После авторизации или регистрации добавьте объявление на Доске и, для повышения эффективности, повторите его на доступных Вам страницах в социальных сетях / Pēc autorizācijas vai reģistrācijas pielieciet izsludināšanu
uz Dēļa un, efektivitātes paaugstinājumam, atkārtosiet viņu uz pieejamiem Jums lapaspuses sociālos tīklos
Вторник, 18.12.2018, 15:53
Galvenie | Reģistrācija | Ieeja | RSS
Sveicināti Гость!

Правила размещения объявлений

  
Bezmaksas sludinājumi. Autorizācija caur sociāliem tīkliem / Рижская бесплатная доска объявлений. Авторизация через соц. сети. Jūsu izsludināšanas būs retranslējamas sociālos tīklos / Ваши объявления будут ретранслироваться в социальные сети.

Translate

 


Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0

Связь с Админом
Связь с Админом

Предложение о сотрудничестве
Предложение о сотрудничестве

Meklēšana

Мы на Одноклассниках

 
 

Мы в Draugiem.lv

 
Друзья

Новое на форуме

Мы в Twitter

Ieejas forma

Мы BКонтакте

 
 

Мы в Google+

 

Мы Facebook

 

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

Galvenie » Sludinājumu dēlis » Reklamējam savējos saitus un lapaspuses soс.tikl. » Увлечения / хобби

OGLĪTE 21 jubilejas koncerts
Информация | Центр 25.11.2018, 02:11
Biedrība „Deju kolektīvu apvienība „Liesma” aicina uz vidējās paaudzes deju kolektīva „Oglīte” 21 gadu jubilejas koncertu „MŪSU SIRDIS SAVIJĀS DEJĀ”, kurš notiks VEF kultūras pilī 2018.gada 29.decembrī plkst. 17.00.

Vidējās paaudzes deju kolektīva „Oglīte” 21 gadu jubilejas koncerta „MŪSU SIRDIS SAVIJĀS DEJĀ” pirmajā daļā tiksimies ar Oglītes draugu kolektīviem- vidējās paaudzes deju kolektīvu „Druva” no saldus, Tautas deju ansambļa „Vija” vidējās paaudzes grupu no Rīgas, vidējās paaudzes deju kolektīvu „Auda” no Rīgas, vidējās paaudzes deju kolektīvu „Vidums” no Tukuma, vidējās paaudzes deju kolektīvu „Daugavieši” no Līvāniem, bērnu Tautas deju ansambli „Dzirkstelīte”, bērnu deju ansambli „Dzīpariņš”, Tautas deju ansambli „Liesma”, Liesmas studiju „Dzirkstis” no Rīgas , kuriem ir bijusi vai pašreiz ir mākslinieciskā saikne, baudīsim latviešu dejas vecmeistaru un jauno horeogrāfu skaistākās dejas, redzēsim vienkopus uz vidējās paaudzes deju kolektīva „Oglīte” dejotājiem veidotās Jāņa Marcinkeviča dejas, kuras ir ieguvušas augstākos apbalvojumus dažādos jaunrades deju konkursos Latvijā, Kanādā un ASV, kā arī dejas, kuras bijušas Vispārējo Latvijas dziesmu un deju svētku deju lieluzvedumu repertuārā, atcerēsimies kopīgos mirkļus no kopīgiem koncertiem Latvijā un ārzemēs.
Koncerta starpbrīdī VEF kultūras pils vestibilā tiksimies ar vidējās paaudzes deju kolektīva „Oglīte” īpašajiem viesiem no Latgales - Viļakas novada Medņevas pagasta Folkloras kopu un kapelu „Egle” no Semenovas, kopā ar jubilejas koncerta skatītājiem svinēsim Oglītes pilngadības svētkus, baudīsim Latgales dziesmu un mūzikas burvību un cienāsimies ar Latgales saimnieču gatavotajiem gardumiem un īpašo dzērienu.
Jubilejas koncerta otrajā daļā kopā ar Viļakas novada Medņevas pagasta Folkloras kopu un kapelu „Egle” no Semenovas un Oglītes draugu deju kolektīviem, iejutīsimies latgaliskā vidē caur Latgales folkloru – rotaļām, dziesmām un dejām, kā arī baudīsim dažādu paaudžu horeogrāfu veidotās dejas, kurām par pamatu ir izmantoti Latgales folkloras materiāli un mūsdienu autoru Latgales dziesmu un mūzikas apdares, kā arī vidējās paaudzes deju kolektīva „Oglīte” mākslinieciskā vadītāja Jāņa Marcinkeviča jaunās dejas, kuras veidotās par godu vidējās paaudzes deju kolektīva „Oglīte” 21 gadu jubilejas koncertam „MŪSU SIRDIS SAVIJĀS DEJĀ”.

Atbalsta Rīgas Dome un VEF kultūras pils.
Biļetes „Biļešu paradīze” kasēs un internetā.
https://www.bilesuparadize.lv/events/event/69069
Pievienoja: janismar3 |
Skatījumu skaits: 32 | Ievietots līdz: 29.12.2018 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0

avatar


Top.LV Рейтинг@Mail.ru