Pasākuma scenogrāfiju veido teātra un kultūras notikumu māksliniece Anna Heinrihsone, savukārt par vizuālo identitāti rūpējas hrestomātiska Latvijas laikmetīgās glezniecības pārstāve - Helēna Heinrihsone. Jaungada vakarā viesiem būs iespēja aplūkot īpaši svinību vietai un noskaņai atlasītas mākslinieces gleznas.

Lai valda līksmība un plūst šampanietis - Jazz Masquerade būs ne vien pirmais liela mēroga pasākums atjaunotajā Rīgas cirka ēkā, bet arī jaunais gads, kuru ilgosies piedzīvot vēlreiz.Ieteicamais pasākuma dresscode: black tie karnevāls jeb svinīgi un smalki, vēlams ar masku.

Kungiem tumšs uzvalks vai elegantas bikses ar sportiska stila žaketi, smokings un tauriņš vai kaklasaite.

Dāmām vakarkleita, kokteiļkleita, elegants bikškostīms vai svārki. Tērpu ieteicams papildināt ar tērpam un dzirkstošai jaungada sagaidīšanai piemērotu masku, kā arī aksesuāriem.
Ierobežotam skaitam svinētāju būs pieejama VIP zona.

Pasākuma laikā darbosies vairāki bāri, pasākumā nav atļauta ieeja ar saviem ēdieniem un dzērieniem.

Ieeja pasākumā no 18 gadu vecuma.

Svētku sākums 31. decembrī plkst. 22.00.
Merķeļa iela 4, Rīga

Biļetes: https://www.aula.lv/pasakumi/jazz-masquarade
Avoti rus.delfi.lv  aula.lv  jaunaisgads.tenissevents.lv  allevents.in lattravel.lv cirks.lv
Категория: LV | Просмотров: 92 | Добавил: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar