Правила размещения объявлений

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

  
Bezmaksas sludinājumi. Autorizācija caur sociāliem tīkliem / Рижская бесплатная доска объявлений. Авторизация через соц. сети. Jūsu izsludināšanas būs retranslējamas sociālos tīklos / Ваши объявления будут ретранслироваться в социальные сети.

Translate

 


Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Связь с Админом
Связь с Админом

Предложение о сотрудничестве
Предложение о сотрудничестве

Meklēšana

Мы в Draugiem.lv

 

Мы BКонтакте

 
 

Мы в Twitter

Ieejas forma

Мы в Одноклассниках

Мы Facebook

 

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

Galvenie » Sludinājumu dēlis » Информация о нечестных компаниях/Pag netaisnām kom » Atpūta / Izklaide Отдых- развлечения

Sludinājumu skaits kategorijā: 17
Parādītie sludinājumi: 1-10
Lappuses: 1 2 »


Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Lejuplādes · Skatījumi
Apģērbs / Apavi Одежда- обувь | Просмотров: 452 | Дата: 03.10.2017 | Комментарии (0)

Прогулки под парусом продолжительностью от 1 до нескольких часов. Выходы начинаются в 10.00 утра и до ночи из нового яхтклуба на Кипсале у Вантового моста. Возможность выходов в другое время оговаривается индивидуально.

Стоимость прогулок, в среднем, 100 Евро в час. Максимальное количество гостей на яхте - 15 человкек.

В рабочие дни действует система скидок.

Для тех, кто предпочтет 1 часовую прогулку на яхте, мы можем предложить свадебную или другую фотосессию на фоне Риги и Вантового моста. За двухчасовую прогулку мы сходим по Даугаве до Кундзиньсалы и обратно. В 3-часовом мини-походе мы пройдем от Кипсалы до "ворот" в Даугаву - морских молов, расположенных в Даугавгриве и Вецмилгрависе, а если выбор падет на 4-х часовой выход, то дополнительный час мы сможем провести, выйдя в море. За 5-ти часовую прогулку Вы сможете в полней мере насладиться морской прогулкой под белоснежными парусами. За 8 часов путешествия мы дойдем до Юрмальского побережья и к вечеру вернемся в Ригу и, за 10-ти часовой поход - полный день на яхте, Вы сможете полностью насладиться морским круизом под парусами в компании близких людей. Мы сможем дойти до побережья Юрмалы и пройти вдоль него, либо, зайти в устье реки Лиелупе.

Более подробная информация на сайте www.armikus.lv


Atpūta / Izklaide Отдых- развлечения | Просмотров: 444 | Дата: 06.04.2016 | Комментарии (0)

Escape room Latvijā ir vēl salīdzinoši jauns kvesta realitātes žanrs, kas pārsteidz ar virtuālajai realitātei raksturīgo dinamiskumu, tēlu spilgtajiem raksturiem un fantastisko sižeta līniju, kur katra nākamā darbība turpinās tikai tad, kad tiek atrasta īstā atslēga.
Tāpat kā datorspēlēm, arī escape room spēlēm ir savi noteikumi. Tājās piedalās 2-5 dalībnieki, kas tiek ieslēgti pavisam svešā, spēles tematikai atbilstošā istabā. Lai no tās izkļūtu, ir nepieciešams atrisināt dažādus, ar loģiku un prāta spējām saistītus uzdevmus. Lai izcīnītu uzvaru, visi uzdevumi ir jāpaveic 60 minūšu laikā, pretējā gadījumā spēlētāji paliek slēgtajā istabā, padodās, saņem papildus iespēju vai turpina spēli no sākuma.
Lai arī kāds būtu spēles rezultāts, tās spēlētāji vienmēr jūtas kā uzvarētāji, jo ir pārvarējuši savas bailes, pieņēmuši izaicinājumu, uzzinājuši kaut ko jaunu, un kaut arī veiksmīgi izkļuvuši no escape room slēptajām durvīm, apsver iespēju kādreiz vēlreiz piedzīvot un izdzīvot šo adneralīna pilno piedzīvojumu.
Sīkāka informācija mājas lapā: http://exitoria.com
Atpūta / Izklaide Отдых- развлечения | Просмотров: 445 | Дата: 30.11.2015 | Комментарии (0)

Заказывайте у нас! Сialis 10шт(40мг)-35€
Приём всего одной таблетки Сиалиса поможет Вам не только получить удовольствие от секса, но и по-настоящему поверить в свои силы.
ЗАКАЗЫВАЙТЕ сиалис по лучшим ценам в Латвии - у нас. Цена дженерик Cialis: 1-9 шт. – 5€/шт., 10 – 45€., 20 – 80€, 30 – 105€, 50 – 105€. Доставка Сиалис по Риге - бесплатно, по Латвии и Прибалтике - по договоренности.
Atpūta / Izklaide Отдых- развлечения | Просмотров: 433 | Дата: 23.11.2015 | Комментарии (0)

Kas ir kvesta istabas? Diemžēl, pagaidām šis izklaides veids ir mazpazīstams, tomēr pamazām kvestu popularitāte pieaug. Kvests – ir oriģināla iespēja, kā nosvinēt dzimšanas dienu, vecmeitu un vecpuišu ballītes. Kvestu fani labprāt izmantos savu pusdienu pārtraukumu, lai paspēlētu. Kvalitatīva, skaista, spēle realitātē – lieliska iespēja aktīvi pavadīt brīvo laiku kopā ar draugiem un ģimeni. Minot mīklas, pielietojot loģisko domāšanu, kā arī pievēršot uzmanību detaļām var gūt uzvaru.
Kādas īpašības piemīt labam kvestam?
Atbilde ir vienkārša:
1. Mīklas - asprātīgas un interesantas.
2. Anturāža – ļauj pilnīgāk iedziļināties spēles tēmatikā
3. Labs noskaņojums. 
4. Komandas darbs - lēmums ir japieņem kolektīvi.
Pašlaik aktīvi darbojas jau vairākas istabas, ar dažādiem stāstiem un daudzveidīgiem noformējumiem, kādas no tām piedāvā interesantas mīklas, kādas nebijušu atmosfēru.
Šobrīt iespējams atrast kvestus jebkurai gaumei un ar dažādām grūtības pakāpēm.
Tie, kas kādreiz jau ir spēlējuši, nespēj apstāties! Kvesti aizrauj, tie dod iespēju iejusties unikālā lomā un kļūt par stāsta varoni. Katra spēle ir izaicinājums, piedzīvojums, jaunas zināšanas un emocijas!
Kompānija LockAction piedāvā atrisināt savdabīgas, nestandarta mīklas un iejusties vienreizējā spēles atmosfērā. Mūsu kvesti būs interesanti gan “iesācējiem”, gan “profesionāļiem”.
Kvestā “Ieroču barons” Jums būs sniegta pēdējā iespēja atbrīvoties: Ieroču barona un teroristu darījums notiek kāda nelielā Dienvidamerikas lidlauka kravas terminālī... Pēkšņi kaut kas ir nogājis greizi un Valsts armija ir uzzinājusi par Jūsu darījumu un ir nosūtījusi karaspēku, kura mērķis ir organizēt pret šo lidlauku vērestu aviotriecienu. Viens no ieroču pircējiem tiek nogalināts, tam mēģinot aizbēgt, tikmēr Jūsu komandu, kļūdas dēļ, iesprosto terminālī - Jūsu uzdevums ir izkļūt ārā vienas stundas laikā pirms militāro spēku ierašanās, kas atsāktu aviotriecienus.
Sarežģītība: Jums neizdosies!
Pierādiet, ka tieši Jūsu komanda ir pelnījusi “Ieroču barona” titulu.
No 1.novembra tiks atvērta mūsu otrā istaba „Disco dancer”, kas ļaus iejusties pagājušā gadsimta 70.– 80. gadu atmosfērā.
Ir notikusi nelaime: deju mūza ir pametusi Džimiju, nu viņš ir zaudējis interesi par dzīvi un kļuvis nespējīgs izjust baudu dejā. Bez šī līdera disko klubs nu ir nonācis aizmirstībā, klusums un tumsa ir pildījusi tā sienas.
Ir gājuši gadi, daudzi drosminieki ir mēģinājuši atgriezt savulaik vispopulārākā disko kluba slavu, bet tas, kā dzīvs organisms, ir atvairījis jebkurus mēģinājumus iebrukt tā telpā. Šodien liktenis ir sniedzis Jums vienreizēju iespēju! Nepalaidiet to garām un atklājiet kluba noslēpumu, palīdziet mūzikai un dejai atgriezties šajās sienās!
Sarežģītība: Varbūt tev izdosies!
Jūsu uzdevums ir izkļūt ārā 60 minūšu laikā. Gadījumā, ja atvēlētajā laikā Jums neizdosies izkļūt ārā pašu spēkiem, durvis tiks atvērtas, un Jums būs jāmēģina risināt visi uzdevumi no jauna, vai arī nāksies samierināties ar sakāvi.
Mājas lapa: http://lockaction.lv
Mūsu adrese: rīga, Vīlandes iela 5-39
E-mail: info@lockaction.lv
Mēs dodam iespēju katram, bet ne katrs spēj uzvarēt!
Atpūta / Izklaide Отдых- развлечения | Просмотров: 445 | Дата: 10.11.2015 | Комментарии (0)

