Laiba Z - Gudrā māja - Zipato
 

security and automation

DROŠĪBA UN AUTOMATIZĀCIJA KATRĀ MĀJĀ

   Zipato ir interaktīva drošības un automatizācijas sistēma, kas balstīta uz mākoņtehnoloģijām. Jūs varat kontrolēt, pielāgot un automatizēt visas energopatēriņa iekārtas jūsu mājā, skatīties video tiešraidi no mājām un saņemt tūlītējus brīdinājumus par jebkuru drošības jautājumu.

   Zipato ir gudrākais veids, lai aizsargātu jūsu māju, padarītu to energoefektīvāku un drošāku.

zipato all in one home security and automation syystem_new

VISS VIENĀ - DROŠĪBAS SISTĒMA, ENERĢIJAS AVOTU PĀRVALDĪBA UN MĀJAS AUTOMOTIZĒŠANA

   Tas ir nākamās paaudzes drošības risinājums Jūsu mājai un ģimenei, nodrošinot Jūs ar plašu uzraudzības un brīdināšanas pakalpojumiem ugunsgrēka, ielaušanās, plūdu vai gāzes noplūdes gadījumā, kā arī bērnu un vecāku aprūpes risinājums.

  Papildus šiem drošības risinājumiem, Zipato ļaus jums ietaupīt enerģiju, pārraugot savu enerģijas patēriņu un ļaujot attālināti kontrolēt un automatizēt apgaismojumu, temperatūru un visas citas energopatēriņa ierīces Jūsu mājās. Lietotāja ziņojumi un brīdinājumi palīdzēs Jums izprast, kā Jūs tērējat enerģiju un apturēt tās nevēlamu patēriņu.

   Šāda augsta līmeņa drošības un energoefektivitātes kontrole kopā ar iespēju pilnībā kontrolēt un automatizēt Jūsu īpašumu, izmantojot internetu vai mobilo telefonu, padarīs Jūsu sadzīvi daudz ērtāku un sniegs Jums mieru, Jūsu prombūtnes laikā.


Drošība | Laiba Z
 

Security

MODERNA DROŠĪBAS SISTĒMA!

Zipato sniedz Jums jaunās paaudzes mājas drošību un aizsardzību.

 

  Vienmēr pieslēgts centrālai signalizācijas stacijai, ar advancētas attālinātās kontroles un automatizācijas iespēju Zipato ir gudrākais un drošākais veids, kā aizsargāt Jūsu mājas no ielaušanās, ugunsgrēka, ūdens un gāzes noplūdes un citiem nevēlamiem negadījumiem. Ar Zipato Jūs varat pilnībā kontrolēt Jūsu mājās, pat Jūsu prombūtnes laikā.


drosiba-01

Oglekļa monoksīda kontrole
  Zipato var palīdzēt aizsargāt Jūs no šīs gāzes, kurai nav ne krāsas, ne smaržas.
Dūmu un temperatūras detektori
   Zipato uzraudzētie ugunsgrēka/temperatūras detektori brīdina Jūs un ļauj Zipato paziņot par konstatēto ugunsgrēku Ugunsdzēsības dienestam jebkurā laikā
Ielaušanās kontole
  Durvju/logu sensori un kustības detektori Jūsu mājās tiek uzraudzīti 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā
Stikla laušanas detektori
  Stikla laušanas detektori var konstatēt vairākumu stikla laušanas veidus līdz pat 8m attālumā.
Ūdens/plūdu detektori
  Laicīgi brīdinot par ūdens noplūdi, ADT var palīdzēt Jums izvairīties no būtiskiem ūdens noplūdes rezultātā radītiem zaudējumiem.

Drošības pārraudzīšana 24/7

Programma Zipato serverī pārrauga Jūsu zipato tīklu un nekavējoties brīdina Jūs par ielaušanos, ugunsgrēku, gāzes noplūdi, veselības stāvokli un apkārtējās vides apstākļiem.

Diennakts pārraudzīšana
Pārraugiet Jūsu mājas 24/7, pasargājot no ielaušanās, ugunsgrēka un oglekļa monoksīda.


zipato_mobile_home_security_43

Drošības automatizācija

Uzstādiet Jūsu mājas uz autopilota
   Noregulējiet apgaismojumu un ēnas atbilstoši ierastajam, lai šķistu, ka esat mājās, pat ja esat prom. Jūs varat pat ieslēgt/izslēgt TV, lai būtu pārliecinošāk, lai atvairītu iespējamo zagli.

Ieejas kontrole
  Apskatiet, kurš ir pie Jūsu ieejas durvīm un attālināti aizslēdziet/atveriet ieejas durvis, izmantojot internetu, tālruni vai mājas skārienjūtīgo paneli. Ziniet, kurš ir tikko ienācis Jūsu mājās caur situācijas teksta, video vai foto ziņu. Jūs varat pārvaldīt piekļuvi , izmantojot lietotājparoļu sistēmu, kas ir īpaši ērti, ja pie Jums strādā aukle, uzkopēja vai cits mājas personāls.

Video novērošana
   Jūs varat kontrolēt situāciju Jūsu mājās un darbā ar attālināto piekļuvi video kamerām reālā laika režīmē. Izmantojot mobilo telefonu vai datoru, kas ir aprīkots ar internetu, apskatiet video ierakstus pirms un pēc ārkārtas situācijas. Jūs varat izmantot nakts redzamības kameras un augstas izšķirtspējas kameras, lai kontrolētu situāciju naktī un iegūtu izcilas kvalitātes fotoattēlus.


Komforts | Laiba Z
 

z12

KOMFORTS

Pilnvērtīgs komforts Jums un visai Jūsu ģimenei!

 

   Ar Zipato Jūs varat attālināti kontrolēt un automatizēt apgaismojumu, apkuri, gaisa kondicionēšanu, žalūzijas, sadzīves tehniku, aizkarus, apūdeņošanas sistēmu, mājas izklaides sistēmu – faktiski, gandrīz visu, kas atrodas Jūsu mājās. Jūs varat viegli automatizēt Jūsu māju, lai ieekonomētu enerģijas patēriņu un justos daudz ērtāk.


Zipato principi

Pieslēgt visu

  Zipato pieslēdz un atvieglo visu tehnoloģiju lietošanu Jūsu mājās, piedāvājot pilnvērtīgu dzīvesveidu ar komfortu un ērtībām. Tas izslēdz nepieciešamību pārvietoties no vienas istabas uz otru, lai noregulētu aizkarus, apgaismojumu, temperatūru un audio/video komponentus.

Pilnīga kontrole jebkurā vietā un jebkurā laikā

   Jūs varat pilnīgi kontrolēt visu, izmantojot krāsaino skārienjūtīgo planšeti, Internetu vai mobilo telefonu, vai darot to manuāli, neatkarīgi no tā, kur Jūs atrodaties.

Viegla programmēšana

   Automatizējiet visu, ko Jūs vēlaties redzēt savās mājās ar mūsu vienkāršā un saprotamā automatizēšanas rīka palīdzību. Uzstādiet Jūsu pašu noteikumus, grafikus, nosacījumus un gūstiet prieku no programmēšanas intuitīvās puzles veidā uz Jūsu ekrāna.


Scenāriji

Noregulējiet visu, kas atrodas Jūsu mājās, tikai nospiežot vienu pogu.

 Apvienojiet vairākas komandas vienā, lai Jūs varētu radīt konkrētu noskaņu vai atmosfēru, nospiežot vienu pogu. Piemēram, “Laipni lūgti mājās” scenārijs var radīt konkrētu atmosfēru ar vakara apgaismojumu, grīdas apsildīšanu, mūzikas pavadījumu un žalūzijām, kas ir noregulētas atbilstoši Jūsu vēlmēm. Savienojiet šo scenāriju ar “Signalizācijas atslēgšanas” scenāriju un noregulēt to uz laiku, piemēram, no plkst. 5.00-9.00 vakarā, un Jums pat nevajag nospiest pogu, kad Jūs atnākat mājās.

 

Grafiki un taimeri

Izmantojiet paplašināto plānotāju, lai tas domātu un darītu visu Jūsu vietā.

   Komandu secību var viegli programmēt, izmantojot taimera funkciju. Jūs varat izlemt, kad šiem notikumiem jānotiek. „Vakara apgaismojuma” gadījumā mājas taimeris var nolaist žalūzijas, noregulēt grīdas apsildīšanu un ieslēgt dārza un ieejas apgaismojumu. Šo taimeri Jūs varat noregulēt, lai tas darbotos, piemēram, plkst.4.30 vakarā ziemas laikā un plkst. 7 vakarā vasaras laikā, vai arī vienkārši noregulējiet taimeri uz noteikto laiku līdz saulrietam un tādā veidā taimeris automātiski pielāgosies katram gadalaikam.


