Правила размещения объявлений

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений

  
infoportal.lv
infoportal.lv
 
Bezmaksas sludinājumi. Autorizācija caur sociāliem tīkliem / Рижская бесплатная доска объявлений. Авторизация через соц. сети. Jūsu izsludināšanas būs retranslējamas sociālos tīklos / Ваши объявления будут ретранслироваться в социальные сети.

TranslateKopā Online: 13
Viesi: 13
Lietotāji: 0

Связь с Админом
Связь с Админом

Предложение о сотрудничестве
Предложение о сотрудничестве

Meklēšana

Мы в Twitter

Ieejas forma

Рижский информационный портал infoportal.lv Кинозал сайта infoportal.lv Каталог сайтов Безопасность Авто. Мото. Безопасность. Brigada1. Строительство и ремонт по всему миру. Авто-мото Рига Рижский форум

Мы BКонтакте

 
 

Мы B Facebook

 

Sludinājumi / Рижская бесплатная доска объявлений


Mrs Monika Roland
Информация | Другой 24.09.2012, 06:35
Sveiki Ikviens,

Mans vārds ir Mrs Monika Roland. Es dzīvoju Lielbritānijā Londonā, un es esmu laimīgs sieviete šodien? un es teicu mani pašu, ka jebkurš aizdevējs, kas glābtu savu ģimeni no mūsu sliktā situācijā, es atsaucos jebkura persona, kas meklē aizdevumu, viņš man deva laime mani un manu ģimeni, es bija vajadzīga aizdevumu no $ 250,000.00 uz sākt savu dzīvi visā jo es esmu vientuļā māte ar 3 bērniem es satiku šo godīgo un Dievs baidoties cilvēks aizdevumu aizdevējs, kas palīdzētu man ar aizdevumu $ 250,000.00 USDollar, viņš ir Dievs baidoties cilvēks, ja jums ir nepieciešama aizdevuma un jums būs jāmaksā atpakaļ aizdevuma lūdzam sazināties viņam pateikt viņam, ka ir Mrs Monika Rolands kas atsaukties uz viņu. sazinieties Mr M. Gloabal Finanšu Pilnvarojuma tīkls pa e-pastu: (glofempnetwork@gmail.com)
Kontaktpersona: Mrs Monika Roland E W
Skatījumu skaits: 598 | Reitings: 0.0/0


Рижская бесплатная доска объявлений в TelegramРижская бесплатная доска объявлений в Telegram