Super satriecoši jutekliska,seksīga erotiskā ,relax
masāža.
Manas maigās rokas liks tev atslābt un justies baudas virsotnē.Tev
patiks.Palutini sevi.Gaumīgi apartamenti,centrs.Iepriekšējs
pieraksts. Privāti.
Atpūta / Izklaide Отдых- развлечения | Просмотров: 627 | Дата: 28.01.2014 | Комментарии (0)

Atpūta pie Raiskuma ezera

Laipni lūgti uz vasarīgi jauku atpūtu pie Raiskuma ezera, Makšķerēt. organizēt sporta spēles, pavadīt atvaļinājumu klusā ainaviskā vietā, piedāvājam telts vietas, laivu, vietu piknikam, iespēja makšķerēt(ērtības- lauku tualete, duša un labiekartotas labiericibas malka ugunskuram iekļauta cenā) lielakam kompanijam atlaides.
Laipni lugti.

Приглашаем на семейный oдых у Райскумского озера, предлогаем место для проведения различных спортивных мироприятий, а так же провести свой отпуск в незабываемом и живописном месте в дaли от горoда, суеты и рабочих будней, есть возможность ловить рыбу, кроме того предлогаем места для полаток, а так же оренду лодки и место для пикника (в цену включены удобсва – туалет, душ, драва для костра) для больших компаний скидки.

Добро пожаловать, будем ждать Вас.
Atpūta / Izklaide Отдых- развлечения | Просмотров: 585 | Дата: 15.08.2013 | Комментарии (0)

В комплекте имеется 444 прекрасно полированных деталей из дерева - настоящая мечта рук маленького ребенка.Большое количество деталей и строительных вариантов открывает двери для многочисленных идей детей. Одновременно с этим конструктором могут играть до 4-х детей - сестра и брат, друзья и соседи. Бесчисленные варианты строительства позволяют строить дома, стулья, автомобили - здесь фантазия ребенка не знает границ.

Высококачественные деревянные конструкции естественной, FSC-сертифицированной берёзовой древесины.

Этот стартовый комплект также совместим с другими конструкторами VARIS.

- В комплект входят 444 деревянных деталей.

- Подходит для детей в возрасте от 3 лет.

www.ecomarket.lv
Atpūta / Izklaide Отдых- развлечения | Просмотров: 608 | Дата: 17.02.2013 | Комментарии (0)

www.WebCameraJob.com Работа девушкам в видео-чате моделью с иностранцами в интернет на дому.

Приглашаем симпатичных девушек на должность модели видео-чата (www.WebCameraJob.com веб-модель, web модель, webcam модель, вебкам-модель, интернет-модель).
Заработок по веб-камере в видеочате, общение с иностранцами за деньги.
Страна, город и опыт значения не имеют.
Требуются начальные знания английского языка, ПК, вебкамера.

Ежемесячный заработок вебкам-модели 1000-10000 долларов. Оплата два раза в месяц.

Регистрация: www.WebCameraJob.com
Карьера / Работа | Просмотров: 23602 | Дата: 24.11.2011 | Комментарии (0)

www.WebCameraJob.com Работа девушкам в видео-чате моделью с иностранцами в интернет на дому.

Приглашаем симпатичных девушек на должность модели видео-чата (www.WebCameraJob.com веб-модель, web модель, webcam модель, вебкам-модель, интернет-модель).
Заработок по веб-камере в видеочате, общение с иностранцами за деньги.
Страна, город и опыт значения не имеют.
Требуются начальные знания английского языка, ПК, вебкамера.

Ежемесячный заработок вебкам-модели 1000-10000 долларов. Оплата два раза в месяц.

Регистрация: www.WebCameraJob.com
Безопасность | Просмотров: 26329 | Дата: 18.08.2012 | Комментарии (1)

1-10 11-17 

Поиск людей в Латвии
Приоритет в показе 
Ražots Latvijā.
Сделано в Латвии
 
Приоритет в показе
Товары и услуги,
оказываемые в Латвии.
Приоритет в показе

 
Бонусы, акции, скидки.
Приоритет в показе
Отдам даром.
Приоритет в показе
 
 

Приоритетные объявления


Новые объявленияНовости и старости

Top.LV Рейтинг@Mail.ru