Klimata kontrole

Vieglākais veids, kā ietaupīt enerģiju un justies ērti.

   Neatkarīgi no tā, vai Jūs lietojat skārienjutīgo planšeti, web interfeisu vai mobilo telefonu, Zipato ļaus Jums viegli un advancēti kontrolēt apkuri, kondicionieri un mitrumu katrā istabā Jūsu mājās.


 + daudz citas lieliskas funkcijas!

Gudrāka drošības automatizācija

Automatizējiet Jūsu māju pret ļaundariem laikā, kad māja ir tukša.

conf-1_r2_c1  Ar Zipato mājas drošība un automatizācija ir integrēta vienā sistēmā, padarot māju gudrāku. Piemēram, ja dārzā ir kustība, ārējais apgaismojums var ieslēgties, un brīdinājuma paziņojums parādās uz ārdurvju skaļruņa, vai arī Atvaļinājuma režīma gadījumā apgaismojums, TV un radio var ieslēgties dažādos, bet līdzīgos laikos ikdienu, kopējot Jūsu parasto izmantošanu tā, lai šķistu, ka Jūs esat mājās pat tad, kad esat prom.

Žalūzijas, slēģi, aizvirtņi, logu aizklāji, aizkari u.c.

Kontrolējiet tos attālināti, uzstādiet grafiku vai programmējiet tos tā, lai tie darbotos, atkarīgā no laikapstākļiem.

conf-2_r2_c1  Ar Zipato palīdzību kontrolējiet žalūzijas, lapeni, slēģus, aizvirtņus, logu aizklājus un daudz ko citu. Pievienojiet šo ierīču kontroli taimeriem pilnīgai automatizācijai. Savienojiet taimerus ar laiku pirms un pēc saullēkta/saulrieta, lai izvairītos no nevajadzīgas apsildīšanas vai kondicionēšanas un enerģijas taupīšanas nolūkā.

Apūdeņošana

Modernākā apūdeņošanas programma tirgū

  Ļaujiet Zipato pilnībā pārvaldīt Jūsu dārza apūdeņošanas prasības. Vairākas apūdeņošanas zonas tiek konfigurētas un katrai no tām ir unikāli uzstādījumi, kas ļaus vispusīgi kontrolēt Jūsu dārzu, atkarībā no apkārtējās vides apstākļiem.

Virtuālā meteoroloģiskā stacija

“Laikapstākļi” Jūsu rokās

   Zipato arī var sniegt informāciju par laikapstākļiem, piemēram, pašreizējo temperatūru, prognozi, barometra spiedienu, vēja stiprumu, spilgtuma pakāpi un saules stāvokli. Jūs varat uzstādīt Jūsu noteikumus un režīmus, atkarībā no šīs meteoroloģiskās stacijas sniegtās informācijas.

 


Energoefektivitāte | Laiba Z
 

z2ENERĢIJAS AVOTU PĀRVALDĪBA

Zipato ļauj Jums saprast, kā Jūs tērējat elektroenerģiju un sniedz Jums iespēju apturēt tās nevēlamu patēriņu.

 

  Mūsu intelektuālās kontroles tehnoloģijas ļauj Jums kontrolēt un samazināt gudrās mājas elektroierīču enerģijas patēriņu, saglabāt resursus un ietaupīt naudas līdzekļus, nekaitējot Jūsu komfortam un ērtībām.


Samaziniet Jūsu enerģijas izmaksas

Noskaidrojiet un likvidējiet pārlieku lielas enerģijas patērēšanas vietas.

Pārvaldiet Jūsu aprīkojumu

Kontrolējiet aprīkojuma darbību un saņemiet brīdinājumus par bojājumiem.

Kontrolējiet apkuri, ventilāciju, gaisa kondicionēšanu un apgaismojumu

Kontrolējiet apkuri un gaisa kondicionēšanu, izmantojot Jūsu datoru vai viedtālruni.


zipato_energy_monitoring

ELEKTROENERĢIJAS KONTROLE

Zipato ļauj precīzi noteikt, cik daudz elektrības tiek lietots visā Jūsu mājā vai ko patērē katra ierīce – tagad un tūlīt, izmantojot internetu vai mobilo tālruni.

   Elektronenerģijas kontrole Jūsu mājā pārsteigs Jūs ar to, ka ļaus saprast, cik daudz tā tiek pārtērēta, piemēram, kad dažas ierīces nav izslēgtas. Saprotot, cik daudz elektroenerģijas patērē vai pārtērē Jūsu mājā, Jūs varēsiet ekonomēt gan elektroenerģiju, gan naudu. Pētījumi rāda, ka lietotāji ieekonomē līdz pat 20% no savām ikmēneša elektrības izmaksām.


Attālināti pārvaldiet un kontrolējiet

visu mājās esošo elektroniku, izmantojot Jūsu viedtālruni, lai izvairītos to elektroenerģijas nevajadzīga patēriņa.

Analīze un salīdzināšana

Zipato sniegs Jums detalizētus vēsturiskus ziņojumus un statistiku par Jūsu elektroenerģijas patēriņu, lai Jūs varētu tos izanalizēt un pat salīdzināt ar vidējo patēriņu.

 

Izmaksu paredzamība
Zipato parādīs Jums, cik izmaksās Jums elektrības patēriņš katru dienu un mēnesi, ja vien Jūs neveiksiet kādas izmaiņas.

 

Paziņojumi reālā laika režīmā
Zipato drīz vien fiksēs Jūsu vidējo elektroenerģijas patēriņu dažādos laika periodos, un ja tas pēkšņi rādītāji pārsniegs vidējo, Jūs saņemsiet ziņu, ka kaut kas ir paliecis ieslēgts, piemēram, spuldzīte vai elektroierīce, gaidīšanas režīmā.

Kad Jūs izejat no mājām

Sistēma parādīs Jums precīzi, cik daudz elektrības Jūs tērēsiet pat tad, kad neatrodoties mājās. Tā var brīdināt Jūs, ja tiks pārsniegts Jūsu vidējais patēriņš. Tā var automātiski izslēgt TV tā vietā, lai atstātu to ieslēgtu gaidīšanas režīmā.

 

Kad Jūs ejat gulēt

Tas parādīs Jums, cik daudz naudas Jūs iztērēsiet, kamēr guļat. Tā var Jūs brīdināt, ja tas pārsniedz vidējo patēriņu naktī. Jūs varat ieekonomēt līdzekļus, izslēdzot vienu vai divas ierīces, kas tik un tā Jums nebūs nepieciešamas, kamēr Jūs gulēsiet.


Zipato_mobile-3

Zipato gudrais termostats

Zipato var palīdzēt Jums ieekonomēt enerģiju, radot ideālus temperatūras apstākļus Jūsu mājās.

  Ideālajam termostatam jābūt neredzamam. Nekādām ierīcēm nevajadzētu būt uz sienas. Sistēma regulējas viegli, lai automātiski uzturētu ideālo temperatūru, pēc iespējas mazāk tērējot elektroenerģiju.

Vairāku istabu režīms. Jūs varat regulēt temperatūru katrā istabā atsevišķi ar Jūsu viedtālruņa palīdzību. Zipato ļaus Jums noregulēt ierīču individuālo režīmu katrai telpai atsevišķi, piemēram, izslēdziet elektrosildītāju dzīvojamā istabā, savukārt ieslēdziet to bērnu istabā. Zipato var to izdarīt arī automātiski pat, ja bērnu istabā kādu laiku neviena nav.

Attālinātā kontrole. Cik bieži Jūs, ierodoties mājās, esat vēlējušies, lai kāds ieslēgtu apkuri pirms Jūsu ierašanās? Zipato to var izdarīt. Jūs var noregulēt apkures un kondicionēšanas sistēmu no jebkuras pasaules vietas, izmantojot savu viedtālruni.

Plānošanas programma. Zipato automātiska programmēšana apkures un kondicionēšanas aktivizēšanai ir ļoti vienkārša un intuitīvi saprotam. Jūs varat to izdarīt tiešsaistē caur interneta pārlūku, izmantojot peli un tastatūru. Jūs varat noregulēt temperatūras režīmus (piemēram, Komforts, Ekonomiskais, Miegs u.c.), un vēlāk aktivizēt šos režīmus, nospiežot vienu pogu.


Veselība | Laiba Z
 

heal

RŪPES PAR VESELĪBU

Vienmēr saziņā ar Jūsu vecākiem ģimenes locekļiem.

 

   Zipato sniedz neatkarību cilvēkiem, kuri ir pakļauti savainošanās un negadījumu riskam, kas var notikt mājās, it īpaši ar vecāka gada gājuma cilvēkiem. Šī sistēma arī sniedz lielāku brīvības sajūtu ģimenei un draugiem. Aprūpētājiem un tuviniekiem tiks mazināts uztraukums, zinot, ka viņi nekavējoties tiks informēti par negadījumu.


Aprūpētāju tīkls

Aprūpētāju tīkls

Vesela aprūpētāju grupa viena aprūpēja vietā nodrošina lielāku uzticamību un mieru

  Izmanojot dažādus sensorus un mobilās tehnoloģijas, Zipato var uzraudzīt visas tuvinieku darbības un sniedz informāciju un brīdina visu aprūpētāju grupu atbilstoši individuālai konfigurācijai. Šādā veidā ģimene sadala aprūpēšanas pienākumus starp brāļiem un māsām, bērniem, uzticamiem draugiem, algotiem profesionāļiem, kaimiņiem un citām personām, kuras ir iekļautas aprūpētāju tīklā. Tas ir ekonomiski efektīvāks un cienīgāks risinājums par aprūpētāja pastāvīgo klātbūtni.


Moderna brīdināšanas sistēma

   Atkarībā no sensora atrašanās vietas, ģimenes locekļi un citi pilnvaroti aprūpes darbinieki var saņemt brīdinājumus, kad ir novērojamas izmaiņas cilvēka ierastajā uzvedībā, piemēram, ja noteiktu laiku nav nekādas aktivitātes, kritiena gadījumā vai ja Jūsu tuvinieks vienkārši nospiež speciālo palīdzības pogu:

 

Esiet informēts par to, ja:

  • kāds pieceļas no gultas vai ja nepieceļas iepriekš noteiktajā laikā;
  • kāds bieži mostas nakts laikā un iet uz vannasistabu;
  • kāds ir aizgājis uz vannasistabu un nav iznācis ilgu laiku (paslīdējis vai nokritis);
  • kāds pārvietojas pa māju vai atrodas vienā vietā;
  • ir atvēris ledusskapi, lai paēstu, vai aptieciņu, lai paņemtu medikamentus;
  • ūdens detektors paziņos, ja vanna vai tualete ir pārplūdusi;
  • attālināti kontrolējiet temperatūras sensoru, lai nodrošinātu, ka apkure vai gaisa kondicionieris ir noregulēts pareizi.

ZIPATO PRIEKŠROCĪBAS

Pilnībā noregulējama sistēma
Ģimenes izvēlas, ko tām ir nepieciešams kontrolēt, kā saņemt informāciju un kam jānosūta brīdinājumi.

Ziņojumi par aktivitātēm
Tiešsaistes interneta ziņojumi sniegs Jums detalizētu pārskatu par visām Jūsu tuvinieku aktivitātēm, tādā veidā palīdzot Jums uzzināt par viņu iespējamām veselības problēmām.

Video pārraide
Jūs varat izmantot video reālā laika režīmā , lai pārbaudītu Jūsu tuviniekus gadījumā, ja saņemat brīdinājumu. Jūs arī varat noregulēt Zipato tā, lai automātiski saņemtu attēlu vai video klipu ārkārtas brīdināšanas gadījumā.

Drošība un brīdināšana
Laicīgi saņemiet brīdinājumus par ūdens noplūdi. Lai izvairītos no ievērojamiem zaudējumiem ūdens noplūdes rezultātā, Zipato var paziņot Jums par ārkārtas situāciju, piemēram, ugunsgrēku, ielaušanos, gāzes noplūdi vai bīstami zemu temperatūru Jūsu mājās.

Rezerves mobilais pieslēgums
Zipato savstarpēji mijiedarbojas ar centrālo serveri, izmantojot uzticamu mobilo pieslēgumu, tādēļ Jums nav nepieciešama tradicionāla stacionārā telefona līnija.